Autor Wątek: Okres dojrzewania.  (Przeczytany 4657 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kinguchna

  • Gość
Okres dojrzewania.
« dnia: Grudzień 27, 2009, 00:53:19 am »
Od kiedy zaczyna się okres dojrzewania u samców?
A kiedy zakańcza? :)
CENNE INFORMACJE. :D

;***

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Okres dojrzewania.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2009, 16:51:12 pm »
moj Krępy, ktorego dostałam w lutym ( a mial okolo 3 miesiace) swoje pierwsze milosci zaczal przejawiac pod koniec maja tego samego roku , czyli u niego okolo 8 miesiąca. Okres dojrzewania na razie mu nie przeszedł - a mineło juz ponad pol roku. z tego co wiem to u kazdego krolika inaczej sie konczy. jedna dziewczyna pisala tu na forum, ze jej krolik 5 lat przechodzil owy "okres" :p a u niektorych po roku mija :) ja juz mam dosc i planuje wykastrowac małego ;)
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Uchol

  • Gość
Okres dojrzewania.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 01, 2010, 18:40:34 pm »
Mój uszol pokazywał swoje dziwne zachowania w okresie dorastania dość długo.No, może z 3 miesiące  :P

keram

  • Gość
Okres dojrzewania.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2010, 09:02:21 am »
hmy... a możliwe żeby w bardzo młodym wieku zaczął okres dojrzewania (4-5 miesięcy) ?? Bo dzisiaj już przechodzi samego siebie. Ciągle lata i lata (fajnie to wygląda) i zaczyna od razu mnie gryźć przy tym, przeciska się przez zakamarki. Normalnie jakby ktoś dał mu zastrzyk adrenaliny !!!

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Okres dojrzewania.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 03, 2010, 10:29:56 am »
keram,  w wieku 4-5 miesiecy moze sie zaczac. Moje uszole sa tego przykladem. Jezeli nie zaczyna rodkowac i obsikiwac wszystkiego, robic sie agresywny, fuczec, to jest jeszcze ok, ale zastanow sie nad kastracja, bo nie wiadomo kiedy zacznie dojrzewac :) moze dzisiaj ma takie dzien brykania poprotu? :D