Autor Wątek: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/  (Przeczytany 543245 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #860 dnia: Styczeń 02, 2010, 22:47:15 pm »
nadzieja umiera ostatnia, mam nadzieje, ze tu bedzie na odwrot :D bo na prawde, az sie boje przyszlosci :(

Rabbitka

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #861 dnia: Styczeń 02, 2010, 22:53:53 pm »
Tamci dorosną ale pojawią się nowi "specjaliści" :/

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #862 dnia: Styczeń 02, 2010, 23:06:27 pm »
dlatego czasami jestem za rozwojem inzynierii genetycznej wobec czlowieka ( w tym przypadku - dzieci..) eh... a tak w ogole to kim jest Klub Dobrej Odpowiedzi?

Pszczolkowa

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #863 dnia: Styczeń 02, 2010, 23:52:13 pm »
Cytat: "miguelle"
dlatego czasami jestem za rozwojem inzynierii genetycznej wobec czlowieka ( w tym przypadku - dzieci..)

A ja właśnie dlatego wolę zwierzęta, ich świat jest doskonały, a przyjaźń szczera i bezgraniczna. Świat ludzi to jeden wielki absurd, gdzie ludzi za główne wartości przyjęli sobie pieniądze i wygodę, trudno winić dzieci, które dorastają w takim a nie innym społeczeństwie.
Ja to nawet nie chcę mieć własnych dzieci, dorosnę, to będę miała w domu zwierzyniec, koty, psy, króliki i zostanę starą, zdziwaczałą panną  :hahaha .

nuka

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #864 dnia: Styczeń 03, 2010, 02:37:47 am »
kolejne forum do nawracania http://www.samosia.pl/szukaj/kr%C3%B3lik

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #865 dnia: Styczeń 03, 2010, 11:33:19 am »
http://www.samosia.pl/pokaz/483895/krolik "o mo jezu..."  :oh:  ktos tam wbija? bo ja tak ;]
Pszczolkowa, mamy to samo chyba :D bede stara zakroliczona babcia :D

jeszcze cos -
Zadane przez gość w Film / Książki / Muzyka [01.01.70, 01:33] to jest data? to 1.01.70? e... bo w latach 70 chyba komputerow nie bylo ;|

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #866 dnia: Styczeń 03, 2010, 11:44:05 am »
miguelle, byly, ale bardzp prymitywne i zajmowaly prawie caly pokoj o sporych wymiarach :D

nuka, na samosi jest ten minus, ze mozna odpowiadac bez logowania :/ wogole ta strona jest posmiewiskiem demotywatorow  :diabelek

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #867 dnia: Styczeń 03, 2010, 11:49:53 am »
mysza, no tak... wiedza i slownictwo u tych ludzi jest jak z lat 70 z zapyzialej peerelowskiej wsi zabitej dechami :/ wbijam tam ale nie mam co robic. w ogole zglosilam pytanie bo chcialam zobaczyc, jakie sa opcje zglaszania a nie ma zadnych ;|

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #868 dnia: Styczeń 03, 2010, 12:04:09 pm »
Cytat: "miguelle"
jakby sie chcialo, to zajrzyjcie na moja rozmowe z LOL'em na profilu.... zacytuje pewna osobe "zal pe el". a jakies pomysly ap. tych nieszczesnych dzieci :/?

Tak, to ty zobacz na Szumilek i tą jakąś na Q. Napisałam tylko do dzieciaka, że pies pedigree jeść nie może.
Ale co tam, przecież żyje już na tym świństwie 7 lat, więc "pańcia" wie lepiej ._.
G. moderacja, zgłaszasz im userów, posty, tematy/pytania a ci NIC nie robią ._.

Minusuje i plusuje wasze wypowiedzi ^ ^

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #869 dnia: Styczeń 03, 2010, 12:17:22 pm »
bo moderacja poszla na zakupy do Almy w poszukiwaniu cielecego mozdzka... skoro wlasnego nie maja to chociaz cielecy niech bedzie :/ ja sie klocilam z lol'em o klatki dla chomikow

http://zapytaj.com.pl/Category/010,005/2,1971207,Wroc_do_wybranego_pytania.html farba na chomikowej klatce  :oh:

Pszczolkowa

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #870 dnia: Styczeń 03, 2010, 12:30:09 pm »
Cytat: "Hordra"
że pies pedigree jeść nie może.

Okropne świństwo.  :oh:  Tak samo Whiskas'y i te inne przereklamowane.

nuka

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #871 dnia: Styczeń 03, 2010, 12:31:17 pm »
Cytat: "mysza"
nuka, na samosi jest ten minus, ze mozna odpowiadac bez logowania  wogole ta strona jest posmiewiskiem demotywatorow
widziałam, ale to znaczy, że odpuszczamy?  :>

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #872 dnia: Styczeń 03, 2010, 12:31:58 pm »
nuka, oczywiscie, ze nie :D  :diabelek

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #873 dnia: Styczeń 03, 2010, 12:45:36 pm »
ja nie odpuszczam :D niach niach. pokemony powinny miec jakis swoj pokemonet zeby sie nie stykac z normalnymi ludzmi ;/

anix94

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #874 dnia: Styczeń 04, 2010, 18:10:32 pm »
Ostatnio były problemy z serwerem i niestety nie odpowiadywałam na forum :( Teraz zaczoł się nowy rok i troche mam zaległości szkolnych więc może mnie nie być z kilka dni. Więc z góry przepraszam. !!

Rabbitka

  • Gość

aaania

  • Gość
Re: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy
« Odpowiedź #876 dnia: Styczeń 05, 2010, 02:16:14 am »
Cytat: "madzia85"
Dzisiaj odpisując na jednego z maili w którym ktoś pyta mnie czym karmić królika, wpisałam z ciekawości hasło w google: "Co jedzą króliki". Ludzie którzy nie znają naszych stron, nie trafili nigdy na forum takie jak to wpisują w google wlasnie takie podobne hasła, żeby uzyskać odpowiedź na swoje pytania. Można by ich pochwalić, że chcą się dokształcać, zdobywają wiedzę ale.... co zrobić gdy trafią na taką stronę jak ta http://zapytaj.com.pl/Category/010,005/2,240138,Co_jedza_krolikijak_je_przyzwyczaic_i_wogole.html ??
Jest to pierwsza strona, która wyskakuje po wpisaniu tego hasła. Ludzie w 99% procentach wchodzą właśnie na pierwszą pojawiającą się stronę.... I czego się dowiadują? Siedziałam i czytałam to z opadniętą szczęką i co chwilę powtarzałam tylko " o Boże" :] Koszmar połączony z szokiem, nie wiem czy spokojnie dziś zasnę bo uświadomiłam sobie, że głupota zawsze zwycięża :/ "Nasze", fachowe królicze strony zaczynają się od połowy. Mało kto do nich dojedzie - zwycięży zapytaj.com.pl :/




hahaha dobre. a najlepsze są byki w tych tekstach. może jan ie stawiam wielkich liter, ale oczy wyszły mi na wierzch podwójnie. raz za treść, dwa za błędy. ale poważnie moi mili nawet jak kupicie książki z serii moje hobby to tam piszą brednie. mój TŻ kupił bo nie wiedział, jak zamieszkaliśmy razem jak się zajmować Beniem. mam tę książkę jako kuriozum mogę zeskanować co ciekawsze stwierdzenia, np. że króliki to zwierzęta o aktywności dziennej i że najlepiej karmić je pszenicą

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #877 dnia: Styczeń 05, 2010, 17:45:48 pm »

Pszczolkowa

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #878 dnia: Styczeń 05, 2010, 18:29:56 pm »
Cytat: "Hordra"
http://zapytaj.com.pl/Cat...are_pytan_.html
Minusujemy wszystkie trociny, kolby i dropsy.
Nieuki *prycha*
"Bayoo" to ktoś z was? Pytam bo jakoś nie kojarzę. Bardzo wyczerpująca odpowiedź, więcej takich ludzi :).

Offline Black_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Kobieta
  • Królestwo za konia!
    • Blog
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #879 dnia: Styczeń 05, 2010, 18:41:50 pm »
Tak Bayoo, to Hordra,


Ten koleś od goryla ma coś nie tak z główką  :oh:

Człowieczeństwo nie jest stanem, w którym przychodzimy na świat. To godność, którą trzeba zdobyć
Jean Bruller