Autor Wątek: Dobry Pomysł?  (Przeczytany 3138 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skoksik

  • Gość
Dobry Pomysł?
« dnia: Sierpień 05, 2009, 17:07:37 pm »
Witam, mam taki pomysł aby w dziale oddam, były podfora podzielone na województwa, żeby było komuś kto chciałby zaadoptować, łatwiej znaleźć króliczka ze swojego regionu, ponieważ mało kto jeździ z jednej strony na drugą Polski po króliczka.
Chciałbym żeby zostało podzielone, każde województwo 1 podforum, i tam dawało by się ogłoszenia z oddaniem przytulanki. Co myślicie o tym?

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Dobry Pomysł?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2009, 17:24:15 pm »
Ja myślę, że to niepotrzebne. Wystarczy, że oddający bedą wpisywać miasto w tytule lub podtytule tworzonego przez siebie tematu. Wydaje mi się (choć być może się mylę), że wiele osób zamieszczających ogłoszenie na forum również na inne sposoby szuka nowych właścicieli dla pupila, a także zgłasza króliki do adopcji SPK, w których rejonizacji jako takiej nie ma.
Nie do końca mogę się też zgodzić ze stwierdzeniem, że mało kto jeździ po królika z jednego krańca Polski na drugi :]
Poza tym - nie jest trudno znaleźć bezdomnego królika w jakimkolwiek regionie naszego kraju i jak ktoś naprawdę chce, to znajdzie :)

Pozdrawiam,
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Shaiya

  • Gość
Dobry Pomysł?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2009, 14:54:26 pm »
A poza tym, króliki to na pewno nie przytulanki  :oh:

megana88

  • Gość
Dobry Pomysł?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 06, 2009, 14:59:50 pm »
A mi pomysł się podoba tym bardziej, że mało kto wpisuje w tytule skąd. I nie dotyczy to tylko króliczków, a również sprzedam/oddam. Skróciło by to czas szukania i nie musiałabym wchodzić w każdy po kolei by dowiedzieć się, że klatka jest np na drugim krańcu Polski. A co do króliczków to nawet jechać przez całą Polskę jest niczym w porównaniu z tym ślicznym, puchatym pyszczkiem :)