Autor Wątek: króliś bez zębów??  (Przeczytany 2843 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline iza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
króliś bez zębów??
« dnia: Wrzesień 29, 2009, 20:07:51 pm »
Kochani! mój króliś wczoraj był u weta na piłowaniu ząbków i...wet wyciągnął mu 4 zęby - tak wyciągnął..nie wyrwał, zęby wyszły bardzo łatwo , właściwie wogóle się nie trzymały dziąsła. zdęcie wykazało że z korzeniami większości zębów jest cos nie tak. czy ma ktoś z Was królisia z podobnym problemem? czy króliś może żyć bez zębów? na papkach? czy ma ktoś podobne doświadczenia. Pragne nadmienić że króliś ma dopiero 1 rok i 9 miesięcy.Jaka przyszłość go czeka ? jak mu pomóc , może da sie jakoś wzmocnić pozostałe zęby?

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
króliś bez zębów??
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2009, 20:23:59 pm »
jeju, przykre :(  :przytul
ja znałam króliczka, który miał usunięte wszystkie siekacze i radził sobie nieźle, włascicielka musiała tylko dawać mu rozdrobniony pokarm. Ale co do trzonowców to nie mam pojęcia, może na jakichś zagranicznych forach jest taki przypadek opisany..
Strasznie mocno utul uszaka ode mnie - mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :bukiet
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline iza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
króliś bez zębów??
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 29, 2009, 20:30:55 pm »
dzięki za wsparcie- tulę go cały czas, bo nie wyobrażam sobie życia bez niego.