Autor Wątek: Cześć =).  (Przeczytany 17540 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Megan

  • Gość
Cześć =).
« dnia: Lipiec 13, 2009, 18:20:54 pm »
Witam  :przytul Na imię mi Magda, i zawitałam na tym forum parę dni temu. W sierpniu planuję kupić/adoptować króliczka, i stopniowo się przygotowuję do przybycia maluszka do domu. Mam 14 lat, mieszkam w Szczecinie. Uwielbiam pisać wiersze, rysować. Nie mam żadnych zainteresowań tak praktycznie. Raz się interesuję tym, raz tamtym  :diabelek Króliki mnie zafascynowały szczególnie  :heart Mam nadzieję, że jakoś mnie zaakceptujecie. :)

           Pozdrawiam  :przytul

anix1234

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 13, 2009, 19:14:36 pm »
Witam ! :bukiet  Ja cię akceptuje xDe ;) A jakiego chciałabyś zaadoptować jeśli można wiedzieć . ? :DD

Megan

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2009, 19:31:03 pm »
A można =). Liskę  :przytul http://adopcje.kroliki.net/adopcje/liska_tychy.html  Jest przecudowna, tylko jakoś trzeba rodziców namówić.

nuka

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2009, 20:03:45 pm »
Liska jest piękna i przytulaśna. Do tego za chwilkę będzie już po pełnych szczepieniach i sterylce. I może do nowego opiekuna pojechać z klatką 80 cm. To ważne argumenty.

Megan

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 13, 2009, 20:12:37 pm »
Będzie już po szczepieniach i sterylizacji? Oooł. To wspaniale! :jupi Muszę przekonać rodziców, na wyjeździe będę im tak truła i prosiła i błagała. Zakochałam się w Lisce, ona jest najcudowniejsza według mnie  :przytul . Jak przekonam ich, że nic nie będzie ( bo mama nadal uważa, że z Tych do Szczecina jest za daleko  :/ ) to Ją wezmę  :przytul  Tylko jakiś transport trzeba by zroganizować, Kitty27 mówiła, że z Poznania mogłabym ją odebrać (zawiozłaby króliczka) ale nie wiem czy rodzice będą skłonni jechac tam ze mną. Bardzo zależy mi na tym króliczku,  więc będę się starać. Zobaczymy czy mi ulegną.

anix1234

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 13, 2009, 20:19:43 pm »
Megan,  jest też możliwość że osoba zajmująca sie adopcją w twoim mieście zawiezie ci do domku krolasa ( o ile ma samochód ) ;) Dobry wybór .. Liska to piękny królasek i życze powodzenia z rodzicami  :DD

Megan

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 13, 2009, 20:27:38 pm »
Dziękuje :). To byłoby wprost cudownie, gdyby zawieźli do Szczecina króliczka. Wtedy rodzice nie mogli by nic powiedzieć i by się zgodzili  :jupi . Szczególnie, że będzie już oswojona, po sterylizacji, po szczepieniach, z klatką, i przyzwyczajona do ludzi :). A jak myslicie, kiedy ona by do mnie mniej więcej dotarła? We wrześniu czy w sierpniu jeszcze?

anix1234

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 13, 2009, 20:45:21 pm »
myśle że prędzej w siepniu a jak dobrze pójdzie to jeszcze w lipcu .. ale to generalnie zależy od osoby prowadzącej ( adopcję ;) ) musisz na www.kroliki.net kto zajmuje się adopcjami w twoim mieście lub nie daleko twojego miasta i jak sie juz twoi rodzice zdecydują to napisz do tej osoby w tej sprawie , aaaa najlepiej pogadaj z osobą prowadzącą adopcję Liska  :DD

Megan

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 13, 2009, 20:50:07 pm »
W lipcu to nie, bo wyjeżdżam niestety , najlepiej to po 10 sierpnia, wtedy będę już po wszystkich wyjazdach. Pogadam, powysyłam maile, wpierw z rodzicami to skonsultuję.

anix1234

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 13, 2009, 21:15:01 pm »
Trzymamy łapki , kciuki i pazurki ;) Powodzenia xDe :DD

Tolinka

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 13, 2009, 21:22:26 pm »
My tez trzymamy kciuki i lapki zeby ci sie udalo przekonac rodzicow na adopcje Liski.Lepszej Panci napewno nie znajdzie jaka jestes ty,powodzenia kochana. :przytul

Megan

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 13, 2009, 21:27:01 pm »
Dziękuję  :przytul . Zrobię wszystko co w mojej mocy, by adoptowac Liske  :*

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Cześć =).
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 13, 2009, 22:27:46 pm »
Megan, Liska jest oswojona i raczej ludzi sie nie boi, chociaż na początku może poczuć się stresowana nowym otoczeniem, ale mała bardzo szybko przystosowuje się do nowego otoczenia :)

Liska jest wspaniałą krolisią, uwielbia być głaskana non stop, jak tylko przerywałam głaskanie to lizała i szturchała nochalem :) Jej ulubionym miejscem u mnie była kanapa, u kasiape też podobno nie chciała opuszczać kanapę :)

Nie mogę niczego obiecać, ale wstępnie planuje w połowie września pojechać do Poznania, wtedy przy okazji bym przetransportowała Liske oraz klatkę Piegusia do Poznania. Ale jak powtarzam na razie w 100% nie gwarantuję, ze na pewno zjawię się w Poznaniu.

Więcej fotek Liski http://forum.kroliki.net/topics10/5811,30.htm

nuka

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 13, 2009, 23:07:28 pm »
Megan,
Liska jest do adopcji, była u Kitty przez chwilkę, teraz czeka na nowego opiekuna u innej opiekunki - kasiape.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Cześć =).
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 14, 2009, 07:30:48 am »
nuka Megan już wszystko wie, wyjaśniłam już wszystko na PW :)

Aneczka

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 14, 2009, 10:03:29 am »
Ja myślę, ze w wakację to żaden problem, ktos bedzie nad morze jechał, ja  w zeszłym roku przejeżdżałam w wakacje przez Szczecin ze 4 razy (a mieszkam w mieście sąsiadującym z Tychami). Na pewno w wakacyjnym okresie ktoś będzie w okolicahc, więc o transport bym się nie martwiła.
Ja na pewno będę miała transport z Poznań - Katowice, Katowice - Poznań. Koleżanka jedzie na U2, na pewno bedzie mogła coś zabrać

Megan

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 14, 2009, 10:59:47 am »
Wczoraj podjęłam pierwszą próbę namawiania mamy. No, więc mówię : będzie transport do Szczecina, będą postoje itd. A ona, nadal, że psy też jeżdzą tak i umierają w połowie drogi. I powiedziała, że jak tak cały czas będę im gadać o króliku to nie dostane żadnego :/ Boże, czemu ja mam taką matke  :zdenerwowany ?!

Tolinka

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 14, 2009, 11:02:48 am »
Megan, moze tak nie naciskaj,daj im czas,i za jakis czas wruc do rozmowy o kroliczku.Moze jak bedziecie na wakacjach to wruc do rozmowy,rodzice beda na urlopie,wypoczeci,zrelaksowani,to latwiej ich bedzie przekonac.

Megan

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 14, 2009, 11:18:21 am »
A no, nie pomyślałam o tym. Masz rację, spróbuję jak będziemy na tych wczasach. Może się uda :).

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Cześć =).
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 14, 2009, 11:23:41 am »
Na jakiej podstawie mama twierdzi, że psy w połowie drodze umieraja?  :hmmm
Możesz powiedzieć mamie, że nie ty będziesz transportowała króliczka, ale dziewczyny, a gdyby coś się stało (bron boże, odpukać to, ale zdrowy krolik z cala pewnością szczęśliwie dojedzie do domu)to my odpowiadamy, nie ty :)

Ale racja, Tolinka ma rację, może w czasie urlopu rodzice zmieknią :)
Tylko nie śpiesz sie, tyle jest królików do adopcji, lista adopcyjna prędzej nie zniknie.