Autor Wątek: Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !  (Przeczytany 13684 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« dnia: Grudzień 17, 2009, 17:56:35 pm »
Dzień dobry,
Mam pytanie dotyczące Rajmunda - kto koordynuje jego adopcję ? Słyszałam bowiem, że z kontaktem z koorydnatorami adopcji bywa trudno :D
I chciałam się zapytać o transport - czy istnieje możliwość transportu Gdynia - Żary ? W jakim terminie ?
Czy mogłabym prosić o numer telefonu komórkowego Izabeli Kamionki (jeśli nie publicznie to na pw proszę).
Sprawa jest pilna i byłoby miło, gdybym chociaż jeśli nie resztę informacji to NUMER KOMÓRKOWY otrzymała jak najszybciej :)

nuka

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2009, 17:58:28 pm »
Słyszałam, że Rajmund ma już nowych opiekunów.

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2009, 18:08:30 pm »
O kurcze, to byłaby lipa.
Dziękuję nuka  :przytul

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2009, 19:44:42 pm »
Cytat: "Hordra"
Mam pytanie dotyczące Rajmunda - kto koordynuje jego adopcję ? Słyszałam bowiem, że z kontaktem z koorydnatorami adopcji bywa trudno

Witaj Hordro,

Adopcją Rajmunda zajmuję się ja, czyli Iza Kamionka, zresztą przy każdym króliku na stronie adopcyjnej jest to podane. Co do trudnego kontaktu, to ja o tym nie słyszałam ;) i mam nadzieję, że ze mną trudny nie jest. Mój mail jest podany, odbieram go bardzo często i staram się odpisywać na bieżąco.

Opcja transportu zawsze istnieje, ale wszystko zależy od indywidualnej adopcji - czasami są powody, dla których z tej opcji się nie korzysta.

Dla Rajmunda już wybrałam nowych opiekunów. Ogłoszenie zostanie zdjęte ze strony, kiedy Rajmund fizycznie znajdzie się w nowym domu.

Bośniak z jakichś powodów nie podaje swojego numeru na stronie adopcyjnej  :> Więc bardzo proszę o nie szastanie nim na lewo i prawo, a Nukę proszę o usunięcie go z postu powyżej.

Pozdrawiam,
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 17, 2009, 20:19:45 pm »
Bośniak dziękuję za odpowiedź.
Z tym trudnym kontaktem tak mi się o uszy obiło, pamiętam, że ktoś tam pisał coś na temat, że jakiś czas czekał na odpowiedź. Pare tygodni chyba nawet.
Rozumiem, że nie dotyczy to wszystkich :)

Dziękuję raz jeszcze za odpowiedź Bośniak i obiecuję nie szastać numerem xd .
Temat można zamknąć, skoro sprawa wyjaśniona :D
Szkoda tylko, bo na Rajmunda u mnie napaliły się dwie osoby  :diabelek
Ale w takim razie pozostaje mi polecić inne uszaki  :diabelek

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 17, 2009, 20:22:53 pm »
Nie ma sprawy :) Co do polecania innych uszu, to niestety jest w czym wybierać :( - na adopcyjnej zatrzęsienie :(

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Tolinka

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 17, 2009, 21:49:15 pm »
bosniak, ale nuka tego celowo nie zrobila chciala pomuc,zmienilas sie,bylas inna jak cie poznalam i pisalam z toba,nikt nie chcial tego napisac ale ja to napisze .......uderzyla ci do glowy i uwarzasz sie sie za nie wiadomo kogo.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 17, 2009, 21:56:09 pm »
Tolinko, oczywiście, że się zmieniłam. Każdy się zmienia choć może niekoniecznie się do tego przyznaje. Ja nigdy nie podaję nikomu cudzych numerów bez konsultacji z właścicielem numeru i bardzo nie lubię, gdy ktoś nie szanuje takiej zasady. Mam swoje powody i nie zamierzam się z nich publicznie tlumaczyć.

Sprawę można było załatwić inaczej.

Poza tym wydaje mi się, że Nuka nie potrzebuje adwokata i nie obrazi się o moją prośbę, bo nie wydaje mi się niegrzeczna ani obraźliwa. Jeśli jest, a ja tego nie widzę, to proszę pokaż mi gdzie i postaram się być grzeczniejsza.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 17, 2009, 22:00:10 pm »
Dziękuję Ci Tolinko za ten akt cywilnej odwagi i napisania mi za wszystkich uczestników, czymże to jestem. Bardzo merytorycznie odniosłaś się do mojej wypowiedzi. Mimo wszystko Cię pozdrawiam.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 17, 2009, 22:02:35 pm »
Hordra, to zamiast sparwdzic piszesz ze kontakt jest trudny to nie jest fair. My naparwde staramy sie odpisywac jak najszybciej druga sprawa, ze poczta adopcyjna po zwaleniu sie forum szwankuje non stop co bardzo utrudnia nam prace. Druga sparwa zawsze są jakies roszczenia a my pracujemy w czasie WOLNYM mamy swoje obowiazki domowe i zawodowe, jak komuś to nie odpowiada moze przeciez przygarnąć króliczka z allegro lub schroniska.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 17, 2009, 22:03:35 pm »
Tolinka, przepraszam, nie moja sprawa. Nie znałam bosniak, wcześniej, teraz też znam tylko z forum, ale to co robi dla króli jest szlachetne i dopóki to forum ma dotyczyć królików to załatwiajcie takie rzeczy na gg!

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 17, 2009, 22:10:59 pm »
Misokyaa, o i mądra uwaga.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Viss

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 17, 2009, 22:12:55 pm »
bosniak, mnie też nie odpisałaś, a dwa razy pisałam z zapytaniem o króliki, które ponoć prowadzisz. ;)

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 17, 2009, 22:22:23 pm »
Viss, przepraszam, nie dostałam Twoich maili. Wyślij mi je, proszę, jeśli jeszcze masz ochotę pisać do mnie, na mój prywatny mail. W dalszym ciągu są problemy z pocztą, ja nie mam na to wpływu i dlatego mój prywatny mail będzie podany na stronie adopcyjnej.
izabela.kamionka@gmail.com
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Viss

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 17, 2009, 23:10:25 pm »
Cytat: "bosniak"
W dalszym ciągu są problemy z pocztą
nie wiedziałam :( Bardzo nam się Sysunio spodobał.
Ale nic się nie stało, już niedługo będziemy się cieszyć dwiema cudownymi białymi uszolami http://adopcje.kroliki.net/adopcje/maluchy_wawa.html :lol  :heart  :heart  :heart

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 17, 2009, 23:18:42 pm »
Viss, super, bardzo sie ciesze. A najwazniejsze, ze sie nie zniecheciłas wtedy wiemy, ze takim osobom jak Ty naparwdę zależy na adopcji wtedy zawsze taka osoba punktuje. Pozdrawiamy razem z niegrzecznym Tymkiem. Ostatnio strsznie mnie i Tapka pogryzł wredna małpa buuu
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

nuka

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 18, 2009, 00:30:02 am »
bosniak, zgodnie z Twoją prośbą usunęłam nr tel.
Dodam tylko, że ja go poznałam zupełnie bezproblemu i z zapewnieniem, że nie jest ściśle tajny. :crazy:

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 18, 2009, 01:00:02 am »
Viss czy ja mam rozumieć, że chcesz adoptować Tusię i Białkę? Prosze odpisz, bo to pilne.



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

anna_b5

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 18, 2009, 08:05:52 am »
Wrócę jeszcze do kontaktów z pośrednikami adopcyjnymi jesli pozwolicie. Też miałam pecha z kontaktem, tyle że nie przez to, że pośrednik nie odpisywał, tylko przez to, że poczta i forum nie działały. To był okres chyba ponad tygodnia, prawie dwóch. Dlatego mam coś w rodzaju propozycji (zapytania) - czy możliwe by było, żeby oprócz poczty tutejszej pośrednicy podali namiary na swoje meile prywatne? Każdy z Was przecież ma normalną pocztę na innym portalu. Wtedy wszystko byłoby szybciej i niezależne od działania strony adopcyjnej.
Wszyscy tutaj wiemy, że macie normalne życie, poza tym całym czasem, które poświęcacie króliczkom (chwała Wam za to, chylę czoła). Potrafię także zrozumieć osoby, które bardzo chcą adoptować uchola i przez to się niecierpliwią i denerwują, jak coś nie idzie po ich myśli. Dlatego myślę, że dodanie Waszych prywatnych meili na adopcyjnej stronie nie jest chyba złym pomysłem.
Pozdrawiam.

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 18, 2009, 09:19:07 am »
Cytat: "anna_b5"
pośrednicy podali namiary na swoje meile prywatne?
:) właśnie zaczynamy wcielać to w życie, ja, maro, bośnak juz mamy podane prywatne maile :) Fakt z pocztą adopcyjną są masakryczne problemy... :/
anna_b5, super podpis :)
przepraszam za OT
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Viss

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 18, 2009, 09:25:46 am »
maro, dzięki. I dzięki za pomysł DT. :bukiet  :bukiet
jpuasz, tak chcemy. :) Jeśli masz jakieś pytania, to pisz na pw. :)

Ja też mam pytanie co do pośredników i procedury. :)
Cy nie będzie wam łatwiej zajmować się adopcjami swoich tymczasowiczów w pierwszej kolejności a potem, dodatkowo resztą. Chodzi mi o to, że pierwszy kontakt jest o tyle utrudniony, że ja muszę napisać do osoby zajmującej się adopcją królika Xyz ale najwięcej o nim wie osoba dająca mu dt, czyli zupełnie inna niż ta od adopcji. Czemu tak jest? :)

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 18, 2009, 09:47:29 am »
Cytat: "Viss"
Czemu tak jest?
dlatego, że osoby, któr prowadzą adopcje często nie mogą wziąć króliczka na DT, a dobrzy ludzie, ktorzy zostali DT już są wystarczająco dobrzy, więc należy im się święty spokój :P Poza tym pośrednicy adopcyjni po jakimś czasie nie mogliby dojść do ładu z milionami maili do swoich DT, odpisywaniem i niedziałającą pocztą :P
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

marcia18

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 18, 2009, 12:18:15 pm »
ale śliczniutkie są !!

Shaiya

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 19, 2009, 20:42:15 pm »
Przepraszam za OT, ale to dla mnie ważne - Viss, czy zdjęcie w avatarze jest Twojego autorstwa?

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 19, 2009, 23:07:27 pm »
Cytat: "Shaiya"
Przepraszam za OT, ale to dla mnie ważne - Viss, czy zdjęcie w avatarze jest Twojego autorstwa?


ja identyczne foty widziałam na aukcji z allegro... http://allegro.pl/item856951654_kroliki_barany_miniaturowe_baran_miniaturowy.html

Viss

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 20, 2009, 01:51:26 am »
Shaiya, nie, znalazłam je gdzieś w necie.

Shaiya

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 20, 2009, 10:01:22 am »
Przepraszam za OT, ale to było dla mnie jako tako ważne, gdyż każdy króliczek jest dla mnie ważny, a z panią prowadząca aukcje wyżej podane były nie miłe i od razu miałam podejrzenia, że może mamy styczność z tą osoba. Tym bardziej, że chcesz zaadoptować dwie niesterylizowane samiczki. Przepraszam jeszcze raz za uprzedzenia i podejrzenia, podkreślam, ze niczego nie sugeruję jednak fajnie by było, żeby ktoś przed ew. adopcją sprawdził Viss.
A Viss, na przyszłość - nie wykorzystuje się cudzych fotografii bez wcześniejszego zapytania o zgodę.

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 20, 2009, 10:19:08 am »
Cytat: "Shaiya"
fajnie by było, żeby ktoś przed ew. adopcją sprawdził Viss.
Viss będzie sprawdzona przez pośrednika adopcyjnego. Każdy nowy opiekun zostaje najpierw sprawdzony. A podejrzewam, że Viss nie kierowała się tym, że dziewczynki nie były sterylizowane :/
Cytat: "Shaiya"
A Viss, na przyszłość - nie wykorzystuje się cudzych fotografii bez wcześniejszego zapytania o zgodę
ja tam bym nie miała oporów, sama wykożystuje zdjęcia, które znjadę w google i ustawiam je na pulpit.
Poza tym skąd wniosek, ze Viss, nie ma zgody autora zdjęcia?
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Viss

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 20, 2009, 10:31:50 am »
Cytat: "milka37"
Viss nie kierowała się tym, że dziewczynki nie były sterylizowane :/
chryste, trochę przesadzasz Shaiya. Viss, jeśli zaadoptuje któregoś królika i nie będzie on wykastrowany, to sama to zrobi. Zresztą, jedną z pierwszych rzeczy jakie powiedziałam Ani Czerwińskiej a propos tych dwóch samiczek, to że będę je chciała wysterylizować.
Cytat: "Shaiya"
A Viss, na przyszłość - nie wykorzystuje się cudzych fotografii bez wcześniejszego zapytania o zgodę.
znam dostatecznie dobrze prawo aby wiedzieć co mogę, a co nie. :]

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 20, 2009, 10:45:05 am »
Shaiya, przesadziłaś  :/
Jakbyś czytała wszystkie posty Viss to byś stwierdziła, że ta babka jest w porządku, a ja bardzo się ciesze, że te dwa albinosy właśnie do niej trafiają :) Oczywiście, pośrednicy zanim oddadzą jej kroliczki wiedzą co mają robić :) A co do avatara, kopiowania cudzych fotek to jej sprawa :)

Shaiya

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 20, 2009, 10:57:51 am »
Zwracam honor dziewczyny :)
Ja jestem po prostu trochę przewrażliwiona. To było takie czyste przypuszczenie, niczego nie sugerowałam.
Wiem, ze procedury SPK są dobre i wogóle, ale po prostu... wolałam się z kimś podzielić podejrzeniami i rzeczywiście, mogłam najpierw poczytać posty Viss.
Jak już mówiłam, zwracam honor i ciesze się razem z Wami, ze dziewczyny będa adoptowane.

kasiagio

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 21, 2009, 00:01:59 am »
Cytat: "Shaiya"
A Viss, na przyszłość - nie wykorzystuje się cudzych fotografii bez wcześniejszego zapytania o zgodę.


Te zdjęcia można znaleźć nawet na stronach glitterowych także nie trzeba nikogo prosić o zgodę .

Viss

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 21, 2009, 10:32:50 am »
Cytat: "kasiagio"
Te zdjęcia można znaleźć nawet na stronach glitterowych także nie trzeba nikogo prosić o zgodę .
no właśnie.. Ale weszłam na ta podana przez was aukcję i rzeczywiście to zdjęcia tej kobiety i prosi o niekopiowanie, więc grzecznie spytałam, czy mogę zatrzymać to jedno. Jeśli nie pozowli, to usunę, żaden problem. ;)

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 21, 2009, 10:51:32 am »
chyba jeszcze nie pisalam :P Viss wariacko się cieszę, że się starasz o te albinoski :jupi to cudownie :bukiet
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Puszek

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 21, 2009, 11:18:50 am »
Dotychczas miałam do czynienia z trzema wolontariuszkami SPK i nigdy nie było trudnosci. Wszystkie trzy są bardzo miłymi osobami. Nie wiem moze w tamtym wypadku chodziło o trudności z pocztą. Bo ja jak rok temu starałam się o adopcję króliczka (zakończona pozytywnie  :DD ) to Pani ta nie odpisywała mi jakiś czas bo miała wtedy problemy z komputerem, ale ja niezrazona zadzwoniłam do niej na telefon i sprawa wyjasniła się. Najlepiej zawsze samemu sprawdzić niż wierzyć "jedna Pani drugiej Pani.....". A na stronie "Adopcje" jest rzeczywiście tyle ślicznych, samotnych uszolków... więc może warto któregoś przygarnąć  :DD

Viss

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 21, 2009, 12:27:25 pm »
Jadwinia, dzięki. :DD My sie cieszymy jeszcze bardziej niż ty. :D  :jupi  Mam nadzieję, że tuż po świętach będą juz u nas (ciągle nie przyszła zagroda i legowiska :bejzbol ). Dzis mamy spotkanie z p. Iwoną, obejrzymy sobie uszolki a pani Prezes obejrzy sobie nas i mieszkanie. ;)
Cytat: "Puszek"
"jedna Pani drugiej Pani....."
to prawda, ja w ten sposób zostałam wprowadzona niechcący w błąd. Najlepiej dzownić. Mnie maro i Ania Cz. szalenie pomogły właśnie w czasie rozmów tel. :bukiet

miaa

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 21, 2009, 13:06:06 pm »
Tak patrzyłąm na zdjęcia królinek, to chyba nie są one typowymi albinoskami? Wydaje mi się, że nie mają czerwonych oczu tylko czarne. W każdym razie Viss, gratuluję, to cudowne, że możesz przyjąć dwie królinki :)  :bukiet  Z ciekawosci zapytam, ile już masz króliczków?
btw ja też oszalałam na punkcie Rajmunda i nawet rozmawiałam ze swoim chłopakiem o jego adopcji... pasowaliby do siebie z Kiką ;) ale mam nadzieję, że znalazł wspaniały domek :)

Viss

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 21, 2009, 13:36:45 pm »
Cytat: "miaa"
to chyba nie są one typowymi albinoskami?
chyba są, całe futerko białe i oczy czerwone. :)
Cytat: "miaa"
Z ciekawosci zapytam, ile już masz króliczków?
zero. :D To nasze pierwsze króliczki. Tym bardziej strrrasznie sie cieszę, że dwie na raz. Bałam sie łączenia/zaprzyjaźniania. :( A tak będzie mama z córą, bardzo są z sobą blisko podobno, pani Iwona opowiadała mi wczoraj jakie są nierozłączne i jak okazują sobie miłość.  :heart  :heart

A Rajmund chyba znalazł juz domek. :)

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 21, 2009, 14:06:14 pm »
Viss, ja równiez bardzo się ciesze i wierzę, że bedą miały u Ciebie super warunki. To spokojne królice zaprzyjaznione z soba więc nie muszą az tyle czasu przebywać z człowiekiem co samotne zwierzę. Tymka będzie trudno zaprzyjażnić z innym królem mojego Tapka atakuje bardzo, a mały jeszcze w dodatku nie pozostaje mu dłużny.
Zostałaś tak przemaglowana przez nas ze bardziej nie mozna  :P  :P  :P  Jak bedziesz potrzebowała porady, telefon znasz. Ale myślę, że wszystko bedze ok.
Życzę powodzenia.

Druga sparwa zawsze lepiej zadzwonić czy kontatkowac się z nami a nie czytać i wierzyć we wszystko na forum, naprawde sa osoby, które wprowadzaja niepotrzebne zamieszanie, wierzę, ze nie robią tego specjalnie, ale po co pleść bzdury i przekazywac plotki. Viss, wczoraj też była akcja dlatego Ania do Ciebie dzwoniła :)
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Shaiya

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 21, 2009, 15:26:34 pm »
Viss jak panny rozróżnisz?  :diabelek

Viss

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 21, 2009, 19:07:22 pm »
Cytat: "maro"
Jak bedziesz potrzebowała porady, telefon znasz. Ale myślę, że wszystko bedze ok.
Życzę powodzenia.
dzięki :*
Cytat: "maro"
Viss, wczoraj też była akcja dlatego Ania do Ciebie dzwoniła
ech, wiem.. Ale cieszę się, że nie wyszło z tego większe zamieszanie. :)

Shaiya, po charakterze oczywiście. Po kilku, kilkunastu dniach będę już trochę o nich wiedziała, nie ma obaw. Na szczęście każde mądre stworzonko ma swój unikatowy charakter i wygląd staje się nieistotny. ;)

Shaiya

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 21, 2009, 20:35:36 pm »
Viss, liczę oczywiście na górę fot szczęśliwych panienek i jeszcze raz przepraszam za ta akcję :przytul Mam nadzieję, że zatarłam to pierwsze niezbyt miłe wrażenie.

miaa

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 21, 2009, 22:17:32 pm »
aa, teraz już wszystko jasne, napisałaś, że chcesz swoje królinki sterylizować w temacie w którym pytałam o sterylizację, dlatego myslałam że już je masz  :DD  no super, już nei mogę doczekać się zdjęć :) :przytul

Viss

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 22, 2009, 09:44:00 am »
Shaiya, nie ma problemu. ;)
miaa, my też sie ich nie możemy juz doczekać. Czekanie to koszmar.

Shaiya

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 22, 2009, 15:06:19 pm »
Cytuj
Shaiya, nie ma problemu. ;)

;)
Dlaczego zdecydowałaś się akurat na nie?

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 22, 2009, 15:34:07 pm »
Może dlatego, że są śliczne, obie już długo czekają na domek, są z Warszawy jak Viss i z tego co mi wiadomo dotychczas były w schronisku, no nie??
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Shaiya

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 22, 2009, 15:53:24 pm »
No nie wiem, może chodzi o tzw. miłość od pierwszego wejrzenia? :DD

Viss

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 22, 2009, 23:46:08 pm »
Cytat: "Shaiya"
Dlaczego zdecydowałaś się akurat na nie?
wiesz, zależało mi przede wszystkim na króliczku dla początkujących. A te dwie po pierwsze są dwie, więc nie muszę się zamartwiać zaprzyjaźnianiem króliczków, a po drugie.. no sama na nie popatrz - przecież to dwie najpiękniejsze pary słuchów na świecie. :D Podoba mi się także, że są to duże hodowlane króliczki, mam nadzieję, że faktycznie ważą już koło 4 kg.  :>

miaa

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 22, 2009, 23:54:01 pm »
Viss, znam koszmar tego czekania :) ja też adoptowałam Kikusię i musiałam czekać aż zostaną wypełnione wszystkie procedury, spotkanie, później przyjazd Kiki aż z Poznania... ale warto  :przytul

kasiagio

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 22, 2009, 23:56:03 pm »
Cytat: "Viss"
Podoba mi się także, że są to duże hodowlane króliczki, mam nadzieję, że faktycznie ważą już koło 4 kg.
ale będzie futra do głaskania  :diabelek  nie ma co !!  :przytul  Wszystkiego dobrego !! :przytul

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 23, 2009, 13:36:37 pm »
Cytuj
ale będzie futra do głaskania :diabelek


a ile niespodziewanej radości, gdy takie słodkie 4 kilogramy wskoczą znienacka na brzuch :co_jest

(ja jestem w nocy regularnie obkicywana, w zasadzie już się przyzwyczaiłam i mnie to nie budzi...do czterokilowych obkicywaczek też pewnie można się przyzwyczaić :diabelek )

Viss, jeszcze raz ogromne gratulacje :bukiet
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Shaiya

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 23, 2009, 13:49:59 pm »
Cytat: "Viss"
no sama na nie popatrz - przecież to dwie najpiękniejsze pary słuchów na świecie. :D

Dla każdego właściciela jego (można już mówić o tym, że śnieżynki są Twoje?) uszy są  najpiękniejsze  :diabelek Ale fakt, panny są czarujące  :bukiet
http://adopcje.kroliki.net/adopcje/maluchy_wawa.html to te dwie pięknotki prawda?  :przytul Kiedy znikną z adopcyjnej? :lol

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 23, 2009, 16:39:26 pm »
ogólnie króliki znikają z adopcyjnej jak juz trafią do nowego domku i jak pośrednicy adopcyjni mnie o tym poinformują :P



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Viss

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 23, 2009, 19:31:48 pm »
Cytuj
ale będzie futra do głaskania
Cytat: "Jadwinia"
a ile niespodziewanej radości, gdy takie słodkie 4 kilogramy wskoczą znienacka na brzuch :co_jest
ech, jak ja na to czekam.. :DD Shaiya,  tak, to te.
A znikną w swoim czasie.