Autor Wątek: Punuia kopie  (Przeczytany 3302 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Punisia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Punuia kopie
« dnia: Lipiec 21, 2009, 21:22:32 pm »
Hey!!  :jupi  Punia ostatnio dziwnie się zachowuje np. gdy wskoczy na moje łóżko zaczyna kopać w pościeli tak jakby chciała norkę sobie zrobić.... i to tego jak ją odpędzam od tego zachowuje się tak jakby ona była zła że ja jej nie pomagam  :oh: . Punia dostała dziś nową klatkę narazie oswajanie idzie nieźle ^^ Pozdrawiam !!!


PS: Czy wasze kicajce też tak robią?? :DD
Pamiętaj, nawet strachliwy królik ma w swej nazwie króla. :bunny:

anix1234

  • Gość
Punuia kopie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 21, 2009, 21:29:45 pm »
Moja tak .. jak widzi koc to jej odwala , zaczyna " kopać " i " gryźć " to  :oh:  . Capy nie chce się odzwyczaić , ale skoro twoja tego wcześniej nie robiła to może się uda ;)
Powodzenia ..  :bukiet

Nuna

  • Gość
Punuia kopie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 21, 2009, 21:45:10 pm »
To jest instynktowne zachowanie, dzikie kroliki spedzaja niemalze cale zycie na kopaniu, przekopywaniu, ulepszaniu i poszerzaniu tuneli. Nasze miniaturki odziedziczyly ta potrzebe kopania po przodkach. Jesli nie maja ziemi to kopia w kocach, poscieli, ubraniu, w rogu kuwety.
 Samiczki w rui kopia z duza zacietoscia, szczegolnie nad ranem.
Mozna miske lub karton napelnic scinkami papieru  uszak sie wyzyje :) lub dac mu stary recznik, kroliki lubia takie rzeczy ukladac i przekopywac.

Offline Punisia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Punuia kopie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 21, 2009, 21:55:48 pm »
Fajnie :)) Ale nie wiem czy Puni dać karton z papierkami to dobry pomysł ^^ Puna zamiast w nich kopać to by je jadła ^^ spróbuje z ręcznikiem ^^
Pamiętaj, nawet strachliwy królik ma w swej nazwie króla. :bunny:

Justice

  • Gość
Punuia kopie
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 23, 2009, 22:13:38 pm »
ja mam taki problem z Salutką i z Bakusiem bo oboje namietnie kopią w jednym miejscu koło łóżka... samica to rozumiem ale samiec?

Yuuki

  • Gość
Punuia kopie
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 23, 2009, 22:27:09 pm »
Plamka też tak często robi xD
Ale nie kopie w kuwecie ;)
Ostatnio Plamka dostała domek na balkon i tez często w nim kopie ;)

Tolinka

  • Gość
Punuia kopie
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 24, 2009, 08:28:21 am »
Moji chlopcy tez kopia w jednym rogu klatki,a Polcio ma jeszcze upatrzone takie miejsce po łóżkiem i tam czasami kopie,kopie i kopie.

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Punuia kopie
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 24, 2009, 09:30:19 am »
Justice moje chłopaki ( szczególnie Pysiek) też bardzo lubią kopać ;)

Aneczka

  • Gość
Punuia kopie
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 24, 2009, 15:47:16 pm »
Moje też, każdy królik kocha kopać, a właściwie musi - tak nakazuje instynkt

Offline vocativus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 101
Punuia kopie
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 30, 2009, 21:45:56 pm »
Króliki kopią naogół w tym co łatwo można zniszczyć, albo gdzie kopać nie powinny :D Ja ten problem rozwiązałem w ten sposób, że w lumpeksie zapytałem czy mają jakieś potargane rzeczy - ucieszyli się że nie będą tego musieli się z tym męczyć i  wyrzucać, i dostałem za darmo cały wór. W pralce wygotowałem w 90 stopniach z dodatkiem chloru i Sraluch ma w czym kopać. Oczywiście pościel i dywan nadal atrakcyjne, ale już jakby mniej. Co jakiś czas mu tam to rozrzucę i mam go z głowy na ok. godzinę, bo wije gniazdo od nowa...

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Punuia kopie
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 30, 2009, 22:18:03 pm »
moja Afrus tak robi czesem jak mi na brzuchu siedzi to mi kopie dziurę w brzuchu, :-/ a jak coś nie tak jej idzie w tej robocie to zaczyna kopać i obgryzać moja kuszulkę  :bejzbol  :zdenerwowany  na dworze tak samo robi jak ise od korzenia dokopie to zaczyna go obgrywaz ale zazwyczaj w tym momencie mówie jej, że nie wolno. Ostatnio mojego bacika w brzuch ugryzła jak norke mi w brzuchu chciała wykopać  :diabelek  :co_jest  :DD
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij


karola

  • Gość
Punuia kopie
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 05, 2009, 09:14:57 am »
Mój pupilek też kopie albo w łózku albo jak jest na dworze na spacerze.

Pozdrawiam :icon_biggrin