Autor Wątek: przygarne mlodego baranka  (Przeczytany 4843 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

miaa

  • Gość
przygarne mlodego baranka
« dnia: Wrzesień 05, 2009, 22:08:25 pm »
nie wiem czy to jest mozliwe i czy w ogole sa takie oferty, ale mozna sprobowac.
szukam 8 tygodniowego baranka, umaszczenie najlepiej jasne. chciałabym, zeby w przyszlosci nie przekroczyl 2-3 kg (kupilam juz klatke 100cm i chcialabym zeby wystarczyla). mieszkam w warszawie.

nuka

  • Gość
przygarne mlodego baranka
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2009, 23:06:19 pm »
miaa,
zerknij na stronę adopcyjną spk. Są różne uszaki szukające domu http://www.adopcje.kroliki.net/
Wybiesz kicajka, wypełnij formularz, wyślij go i czekaj na kontakt pośrednika adopcyjnego.
Nie musisz zwracać uwagi na obecne miejsce pobytu malca, spk pomoże w transporcie

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
przygarne mlodego baranka
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2009, 11:41:12 am »
W przechowalnii TOZ jets piękny czarny baranek http://www.toz.szczecin.pl/?id=poczekalnia_new_inne

Ah, mam słabość do czarnych stworków  :DD

miaa

  • Gość
przygarne mlodego baranka
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2009, 13:10:28 pm »
już wysłałam :) ile średnio czeka się na decyzję o możliwości adopcji?

nuka

  • Gość
przygarne mlodego baranka
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2009, 19:43:24 pm »
Ja nie znam odpowiedzi na to pytanie. Kontaktuj się bezpośrednio z pośrednikiem adopcyjnym i bądź cierpliwa :)
Powodzenia

miaa

  • Gość
przygarne mlodego baranka
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 12, 2009, 16:28:07 pm »
to może i ja podzielę się dobrymi nowinami: dostałam pozytywną odpowiedź, we wtorek mam rozmowę przedadopcyjną, mam nadzieję, że już niedługo Kirkorek trafi do mnie  :jupi  zakupy już zrobione, czekam na przyjazd króliczka. jeszcze dzisiaj wybierałam dywanik dla malucha do klatki :) cieszę się, że ktoś podsunął mi pomysł adopcji króliczka a nie zakupu, tyle uszatków czeka na dom, to cudowne móc zaopiekować się jednym. Chociaż mam nadzieję w przyszłości nie poprzestać na jednym ;) pozdrawiam!

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
przygarne mlodego baranka
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 12, 2009, 16:57:45 pm »
cieszę się równie mocno, że kolejny futrzak szykuje się do domku  :jupi  :jupi  no jeszcze ta rozmowa... :>

miaa

  • Gość
przygarne mlodego baranka
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 12, 2009, 17:08:57 pm »
trzymajcie kciuki za wtorek! :) w ogole ktos wie jak wyglada taka rozmowa? :)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
przygarne mlodego baranka
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 12, 2009, 17:17:33 pm »
miaa super :)

a co do rozmowy przedadopcyjnej, to ja nie pomoge ci w tym, ale bedzie dobrze. Głowa do góry :) 3mamy kciuki

nuka

  • Gość
przygarne mlodego baranka
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 13, 2009, 08:19:10 am »
miaa, nie wiem jak taka rozmowa wygląda, jednak myślę, że powinna być szczera. Będzie ok, w końcu spośród wszystkich osób chętnych dać dom temu konkretnemu uszakowi to Ty zostałaś wybrana. Dzięki, że zdecydowałaś się na adopcję. Maluch będzie miał kochającą opiekunkę  :jupi