Autor Wątek: rozdzielić czy nie??  (Przeczytany 3858 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline akasha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
rozdzielić czy nie??
« dnia: Październik 15, 2009, 11:17:59 am »
Sprawa wygląda następująco: w ubiegły czwartek przywiozłam do domu Dipa, a w sobotę rano wykastrowałam Obamę. Od tego czasu wypuszczałam je na zmianę, nie wykazywały żadnych oznak agresji, było nawet lizanie przez kratki :) Z zaprzyjaźnianiem miałam poczekać 2-3 tygodnie, wiadomo po kastracji Obamy (Dip jest jeszcze za młody). Kiedy dziś rano wstałam zobaczyłam oba uszole wtulone w siebie, a potem skubiące sianko, jak się okazało Dip w nocy otworzył sobie klatkę (nie mam pojęcia jak, nigdy wcześniej mu się to nie zdarzało) i wyskoczył do Obamy kicającego po pokoju. Naprawdę nie wiem jak to się stało, bo ani ja, ani chłopak niczego nie słyszeliśmy. W związku z tym mam pytanie, czy powinnam je rozdzielić i poczekać jeszcze trochę, czy zostawić tak jak jest??

nuka

  • Gość
rozdzielić czy nie??
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2009, 11:23:37 am »
Zostaw uszole razem. Widać same zdecydowały o przyjaźni

Offline akasha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
rozdzielić czy nie??
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 15, 2009, 11:27:12 am »
tylko teraz chciałabym je zostawić w jednej klatce, co prawda trochę futra znalazłam na dywanie, ale teraz grzecznie siedzą. myślę, żeby teraz posprzątać dokładnie pokój i wyparzyć jedną klatkę, a potem zapakować je w transporter i zrobić parę kółek w koło bloku :) boję się tylko, żeby się wojna o klatkę nie zrobiła ehh

Nuna

  • Gość
rozdzielić czy nie??
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 15, 2009, 11:42:53 am »
Zostaw ich, po co robic kolka i stresowac kroliki jesli miedzy nimi przyjazn kwitnie :)

Offline akasha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
rozdzielić czy nie??
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 15, 2009, 11:59:27 am »
ja bym to raczej nazwała chłodną przyjaźnią, bo narazie widzę małe przepychanki o ulubiony kąt za telewizorem i boję się ich zostawić :( ale w jednej wyparzonej i już wspólnej klatce były poskubać sianko, więc mam nadzieję, że będzie ok. Najbardziej martwię się o fakt, że nie minął nawet tydzień od kastracji Obamy, więc jeszcze nie jest zagojony do końca no i te słynne hormony :P ale w takim razie zostawię je w spokoju, niech się docierają.

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
rozdzielić czy nie??
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 15, 2009, 12:02:40 pm »
A to Ci heca :lol może już od paru dni planowały ucieczkę, jak w dobrym filmie :diabelek

Akasha
, napisz proszę gdzie kastrowałaś Obamę i jak "wrażenia".

Też bym się bała póki co zamykać je w jednej klatce, poczekałabym z tym trochę... w razie nieporozumień dobrze by było, gdyby każdy z uszoli miał gdzie "odkicnąć". Może spróbuj nie zamykać na razie ich w tej wspólnej klatce, niech stoi otwarta przez kilka dni?
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline akasha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
rozdzielić czy nie??
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 15, 2009, 12:11:03 pm »
kastrowałam Obamę, bo Dip jest jeszcze za młody, ale i na niego przyjdzie pora, bo temperamenty jest :P Zabieg przeprowadziła pani dr Sylwia Lew w przychodni "Lew" (to jest daleko na Jarotach :)) wszystko było ok, został obejrzany dokładnie. Po kastarcji dostałam go zupełnie wybudzonego i głodnego hehe bo już wieczorkiem normalnie szamał, narazie wszystko się ładnie zrasta, a po 10 dniach zdjęcie szwów.

nuka

  • Gość
rozdzielić czy nie??
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 15, 2009, 12:12:24 pm »
Cytat: "akasha"
widzę małe przepychanki o ulubiony kąt za telewizorem i boję się ich zostawić
ja powiększyłam kąt, o który były bójki - tak że mieszczą się tam wszystkie uszaki, awantur brak

Offline akasha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
rozdzielić czy nie??
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 15, 2009, 12:15:37 pm »
One się tam mieszczą razem, tyle że Obama narazie broni dostępu do skrytki. No ale nie ma co oczekiwać wielkiej miłości już pierwszego dnia razem. Myślę, że później trochę ochłoną, bo czeka nas dziś wszystkich podróż pociągiem do domku :)

narazie wygląda to tak:


Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
rozdzielić czy nie??
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 01, 2009, 01:18:39 am »
Jekie one śliczne :) A Dipek  :*

Moje dziewczyny tak szybko się nie zaprzyjaźnią...jedna chce, a druga nie.
Ale cóż cierpliwości:)

Wstaw proszę więcej zdjęć :)
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
rozdzielić czy nie??
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 01, 2009, 07:57:16 am »
akasha,  :jupi to beda super przyjaciele :) skoro sami stwierdzili, ze najwyzszy czas juz na zaprzyjaznianie :)
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
rozdzielić czy nie??
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 02, 2009, 16:40:36 pm »
Fajne imię "Obama" xD.


Offline akasha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
rozdzielić czy nie??
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 19, 2009, 10:16:28 am »
też uwielbiam to imię :P Już wstawiam więcej zdjęć, zapraszam do galerii :)