Autor Wątek: Konta SPK.  (Przeczytany 4435 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Konta SPK.
« dnia: Październik 08, 2009, 18:30:22 pm »
Jak wiecie SPK ma swoją naszą-klasę, na przykład. ;)
Może byłaby chętna jakaś osoba, do zakładania i prowadzenia kont SPK (np. na blipie).
Tylko, żeby ta osoba miała wolny czas, była dobra w pisaniu (ortografia, interpunkcja).
Komunikowała aktualne, ważne wydarzenia Stowarzyszenia.


nuka

  • Gość
Konta SPK.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2009, 20:40:56 pm »
Cytat: "ppx"
Jak wiecie SPK ma swoją naszą-klasę, na przykład

O matko, jaką naszą klasę ma SPK? PPX pisz zrozumiale dla mnie -  totalnego komputerowego laika, chyba, że zależy Ci na mojej przedwczesnej siwiźnie   :niespodzianka

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Konta SPK.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2009, 20:52:10 pm »
nuka, ja tez się zdziwiłam i weszłam na nasza klasę i poszukałam... okazuje się że SPK ma konto na naszej klasie... możesz się dodać do przyjaciół itd :)

nuka

  • Gość
Konta SPK.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 08, 2009, 20:57:15 pm »
Nie bardzo mogę się dodać do przyjaciół, nie mam konta na naszej klasie  :diabelek

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Konta SPK.
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 08, 2009, 21:02:51 pm »
nuka, to było ogólnie... w ramach tłumaczenia :P

nuka

  • Gość
Konta SPK.
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 08, 2009, 21:08:53 pm »
Kasiula, dzięki za objaśnienia dla komputerowych ignorantów takich jak ja, jestem troszkę zaskoczona, na na NK jest SPK jako SPK a nie konkretna osoba.

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Konta SPK.
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 08, 2009, 21:14:10 pm »
ja się już spotkałam wcześniej z tym że "organizacje" są na NK... np. dużo środowisk harcerskich ma konta... pewnie jakby poszukać więcej to można by się zdziwić :D

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Konta SPK.
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 09, 2009, 13:02:34 pm »
tak, SPK ma konto na www.nasza-klasa.pl  tak jak i wiele roznych innych organizacji, ja je zakładalam i haslo mam ja i Kucharz.

Jednak po nieciekawej przygodzie Stowarzyszenia Empatia z naszą klasą nie jestem do konca pewna, czy to dobre rozwiazanie, aby sie promowac.

Na pewno możemy dodawać rozne osoby do naszych przyjaciół, ale w kazdej chwili grozi nam usuniecie z ich serwisu, kompletnie arbitralne -  Empatię np usuneli za to, ze podala swoja stronę www (tak napisali w liście), a przeciez to takie stowarzyszenie jak nasze, nie prowadzace dzialalnosci gospodarczej.

tymczasem na naszej klasie jest sporo kont roznych firm i jakos nie sa usuwane, mimo, ze regulamin naszej klasy nie precyzuje pojecia "konta korporacji" ani  nie wprowadza zadnych cen. Tak wiec posiadanie konta tam jest ryzykowne i w zaleznosci od osobistych sympatii jakichs tamtejszych adminow moze byc usuwane. Konto ma tam tez Fundacja Viva i juz raz bylo zawieszane, ale jednak nie usunięte, mimo, że bardziej reklamuje się niz Empatia.

skoro nie lubią praw zwierząt (usuwając Empatię oraz inne strony o prawach zwierząt, np o myslistwie) to i my jestesmy zagrozeni.

No, ale na razie konto jest nie skasowane, może uwazaja, że "króliki" są "nieszkodliwe" albo po prostu do tej pory nie zwrocilismy ich uwagi.


Nasz profil na naszej klasie: http://nasza-klasa.pl/profile/14170964