Autor Wątek: Właściciele uszaków! Forumowicze z Krakowa!  (Przeczytany 11746 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Some_about_me

  • Gość
Właściciele uszaków! Forumowicze z Krakowa!
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 13, 2009, 09:22:37 am »
Nie wydaje mi się, bo w objawach nie ma najważniejszego: kupa pokryta przezroczystawo-białą substancją galaretowatą, która łączy ją w sznureczek i szybko zasycha (najczęściej przyklejona do odbytu).

Nuna

  • Gość
Właściciele uszaków! Forumowicze z Krakowa!
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 13, 2009, 10:00:17 am »
Pewnie zapalenie jelit. Pomiziaj maluszka, powiedz mu, ze jest bardzo dzielny  :przytul

Some_about_me

  • Gość
Właściciele uszaków! Forumowicze z Krakowa!
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 14, 2009, 07:24:04 am »
Jest nieziemsko dzielny skoro znosi moje zastrzyki, chociaż bardzo się wyciszam przed robieniem żeby mi się ręcę nie trzęsły, bo to nie pomaga...

Lemur przytył 20g i ciągle wcina - nie nadąża ze zżeraniem ceko - nadrabia sobie te 5 dni bez jedzenia :D jest już trochę konkretniejszy jak się go podnosi, a bobów mam po każdym dniu całe łóżko :P

Lakcid zaczął pić sam z zakrętki po Gerberku, tak samo z antybiotykiem, bo jest w słodkim syropie :)

No cóż jeszcze mogę powiedzieć? :D
Z objawów zostało lekkie zapalenie spojówek.

Lemurek pozdrawia wszystkich życzliwych głaskaczy! I ja dziękuję za wsparcie! Właściwie temat nieaktualny (nie mówiąc o tym, że zamienił się w relacje z choroby).

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Lemurek
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 14, 2009, 09:27:57 am »
Super ,ż e z małym lepiej  :jupi  Na początek dnia taka wspaniala wiadomość  nastraja pozytywnie. . Napisz jak podawałaś ceko, czy sam zjadał. Napisz tez , jaki syrop zmieszałaś  z lakcidem.
  Przytul małego cieplutko.

Some_about_me

  • Gość
Właściciele uszaków! Forumowicze z Krakowa!
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 14, 2009, 15:34:23 pm »
Ceko podawała pani doktor, troszkę (ale nie mogą być bardzo) rozdrobnione z wodą, na siłę ze strzykawki, bo obcych jeść nie chciał.

Lakcid wypija sam, a syrop jest antybiotykiem, nazywa się Bactrim i młody też wypija go sam, tylko trzeba mu dać na jakimś spodeczku i poczekać aż sam do tego podejdzie... Jak mu się podsuwa pod nos to spieprza gdzie się tylko da i strasznie przy tym drapie.

Ja mu daję na wieczku po gerberku o smaku bananów i gruszek, więc samo wieczko mu zachęcająco pachnie i może dlatego wylizuje leki do czysta (nie wspominając już o tym, że oba te farmaceutyki mają słodki, przyjemny smak).

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Właściciele uszaków! Forumowicze z Krakowa!
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 14, 2009, 15:45:17 pm »
No, cieszę się bardzo :) Silne maleństwo :) I Dzielna odpowiedzialna opiekunka  :doping:
SylwiaG

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Lemurek
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 14, 2009, 17:09:06 pm »
Czyli dawała p. dr ceko   i lakcid , czy najpierw ceko , a potem lakcid jak zaprzestala dawać ceko?
Pytam tak dokładnie , bo pomysł  z ceko mi sie podoba ,  słyszę o nim pierwszy raz. A warto wiedzieć na przyszłość. Napisz jak teraz czuje się króliczek(a)

Some_about_me

  • Gość
Właściciele uszaków! Forumowicze z Krakowa!
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 14, 2009, 17:11:46 pm »
Ceko dostawał, bo jest malutki, za szybko odstawiony od matki i nie jadł 4 dni więc witamin mu brakowało.
A Lakcid to lek osłonowy, bo był na antybiotykach i żeby mu nie niszczyły jelit skutki uboczne ich przyjmowania.