Autor Wątek: Królik zjada mi dywan  (Przeczytany 4377 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Królik zjada mi dywan
« dnia: Grudzień 05, 2009, 22:06:06 pm »
Wcześniej sie nim nie interesował, a teraz leżąc podgryza, szarpie i zwyczajnie go zjada.
Nudzi się ? O ile zazwyczaj wystarczy, że powie się do niego coś ostrym tonem - najcześciej jego imię - i przestaje, tak w tym wypadku wyglada jakby się przykleił dosłownie. Oczy wielkie jak pięć złotych, uszy postawione, ale dywan zjada nadal =/
Da radę mu to wyperswadować ?

Offline MAS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tymon,Dudek
  • Pozostałe zwierzaki: świniaki Zorro&Garcia,
  • Za TM: szkoda pisać
Królik zjada mi dywan
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2009, 22:17:06 pm »
Można popsikać mu ten dywan odstraszaczem dla zwierząt (u mnie K&P odczepili się na ok 6 h) lub octem,sokiem z cytryny i po wyparowaniu powtórzyć.Ale,że u mnie szybciej wywietrzało niż wróciłam z pracy to odpuściłam im ten dywan(był to i tak tzw. króliczy,im też się znudziło,teraz preferują krzesło. :/

Daguchna

  • Gość
Królik zjada mi dywan
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2009, 23:59:08 pm »
Oj, będzie ciężko. Moja Zuzka też pogryza dywan i jedyny sposób to pilnowanie i gonienie, gdy tylko spróbuje kąsnąć :|

Offline Zuza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
Królik zjada mi dywan
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 06, 2009, 00:21:26 am »
Roger tez uwielbia jesc dywan :| Mi pomaga tylko to,ze on uwielbia gryzc gazety wiec jak tylko widze,ze bierze sie za dywan to udaje,ze czytam gazete a on odrazu jest obok i zaczyna swoje przedstawienie :)

VIKI:*

  • Gość
Królik zjada mi dywan
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2009, 01:38:33 am »
A u mnie to już dywan do wymiany jak nie psy to króliki i tak na zmianę maltretują biedny dywan :oh:

nuka

  • Gość
Królik zjada mi dywan
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 06, 2009, 06:38:14 am »
Hordra, jasne, że minie, jak uszol znajdzie sobie ciekawszy obiekt podgryzania.  :lol  Też mamy dywan wygryziony, jeszcze nie zmieniam, znajomi wiedzą o co chodzi a osoby odwiedzające mnie dosyć rzadko nie zwracją uwagi. A nawet jakby coś powiedziały to argument w stylu - to prezent od króliczka - zawsze wywoła uśmiech na twarzy.

Shaiya

  • Gość
Królik zjada mi dywan
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 06, 2009, 11:59:30 am »
Horda, jak możesz mu zabraniać. Przecież to JEGO dywan :diabelek Tobie tylko pozwala po nim z łaski swojej chodzić.

Może znajdź mu coś ciekawszego? Porozrzucaj gałązki po pokoju, poukrywaj kawałki marchewki czy czegoś.