Autor Wątek: Góra od klatki  (Przeczytany 2285 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kalcia92

  • Gość
Góra od klatki
« dnia: Lipiec 06, 2009, 21:47:19 pm »
Mam pytanie: może wiecie, czy można gdzieś dostać jedynie górę od klatki? Bo póki co na całość mnie nie stać, a królik urósł i przydałaby się zmiana mieszkania na większe... Z dołem nie będę miała problemu, bo będzie drewniany. Chłopak interesuje się stolarką więc jak tylko będę miała wymiary tej drucianej części, zrobi mi kuwete. Wiem że same spody można dostać w jakimś sklepie internetowym, ale o górze nic mi nie wiadomo. Może podrzucicie jakiegoś linka? A może jakiś pomysł, czym zastąpić górę? : ) Z góry (masło maślane?) dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
Kalcia

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Góra od klatki
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 06, 2009, 22:09:07 pm »
To może lepiej zagródkę zrobić?
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

karola.w

  • Gość
Góra od klatki
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2009, 22:24:48 pm »
Zgadzam się z BOSNIAKIEM. Lepiej zrobić zagródkę, bo króliś będzie miał więcej przestrzeni. Jeśli nie chce ci się robić zagródki. To warto kupić na allegro zagródkę za dobrą cenę-75zł, oto link do niej https://ssl.allegro.pl/item669215915_kojec_wybieg_za_75zl_ogrod_pies_krolik_barlinek.html , może ci się przyda.:D

Nuna

  • Gość
Góra od klatki
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2009, 22:31:01 pm »
Hej, taki chlopak to skarb, moze umie zrobic cos podobnego :


kalcia92

  • Gość
Góra od klatki
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 08, 2009, 15:19:56 pm »
Z zagrodą to nie byłby taki zły pomysł ;) Już wcześniej myslałam o tym, żeby jakiś płotek skombinować. Dziękować, dziękować :DD