Autor Wątek: Precel i Poziomek  (Przeczytany 8390 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Aneczka

  • Gość
Precel i Poziomek
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 29, 2009, 12:35:09 pm »
Trufle, ja juz swoich nigdy nei zostawie, bo u mnie sytuacja była bardzo podobna, te zsobie każdy leżał w swojej cześci kuchni, raz bliżej, raz dalej,c oś tam razem jadły, co jakiś czas się przeganiały (znacyz to juz było po walce zasadniczej), stwierdziliśmy, ze można ich tka na noc zostawić i 2 minuty po wejściu do sypialni - pisk Frota - potargane ucho, rozwalony brzuch Frota, plecy Buliona, ohhh. a potem były robale, więc zaprzyjaźnianie wstrzymane. Ale widze, ze Twoja odwaga się bardziej opłaciła.
Trzymam kciuki :DD

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Precel i Poziomek
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 29, 2009, 12:38:55 pm »
ja wierzę, że w razie czego precel da radę się obronić :) więc je zostawiam :) zabić to się nie pozabijają ;) a po nocy to akurat poziom ma strupy na karku, precel żadnych ;)
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Precel i Poziomek
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 29, 2009, 18:10:32 pm »
Cytuj
bo jak widzę jak precel chowa się za moimi nogami i wczepia pazurkami w bluzkę żebym go tylko stamtąd zabrała to mi serce pęka :(
a nie można po całym domu ich puścić ?   Moje tez były zazdrosne ale wtedy glaskalam oby dwa króle naraz.
SylwiaG

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Precel i Poziomek
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 29, 2009, 18:42:22 pm »
precel nie jest zazdrosny, on chce się stamtąd wydostać :( po całym domu nie mogę. i tak mama mi pozwoliła puścić je w tym średnim gdzie zwykle śpi i poszła spać do innego. i tak robią tam wystarczający sajgon.
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Precel i Poziomek
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 29, 2009, 23:05:50 pm »
khm, co tam u chłopaków słychać? Preclutek wyluzował się troszkę?
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Precel i Poziomek
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 30, 2009, 11:37:58 am »
w ogóle jest dziwna sytuacja moim zdaniem..  :/
kiedy przychodzę je pogłaskać to biegną oba (czego poziom nigdy nie robił :wow ).

i oto co zdarzyło się dosłownie kwadrans temu.
weszłam do pokoju, zobaczyłam futro - no tak, słyszałam jak się rano przeganiały. usiadłam na środku pokoju (umowne terytorium pozioma) i poziom przyszedł do mnie, więc go głaskałam. po chwili podszedł i precel i położył się do głaskania prostopadle do pozioma - czyli preclowy pysk był pod uchem pozioma (radzicie sobie z projekcja w mózgu?  :lol ). przestałam ich głaskać i pierwszy podniósł się poziom, rozejrzał się i zaczął lizać precla po łebku. wylizał mu oczy, uszy, całą głowę i trochę karku po czym zaczął się sam myć. precel w tym czasie skorzystał z okazji i zwiał.
druga sytuacja podobna, czyli głaskanie, lizanie, ale precel się podniósł w trakcie, powąchali się z poziomem i poziom dziabnął precla, który znowu nawiał.

ktoś mi uświadomi o co biega? bo ja już nic nie kumaju?  :co_jest
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

nuka

  • Gość
Precel i Poziomek
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 31, 2009, 19:38:13 pm »
Cytat: "Truffle"
ktoś mi uświadomi o co biega? bo ja już nic nie kumaju?  
przyjaźń, kochana, przyjaźń :)
szorstka, ale szczera, często aż do bólu

strzalik

  • Gość
Precel i Poziomek
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 31, 2009, 19:47:05 pm »
Jak to mówią "kto się czubi ten się lubi", potwierdzam na przykładzie moich trzech panów ;)

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Precel i Poziomek
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 31, 2009, 19:53:14 pm »
dzięki nuka :)

ogólnie jest już nieco lepiej, chociaż szału nie ma :)
zdjęcia z dzisiejszej kolacji :)








małe ying/yang ;)


zdjęcie z zaskoczenia ;)


wybaczcie bałagan, ale nie nadążam ze sprzątaniem w pokoju zaprzyjaźnień  :lol

no i tak to wygląda.. od jedzenia się nie przeganiają, ale nie leżą obok siebie i nie tulą się.
poziom wylizuje precla, ale często go odgania od siebie, z resztą precel też często woli od niego uciec niż podejść.

zostawię je tak jeszcze parę dni.. jeśli nadal nie będą za sobą przepadać to dam sobie spokój i będą musiały mieszkać osobno..
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Precel i Poziomek
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 31, 2009, 20:01:21 pm »
szorstka, męska przyjaźń :diabelek
Ty byś zaraz chciała sceny jak z Brokeback Mountain? :diabelek
lubią się, co widać na załączonym obrazku :jupi
Zając też tak robi,że wylizuje Myszę, a chwilę potem goni ją warcząc i gryząc w dupkę :diabelek
 poczekam z Tobą aż się wszystko skrystalizuje, choć na moje Jadwiniowe oko jest spoko :lol
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

nuka

  • Gość
Precel i Poziomek
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 31, 2009, 20:03:59 pm »
Cytat: "Truffle"
nie leżą obok siebie i nie tulą się.

fakt, jeszcze się nie tulą, ale leżą blisko. Moje uszy po wzajemnych przepychankach potrafią się wyłożyć każde w innym rogu pokoju. Dobrze, że pokój ma 4 rogi a kicki są trzy, to i dla mnie jest jakieś miejsce w tej układance :)

Truffle, moim zdaniem uszaki są już bardzo blisko miłości obopulnej i odwzajemnionej i dlatego nie rezygnuj.

Cytat: "Truffle"
wybaczcie bałagan, ale nie nadążam ze sprzątaniem w pokoju zaprzyjaźnień
chyba nie zdążyłaś wstawić zdjęcia z bałaganem  :diabelek

Tarmoszenie dla uszatych :)

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Precel i Poziomek
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 31, 2009, 20:08:59 pm »
wiecie, dopóki one sobie mieszkają w tym pokoju luzem to mi to wystarczy, ale w połowie września wracamy do poznania, a przecież jeśli się gryzą to nie zamknę ich na pół dnia w klatce 120stce, bo sie pozabijają  :oh: a pokoju im nie udostępnię - mieszkam w pokoju z chłopakiem, a on za uszami nie przepada i chyba by mnie poćwiartował jakby biegały cały czas luzem w naszym pokoju i robiły taki syf jak tutaj  :nie_powiem

dlatego czekam, aż się pokochają (byle nie brokeback mountain, bo tam to związek na innej zasadzie trochę xD), żebym mogła zaryzykować zamknięcie ich razem. uprzedzam pytanie: nie mam miejsca na zagrodę niestety.. :/
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

nuka

  • Gość
Precel i Poziomek
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 31, 2009, 20:19:39 pm »
Do połowy września masz jeszcze 15 dni, wszystko się może zmienić

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Precel i Poziomek
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 31, 2009, 20:22:52 pm »
Cytat: "nuka"
Do połowy września masz jeszcze 15 dni, wszystko się może zmienić


dlatego właśnie czekam na miłość ;)
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Eska

  • Gość
Precel i Poziomek
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 31, 2009, 21:50:38 pm »
super razem wyglądają, fajnie, że zaprzyjaźnianie idzie w dobrą stronę. ;)
co do bałaganu to nie ma się czym przejmować, bo u mnie wygląda tak pokój przeznaczony dla tylko jednego króliczka... ;]

kasiagio

  • Gość
Precel i Poziomek
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 31, 2009, 22:07:26 pm »
Truffle, życzę Wam aby  topór wojenny a raczej zęby pazury i reszta broni została zakopana i żyły sobie Twoje zwierzaku w czystej sielance , ale jak to wiadomo droga do szczęścia nie jest czasami usłana różami , ale  widzę , że jesteście na dobrej drodze , ja czytam i trzymam mocno kciuki  :przytul  Głaskacze dla chłopaków !!  :bukiet

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Precel i Poziomek
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 31, 2009, 22:13:04 pm »
Cytat: "kasiagio"
czystej sielance
o, ja też bym chciała, żeby było czyściej  :diabelek
i mam nadzieje, że tak wygląda dobra droga :D podbudowałyście mnie nieco dziewczyny, więc czekam z nadzieją :)
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.