Autor Wątek: Pomysł akcji SPSu  (Przeczytany 12057 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Pomysł akcji SPSu
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 13, 2009, 23:08:08 pm »
Cytat: "ais"
ludzie biora ulotki i moga je wyrzucac
Iwona, a ty co robisz z ulotkami? Wyrzucasz. Oto chodzi, żeby ten czas między pobraniem a wywaleniem jak najefektywniej wykorzystać. Trzeba drukować te ulotki, które są atrakcyjne graficzne i pełne informacji oraz takie, które są krótkimi informacjami - nazwa nasza i adres WWW. Pośrednie wg mnie chyba się nie nadają.

nuka

  • Gość
Pomysł akcji SPSu
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 13, 2009, 23:49:33 pm »
W mojej miejscowości są tylko dwa sklepy zoo, w których można kupić żywe zwierzęta. Wlaścicielami są młodzi ludzie, futrzaki mają zapewnione odpowiednie warunki, odpowiedni wiek i zaprzyjaźnionego weterynarza. Za ich zgodą zostawiam sukcesywnie ulotki w tych sklepach. Niestety tylko czarno-białe, z domowej drukarki.
Jak ktoś jest zainteresowany królisiem dostaje komplet ulotek SPK. Jest to zalecenie właścicieli, taka procedura przed kupnem. W tych sklepach są ulotki nie tylko o królasach, kosztniczki, prosiaczki, szynszyle, myszki, szczurki i chomiczki - potencjalni nabywcy tych maluchów przed sprzedażą otrzymują ulotki.
Oczywiście w obydwu sklepach wiszą plakaty o adopcjach, apel Rumburaka, nie wychowuj...

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Pomysł akcji SPSu
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 14, 2009, 18:33:18 pm »
niesamowite, jestem w szoku, a co to za miasto?

Offline agatha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 219
Pomysł akcji SPSu
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 15, 2009, 11:43:51 am »
To rzeczywiscie super!
Mi w Poznaniu udalo sie to tylko z jednym sklepem, w innym na szybie wisi informacja o SPK, w pozostalych leza tylko ulotki, niestety ich zauwazenie zalezy najczesciej od samego klienta.

Ulotki trzeba zmienic, nastawiajac sie na myslenie wlascicieli sklepow...
Przydalaby sie ulotka krotka, informacyjna do przyklejenia na akwarium, na sciane w sklepie.
Tzn. nazwa, adres, krotko co robimy.

Shaiya

  • Gość
Pomysł akcji SPSu
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 19, 2009, 11:10:47 am »
A może warto by było najpierw zacząć od internetu?
Można poszukać jakiegoś większego portalu, forum etc. i poprosić o współpracę. W ilości siła ;) Można zrobić różne bannery, loga, blogi mówiące o tym. Myślę, że warto też zastanowić się nad przekazem ulotek i tego wszystkiego. Przecież nie wyjdziemy na ulicę z transparentem "Nie kupuj w sklepie zoologicznym" bo tak jak już ktoś wspomniał konsekwencje mogą być straszne. Osobiście mogę się zająć internetowym nagłośnieniem (fora, blogi itp.). Niestety w zoologiach nic nie zdziałam gdyż większość sprzedawców nastawiona jest na zysk, a nie na dobro zwierząt.

[ Dodano: Nie Lip 19, 2009 11:15 am ]
Olśniło mnie  :co_jest
Są wakacje to prawda, ale spróbuję coś zdziałać w szkole, kiedy się rozpocznie rok szkolny. Zbiórki, ulotki itp. Dzieciaki na to pójdą ;) To tyczy sie nie tylko, królików, ale wszystkich zwierząt gdyż ten problem jest coraz powszechniejszy.

[ Dodano: Nie Lip 19, 2009 11:17 am ]
Kolejne olśnienie  :rotfl2
Może ktoś mógłby zrobić aukcje na allegro? Tj. cegiełki. Pieniądze z tejże akcji na SPS?

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Pomysł akcji SPSu
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 19, 2009, 21:24:43 pm »
Z chęcią pomogę i porozwieszam ulotki u mnie na Śląsku, tylko powiedzcie co i jak.
SylwiaG

anix1234

  • Gość
Pomysł akcji SPSu
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 19, 2009, 21:38:57 pm »
Jak potrzeba to moge porozwieszac w poznaniu .

Offline agatha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 219
Pomysł akcji SPSu
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 20, 2009, 16:39:18 pm »
Cytat: "anix1234"
Jak potrzeba to moge porozwieszac w poznaniu .


Odezwij sie do mnie, podzielimy sie terenem, ustalimy co i jak!

[ Dodano: Pon Lip 20, 2009 4:41 pm ]
Teraz jest okres slubow...jesli znacie kogos kto planuje slub i wesele, zaproponujcie by zamiast kwiatow poprosili gosci o kupienie karmy albo o skladke dla SPK. Mozna zrobic portret krolika albo maskotke "zbierajaca", zeby to nie byla zwykla zbiorka pieniedzy...

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Pomysł akcji SPSu
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 20, 2009, 18:22:50 pm »
A ja też chcę pomóc ... na Śląsku nie trzeba rozwieszać ??
SylwiaG

nuka

  • Gość
Pomysł akcji SPSu
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 21, 2009, 23:34:15 pm »
sylwiaG,
myślę, że wszędzie trzeba

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Pomysł akcji SPSu
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 22, 2009, 23:43:35 pm »
no ale prosilam o wskazówki..
SylwiaG