Autor Wątek: Martwie sie:(  (Przeczytany 2588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

favori

  • Gość
Martwie sie:(
« dnia: Październik 15, 2009, 21:09:54 pm »
Moj Fafi od wczoraj wydaje jakies dziwne dzwieki, przypomina mi to chrumkanie swinki. Dzis mija dopiero miesiac od kiedy dostalam moje Malenstwo, wiec jeszcze nie jestem obeznana, za to bardzo przerazona. mozecie mi powiedziec, co z nim moze byc i jak temu zaradzic? mysle sobie, ze moze - nie daj Boze!!! - zlapal przeziebienie, bo zostawiam mu na dzien otwarte okno. Pomozcie :(

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Martwie sie:(
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2009, 21:18:20 pm »
czy on chrupie ??zgrzyta zabkami ??Jaki ma brzuszek?Miękki czy twardy?Bobki robi? Co podałaś do jedzonka ?   Jeśli zgrzyta moze go coś boleć zobacz listę wetó \wpolecanych i jedz do lekarza.
SylwiaG

Offline Zuza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
Martwie sie:(
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 15, 2009, 21:56:05 pm »
A czy nie ma innych objawow? Czy nie biego wkółko wokol nog? Bo moj krolik jak dojrzewa wydaje takie dzwieki :)

nuka

  • Gość
Martwie sie:(
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 16, 2009, 00:39:51 am »
Maluch chrumka jak się na mnie zdenerwuje, ostatnio kilka razy dziennie tak robi - jak podaję mu leki

favori

  • Gość
Martwie sie:(
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 16, 2009, 15:34:34 pm »
Brzuszek ma miekki, a do jedzenia dostaje sianko i 'Vita Special Best For Kids'. Zabkami zgrzyta, ale tylko pokazujac, ze mu jest przyjemnie(jak go drapie po lebku). Z bobkami i robieniem siusiu nie ma problemow.
Mam nadzieje, ze to faktycznie tylko oznaka, ze sie wkurza(choc i tak z tego powodu mi przykro).
Do lekarza oczywiscie sie i tak wybierzemy na wszelki wypadek.
Dziekuje Wam wszystkim bardzo za pomoc

Offline asia4_27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 304
Martwie sie:(
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 16, 2009, 16:44:06 pm »
ja niewiem co moze byc moze to faktycznie te jego fochy
zamykaj okno w pokoju bo tak moze sie faktycznie przeziebic



favori

  • Gość
Martwie sie:(
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 18, 2009, 11:55:24 am »
Jestem teraz juz przekonana, ze to tylko fochy... Nie lubi, jak mu sprzatam w klatce... :DD ale przerazona bylam na poczatku faktycznie
 :bukiet dziekuje wszystkim za zainteresowanie i pomoc