Autor Wątek: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/  (Przeczytany 552041 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #920 dnia: Styczeń 08, 2010, 23:49:57 pm »
podam wam jak to wygląda ten test


Jak rozpoznać chorego króliczka:
jest osowiały , śpi więcej niż normalnie , odmawia jedzenia , nie reaguje na smakołyki - 10 p.
rusza się , skacze , podskakuje i porusza główką na wszystkie strony - 0 p.
biega , gryzie i trze ząbkami jak go głaszczemy - 0 p.
popiskuje , oddala się od nas , nie wychodzi z klatki - 10 p.

jak zaznaczysz jedną z 2 prawidłowych odp masz 10 punktów w sumie mozna uzbierac 190 punktów bo jest 19 pytań jeśli sie nie myle za każde pytanie można mieć 10 p
Tylko pytanie czym zajmuje sie spk jest niedopracowane
zajmuję się wieloma sprawami związanymi z królikami, ale nie tylko - 0 p. to musze zamienic na jakas zla odpowiedz tylko nie wiem na jaka
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij


kasiagio

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #921 dnia: Styczeń 08, 2010, 23:53:17 pm »
rokiowca, napisz że SPK zajmuję się ratowaniem , adopcjami i królików ale nie tylko , bo jest to jej priorytetem , ale pomaga tez innym zwierzętom

[ Dodano: Sob Sty 09, 2010 12:08 am ]
Przede wszystkim chciałam napisać ,że test nie został ułożony dla Nas w sensie ludzi mających wiedzę na temat królików ich żywienia itd.itp. chodziło o test dla tych stronek z tego tematu właśnie , w sumie nie jest zły , tak myślę ( to ja pomyślałam nad pytaniami ) bo skoro została wywołana Nuka to ja siebie też wywołam , powinno zmienić się punktowanie za najlepszą powinno być 10pkt, za dobrą 5pkt a za złą zero  , według mnie wtedy będzie bardziej wiarygodny :)

nati

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #922 dnia: Styczeń 09, 2010, 00:21:25 am »
Dlaczego nie ma informacji o tym, że dwie odpowiedzi mogą być poprawne?  Takie info powinno być zamieszczone...

kasiagio

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #923 dnia: Styczeń 09, 2010, 00:23:11 am »
nati, bo ja myślałam tylko nad pytaniami i odpowiedziami , kto tworzy test czylirokiowca, powinna już zająć się punktacja i resztą ......

nati

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #924 dnia: Styczeń 09, 2010, 00:24:54 am »
kasiagio, ja nikogo nie oskarżam, zawracam tylko uwagę na to co może wywoływać krytykę i powodować, że test jest niepełny ;)

kasiagio

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #925 dnia: Styczeń 09, 2010, 00:27:08 am »
nati, tak , wiem dlatego napisałam ,że punktowanie powinno się zmienić , bo to które jest teraz nie a bardzo odpowiada ...
Dobrze ,że pokazała na forum w  taki sposób można go ładnie dopracować , razem :)

nuka

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #926 dnia: Styczeń 09, 2010, 06:07:24 am »
Ale "wojna"!! Dziewczyny, cytat z tego wątku (strona bodajże 56)
Cytat: "rokiowca"
Może niech ktoś stworzy jakiś test o królikach. Jeden chłopiec chce, żebym go sprawdziłam z króliczej wiedzy bo niedawno mu zrobilam sprawdzian i kiepsko wypadl wiec polecilam mu to forum podobno ma tutaj konto. Nie wiem jakie pytania zadac mu do testu :D


O pomoc w napisaniu testu z wiedzy i niewiedzy Rokiwica poprosiła wszystkich forumowiczów. Zabowiązałam się pisać ten test ja, ale z różnych powodów nie byłam w stanie wywiązać się z obietnicy. Poprosiłam o pomoc  kasiagio  :roza:  :przytul i to Ona wzięła na siebie trud ułożenia pytań i odpowiedzi. Moim zdaniem zrobiła to rewelacyjnie.
System punktowania i opis o możliwych kilku odpowiediach - nie wnikam, rokowica tłumacz.

I dodam tylko tyle, że chyba to nasza przywara narodowa, jak trzeba pomocy nie ma chętnych, za to na krytykę można liczyć zawsze...
Ciekawe, że źle o teście nie piszą osoby, którym jednak bez tak pomocnych wskazówek jak pułapka w postaci kilku prawidłowych odpowiedzi na jedno pytanie - udało się osiągnąć najwyższy wynik.

Kasia, dziękuję Ci po raz kolejny za pomoc i przepraszam, że w ten sposób naraziłam Cię na falę krytycznych uwag.

Offline Black_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Kobieta
  • Królestwo za konia!
    • Blog
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #927 dnia: Styczeń 09, 2010, 11:07:07 am »
190, ale 11 miejsce.

Nad niektorymi pytaniami sie zastanawialam.

Ale i tak twierdze, ze krolik to SZKODNIK :>

Człowieczeństwo nie jest stanem, w którym przychodzimy na świat. To godność, którą trzeba zdobyć
Jean Bruller

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #928 dnia: Styczeń 09, 2010, 11:49:04 am »
180/190... Fakt że niektóre odpowiedzi są dwuznaczne co nie zmienia faktu że test sprawdza ogólną wiedzę nt. królików... Nikt z nas nie jest nieomylny... wielu z nas ma różne zdanie na ten sam temat... do tego test jest orientacyjny więc jeśli "zgubię' 10, 20 czy nawet 30 punktów nie znaczy to że nic o królikach nie wiem... kasiagio, gratuluje wysiłku i pracy, uważam że test jest super :D

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #929 dnia: Styczeń 09, 2010, 12:39:47 pm »
To napiszcie mi co mam zmienić w tym teście to ja to zmienie.  Tak jak pisałam już w niektórych pytaniach są 2 odpowiedzi dobre i te 2 odpowiedzi sa punktowane nic nie tracisz jak dobrze odpowiesz masz max punktow. Chciałabym gdzies indziej zalozyc ten test tak by sie dalo zaznaczyc np 2 odp poprawne ale nie znam takiej stronki
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij


Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #931 dnia: Styczeń 09, 2010, 16:11:30 pm »
Potrzebuje kilku osób, które pomogłyby mi przy klubie dobrej odpowiedzi.
1 osoba od rybek, bo nie mam za bardzo o nich pojęcia.
1 od królików, żeby sprawdzać treści ewentualnych odpowiedzi, ponieważ zgłasza się dość dużo osób deklarujących znajomość tej dziedziny.
1 od kotów.
1, która ma jakie-takie pojęcie o ptakach.
I to na razie chyba wszystko :))

nati

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #932 dnia: Styczeń 09, 2010, 16:31:44 pm »
Jeśli chodzi o rybki to ja mam o nich jako takie pojęcie. Brat co prawda jest w tej dziedzinie lepszy ale dużo się od niego nauczyłam, a jego samego teraz nie ma bo dużo pracuje.

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #933 dnia: Styczeń 09, 2010, 16:46:57 pm »
Jakiejś szczególnej wiedzy tam mieć nie trzeba jak widać - najczęściej pytania padają pod tytułem: "jakie akwarium dla...".
:))
Zastanawiam się, czy jakiejś czarnej listy nie stworzyć, bo niewiedza połączona z odpowiadaniem na tematy, o których nie ma się pojęcia to jakaś plaga na tym serwisie.

Offline Black_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Kobieta
  • Królestwo za konia!
    • Blog
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #934 dnia: Styczeń 09, 2010, 16:52:51 pm »
Wypowiadanie sie na tematy, o ktorych nie ma sie pojecia  to takze w "realu" plaga wsrod nastolatkow...
Jak sie nic nie wie, to sie powinno siedziec cicho, a nie gadac glupoty. Najsmieszniejsze sa odpowiedzi w stylu "Nie wiem". Normalnie taka pomoc, ze szok.

Człowieczeństwo nie jest stanem, w którym przychodzimy na świat. To godność, którą trzeba zdobyć
Jean Bruller

nati

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #935 dnia: Styczeń 09, 2010, 16:57:44 pm »
Black_, dzieciaki odpowiadają w ten sposób aby nabić sobie punktów ;] Śmieszne i żałosne ale prawdziwe..

Offline Black_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Kobieta
  • Królestwo za konia!
    • Blog
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #936 dnia: Styczeń 09, 2010, 17:04:45 pm »
nati, tam sa jakies punkty?

Najgorsze sa 12-13 latki, ktore nie potrafia nic ciekawego napisac, ale musza wcisnac do tego cos "sweet".

Człowieczeństwo nie jest stanem, w którym przychodzimy na świat. To godność, którą trzeba zdobyć
Jean Bruller

nati

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #937 dnia: Styczeń 09, 2010, 17:12:26 pm »
Black_, tak. Udzielenie odp na pytanie to 2 punkty.

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #938 dnia: Styczeń 09, 2010, 17:48:11 pm »
Dlatego też jest stowarzyszenie szczytnie nazwane Gildią Zabójców, która próbuje ogarnąć zarazki :D
I wszystkie nieregulaminowe pytania/odpowiedzi zgłasza, walczy z trollami itp.
http://zapytaj.com.pl/Profile/user_308783.html

Moderatorów też nie ma 24h/doba, więc nie wszystkie zgłoszenia rozpatrywane są odrazu, aczkolwiek udało mi się u jednej paniusi zgłosić aż 8 pytań, jedno po drugim i zostały powywalane :D

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #939 dnia: Styczeń 09, 2010, 17:51:43 pm »
Hordra, ta gildia jest dość ciekawa  :co_jest nazwy, potwory, nawet obrazki zaczerpnęli z dość popularnego anime: Bleach  :nie_powiem
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.