Autor Wątek: Lublin- oddam 8mio-miesiecznego krolika miniaturke (baranka)  (Przeczytany 5630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

koziolek

  • Gość
Lublin- oddam 8mio-miesiecznego krolika miniaturke (baranka)
« dnia: Maj 16, 2010, 22:19:19 pm »
Oddam w dobre rece krolika miniaturke "baranka", kroliczek jest bialy z czarnymi uszkami i plamkami wokol oczek.  

Krolik ma u nas regularnie czyszczona duza klatke (100cm) i jak najlepsze jedzenie, jednak nie jestesmy w stanie traktowac go jako czlonka rodziny a tego tak naprawde potrzebuje.  Chce spedzac duzo czasu poza klatka i zwiedzac dom, jednak u nas jest i jeszcze dlugo bedzie trwal stopniowy remont i nie jestesmy w stanie zapewnic mu bezpieczenstwa poza klatka, natomiast za pare miesiecy zas zamierzamy wyjechac na stale zagranice.  

Dopoki nie znajdzie sie nowy wlasciciel krolik moze u nas zostac, choc nie ukrywam ze chcialabym znalezc mu nowy dom jak najszybciej poniewaz bedac na stale zamkniety w klatce krolik dziczeje. Jezeli nie uda sie go wyadoptowac zanim wyjedziemy to niestety pojdzie do schroniska.

nuka

  • Gość
Lublin- oddam 8mio-miesiecznego krolika miniaturke (baranka)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2010, 23:09:55 pm »
http://forum.kroliki.net/viewtopic.php?t=6826 zgłoś króliczka do adopcji. W linku wszystkie niezbedne informacje

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Lublin- oddam 8mio-miesiecznego krolika miniaturke (baranka)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 17, 2010, 16:00:49 pm »
Gdzie mieszkasz w Lublinie?..interesuje  mnie jeszcze jedna rzecz  czy królis załatwia swoje potrzeby w klatce,poniewaz ja nie zamierzam  go tam trzymac cały czas.. zresztą króliki jakie miałam zyły poza klatką.....moje gg i adres mailowy podany jest w profilu..odezwij sie ..pozdrawiam.....

Offline Karolcia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
Lublin- oddam 8mio-miesiecznego krolika miniaturke (baranka)
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 17, 2010, 22:59:17 pm »
Jakby co to mogę wziąć na DT
www.kroliki.net/pl/adopcje/wybor-trybu-adopcji-krolika/wirtualne-adopcje-krolikow

"JEŚLI MOŻESZ POMÓC - NIE ODMAWIAJ".
Warszawa i cała Polska czeka na wsparcie Uszatych serduszek

karola.w

  • Gość
Lublin- oddam 8mio-miesiecznego krolika miniaturke (baranka)
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 18, 2010, 07:20:03 am »
Wyślij jakieś zdjęcia :)
Trzymam kciuki za nowy dom .

koziolek

  • Gość
Lublin- oddam 8mio-miesiecznego krolika miniaturke (baranka)
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 18, 2010, 09:23:51 am »
Ponizej link ze zdjeciami krolika na Allegro.  Jest tam wystawiony wraz z calym osprzetem za 100zl, nie chcialam go tam oglaszac za darmo zeby nie zostal kupiony np. na mieso.  Do dobrego domu chce go oddac za darmo, jesli ktos ma juz klatke to po prostu zostawie nasza do sprzedazy samej klatki. Tylko prosze traktujcie ten link tylko w celu ogledzin bo nie chce placic prowizji Allegro jesli krolika oddam za darmo.

http://www.allegro.pl/item1039861336_krolik_miniaturka_z_wyposazeniem_klatka_100x60cm.html

Wiecej info o kroliku:  zalatwia sie w klatce, puszczony po domu nigdy nie zostawia bobkow ani nie sika po podlodze, u nas upodobal sobie natomiast puf ktory trzeba przed nim chowac bo go obsikuje.  Uwielbia koniczyne i mlecz a w zimie zadowala sie siankiem ziolowym, dostaje tez karme krolicza i marchew, rowniez kolby miodowe.
Raz zjadl ladowarke do nokii, wiec moze powtorzyc numer z innymi kablami.  Mebli nie gryzie.  Puszczony luzem nie wykazuje agresji, natomiast bardzo broni swojej klatki, trzeba go wypuszczac na czas czyszczenia.

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Lublin- oddam 8mio-miesiecznego krolika miniaturke (baranka)
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 18, 2010, 09:28:18 am »
jak już pisała nuka zgłoś do adopcji... tak ma  większe szanse na znalezienie domku...

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Lublin- oddam 8mio-miesiecznego krolika miniaturke (baranka)
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 18, 2010, 14:29:22 pm »
do zamknięcia