Autor Wątek: Wyposazenie klatki  (Przeczytany 8367 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Wyposazenie klatki
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 20, 2009, 16:50:48 pm »
legowisko... :) ostatnio przeglądałam temat o naszych klatkach i zainspirował mnie domek Karo :P Jutro buduje dziewczynom podobny :) W ogóle ostatnio coś mnie wzięło na urządzanie kojca :) Zdobyłam dużo materiału i szyje im małe poduszeczki (bo Mercedes lubi :) ) i tworzę tuneliki :)
Tak odnośnie wyposazenia willi Waszych uszu, co macie nietypowego, co mogłabym jeszcze zrobić dla moich?? Bo odczuwam głód tworzenia :P
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline Tamcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 484
  • Płeć: Kobieta
Wyposazenie klatki
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 20, 2009, 22:52:25 pm »
milka37, nie tylko Ciebie natchnęło :) Ja właśnie też mam zamiar wykorzystać wiele pomysłów(między innymi Karo)więc Koki trafi do miejsca,w którym na nudę narzekać nie powinna.Tylko musimy dokupić jeszcze linoleum i wcielam pomysły w czyn  :diabelek
PS.Jak tylko znajdę wolną chwilę  :icon_8P

Shaiya

  • Gość
Wyposazenie klatki
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 21, 2009, 09:53:39 am »
Ja mam zamiar zamienić klatkę (nieszczęsna 70 :P ) na kojec :) obejmowałby on około 120 cm na ileś tam, włącznie z obszarem pod biurkiem. Wiem, że to nie za dużo, ale aktualnie nie mogę puszczać Franka po całym pokoju gdyż moje łóżko jest po jego dojrzewaniu w stanie fatalnym. Musze poczekać, aż to się ureguluje. Do tego zrobię mu jakiś mega wypasiony domek z kartonu z mnóstwem starych szmatek w środku  :co_jest Dla Frania nie ma lepszej zabawy niż targanie, gryzienie, kopanie, miętolenie starych szmatek. Do tego jakieś trwalsze legowisko z np miednicy obszytej miękkim materiałem oraz oczywiście kuwetka, bo aktualnie jedziemy na kartonach, które sie nie sprawdzają. Wytrzymują max. 2 dni. Potem smród robi sie już nie do wytrzymania, a sama kuweta ma fakturę sera szwajcarskiego :)

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Wyposazenie klatki
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 23, 2009, 08:39:29 am »
milka37, myśmy tunelik dla Popo zrobili z kawałka rury kanalizacyjnej, tylko nóżki Jacek dorobił żeby się rura nie obracała.