Autor Wątek: Dwa samce kopulują ze sobą  (Przeczytany 9059 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BeautifulDisasterrrr

  • Gość
Dwa samce kopulują ze sobą
« dnia: Wrzesień 16, 2009, 13:07:31 pm »
Wydaje się, że to problem. Ponad roczny królik otrzymał dużo młodszego przyjaciel. Trafił do nas nowy królik. Miał około 4-5 miesięcy. Byłam u weterynarza i stwierdził, że to dziewczynka. To dobrze, chcieliśmy mieć parkę, aczkolwiek bez młodych tak więc Maniek (ten starszy) miał być wykastrowany. Raz dziennie były puszczane króliki pod kontrolą razem. Aż tu pewnego dnia, podnosząc młodego na rękach do góry, patrzę, a tu coś różowego między łapą tylną a...no, miejscem którym się załatwiają króliki. No to odgarnęłam tą sierść, dość podłużne, wystające, po drugiej stronie to samo. Wg opisywanych jąder przez doktora u królików, mają dokładnie taki kształt. Dla pewności sprawdziłam czy Maniek też ma takie.
W takim razie, skoro okazało się że mam dwóch facetów, bez jakichkolwiek oporów puszczałam je razem. I powiem, że zaprzyjaźniły się :) Ale zaprzyjaźniły do tego stopnia, że po ponad tygodniu zaczęły kopulować ze sobą ;| Na zmianę (jeden drugiego i na odwrót)! Nie ważne.. czy od tyłu jak to zwykle zwierzęta się parzą, czy od innej strony. Np zauważyłam, że np ten mały może... no na pysk Mańkowi wejść i tam igraszyć.

Trochę mnie to przeraża, w sumie to niecodzienne zjawisko. Zwykła fizjologiczna potrzeba? Jeszcze bym mogła przypuszczać, że jeden z nich to samiczka, ale one siebie na wzajem parzą..

Wy też tak macie/mieliście? Co o tym myślicie?

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Dwa samce kopulują ze sobą
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2009, 13:47:19 pm »
Cytat: "BeautifulDisasterrrr"

Trochę mnie to przeraża, w sumie to niecodzienne zjawisko.


ee tam niecodzienne :diabelek  nie ma się czym przerażać, lepiej obu wykastrować - nie będą im hormony w głowach przewracać.

Cytat: "BeautifulDisasterrrr"
chcieliśmy mieć parkę, aczkolwiek bez młodych tak więc Maniek (ten starszy) miał być wykastrowany. Raz dziennie były puszczane króliki pod kontrolą razem.


ja bym chyba wrzodów z nerwów dostała :oh:  przecież samcowi wystarczy sekunda Twojej nieuwagi i niechciana ciąża gotowa (nawet na Twoich oczach może to zrobić, a Ty nie zdążysz zareagować) :oh: nie da się upilnować , takie jest moje zdanie. a co to za przyjemność dla królików i opiekuna - takie wieczne bycie pod obserwacją, jak na szpilkach :/
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline n-monika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1175
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.miniaturkabeztajemnic.com
Dwa samce kopulują ze sobą
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 17, 2009, 09:05:13 am »
Ja myślę że one ustalają między sobą hierarchię :diabelek  Choć hormony tez pewnie im szaleją :>
Zmieniła świat na lepszy, i odeszła...

strzalik

  • Gość
Dwa samce kopulują ze sobą
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 17, 2009, 13:04:35 pm »
Moje chłopaki też tam miały - teraz wszystkie są kastratami i te sprawy im już nie w głowie ;)