Autor Wątek: Króliczek i śwnka ;d  (Przeczytany 3394 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Olka76

  • Gość
Króliczek i śwnka ;d
« dnia: Sierpień 15, 2009, 22:45:35 pm »
mam 5 miesięcznego królika i chciała bym mu dokupić towarzysza ..którym była by świnka morska tylko nie wiem czy kupić świnkę samca czy samiczkę ja mam królika samca

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Króliczek i śwnka ;d
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2009, 22:57:56 pm »
A czy Maniek jest kastratem? Bo niekastrowany moze 'dokuczac' swince. A jesli jest kastrowany to lepiej sprawic mu towarzystwo w postaci drugiego uszolka.

karola.w

  • Gość
Króliczek i śwnka ;d
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2009, 10:10:41 am »
Moja przyjaciółka, ma królika samca i samiczkę świnki morskiej, kochają się jak jakieś małżeństwo. Dogadywali się nawet jak króliś nie był jeszcze kastratem.xdd
Ale tak jak napisała to Tocha,  będzie lepiej jak będzie to towarzysz tego samego gatunku.;)

Olka76

  • Gość
Króliczek i śwnka ;d
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2009, 11:44:31 am »
jeszcze nie jest kastratem :( wet powiedział że jak będzie miał 6 miesięcy czyli za miesiąc

Marciiikkk

  • Gość
Króliczek i śwnka ;d
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 16, 2009, 14:02:48 pm »
Albert ma kolege Czesia {świnkę} i bardzo się lubią. Spędzili razem sylwestra i pare niedzielnych po południ. Dziś też jedzie w odwiedziny do Czesia. Nigdy sobie nie dokuczali,nie było fukania, czy agresji.Ani jeden z chłopców nie jest kastratem. Za każdym razem są pilnowani żeby sobie czegoś nie zrobili,niestety narazie nie mamy finansow na kastrację Alberta,ale póki co jest dżentelmenem wobec Cześka. :DD

Olka76

  • Gość
Króliczek i śwnka ;d
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 16, 2009, 15:42:25 pm »
czyli na to wygląda że nie ma różnicy jaka to będzie płeć :D

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Króliczek i śwnka ;d
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 16, 2009, 22:43:12 pm »
Proszę uważać, bo przy parach śwonkowo-królikowych czasami jest miłość, a czasami agresja nie do opisania. Nie można przewidzieć, jaki wariant będzie miał miejsce, więc w razie czego mieć na uwadze osobne trzymanie zwierząt.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Olka76

  • Gość
Króliczek i śwnka ;d
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 17, 2009, 00:00:13 am »
tak tak wszystko wiem klatkę mam drugą miejsce też xd

Eska

  • Gość
Króliczek i śwnka ;d
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 17, 2009, 15:43:37 pm »
Skoro masz klatkę i miejsce to moim zdaniem lepszym pomysłem byłoby jednak zaadoptowanie drugiego króliczka. Podobnie jak i ze świnką mogą się polubić, bądź nie, ale jeśli jednak uda Ci się je zaprzyjaźnić to zawsze miłość między królikiem a królikiem wygląda inaczej niż między królikiem a innymi zwierzakami. ;]