Autor Wątek: Witam :)  (Przeczytany 3260 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lastpetunia

  • Gość
Witam :)
« dnia: Wrzesień 17, 2009, 11:18:43 am »
Witam wszystkich serdecznie :)  przegladałam wasze forum juz od dłuższego czasu ale dopiero teraz postanowiłam sie zarejestrowac :) moze cos o sobie napisze: Mam na imie Patrycja,21 lat,studentka,mam pieknego kóliczka tzn królice rasa angorka z lewkiem pomieszana,masci biało rudej,ma na imie Pysia :) ma 6 miesiecy a jest ze mna od 4 miesiecy :) króliczka dostałam od mojego kochanego chłopaka,i za nic w swiecie mojej Pyski bym nikomu nie oddała!!!!  :DD  jak każdy chyba królik daje troche popalic :/ juz 2 razy zmieniałam klawiature bo przegryzła kabel,3 razy myszke i ładowarke do telefonu,jak narazie zadnych wiekszych szkód nie narobiła  :co_jest   jak bede miała troszke wiecej czasu to powstawiam zdjecia Pysiakowatego królestwa.Ahaaaaa i bardzoooo chciałam Wam podziekowac za stworzenia tak swietnego forum,które mi pomogło w zdobyciu wiedzy na temat króliczku,ich pielegnacji,karmienia i wogole!! Dodam ze to moj pierwszy w zyciu króliczek ale dzieki Wam juz wiem jak postepowac we wszystkim :)
Pozdrawiam

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Witam :)
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2009, 11:22:33 am »
witam :)

z niecierpliwością czekamy na fotki panienki :)

nuka

  • Gość
Witam :)
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 17, 2009, 11:33:29 am »
Witajcie, Ty lastpetunia i Pysia