Autor Wątek: krzywe łapki  (Przeczytany 2909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline akasha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
krzywe łapki
« dnia: Październik 09, 2009, 16:06:12 pm »
Witam, mam pewne pytanie. Czy ktoś z was spotkał się kiedyś z tylnymi łapkami u królika ustawionymi nie równolegle, ale w kształcie litery V ( tak, że pięty prawie się stykają). Tak właśnie ma Dip, który jest od wczoraj ze mną i zastanawiam się, czy wszystko będzie ok. Teraz razie radzi sobie świetnie - chodzi, biega i bryka, ale nie wiem co będzie za jakiś czas.

nuka

  • Gość
krzywe łapki
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2009, 13:36:23 pm »
Maluch krzyżuje tylnie łapki jak trzymam go na rękach, jak swobodnie biega to też układa skoki w literę V, nie jest to bardzo ostry kąt ale też nie ustawia łapek równolegle.

Offline akasha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
krzywe łapki
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2009, 13:51:24 pm »
No właśnie u Dipa to wygląda zupełnie naturalnie, jakby od zawsze tak miał. Tak dla spokoju zapytałam dziś o to weta, stwierdziła, że można go prześwietlić, ale jeśli nie utrudnia to malcowi poruszania i innych czynności, to nie ma takiej potrzeby.

nuka

  • Gość
krzywe łapki
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 10, 2009, 13:55:32 pm »
A możesz wrzucić jakieś zdjęcie Dipa, na którym widać jak ustawia skoki?

Offline akasha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
krzywe łapki
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 10, 2009, 14:14:32 pm »
Widać to doskonale na zdjęciach, które wstawiłam wczoraj (na 6 i 7, gdzie siedzi). A już idealnie widać jak zaczyna biegać, piety ma praktycznie złączone :)

nuka

  • Gość
krzywe łapki
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 10, 2009, 14:21:42 pm »
Chodzi o zdjęcia w galerii Twoich uszu? Te na których Dip siedzi? To u mnie tak przysiada cała trójeczka, czasami Dżekula dodatkowo krzyżuje przednie łapki, a Maluch kica ustawiając skoki pod pewnym kątem