Autor Wątek: Żegnam się z forum.  (Przeczytany 16457 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 30, 2009, 08:18:41 am »
Przychylam się do zdania Jadwinii, Czy wyście powariowali?? forum to cześć naszego życia i tak jak w życiu tu też czasem ktoś nas skrytykuje!! I co w realu samobój?? bo innego wyjścia nie widzę!! Dziewczyny!! Szkoda czasu na obrażanie się i robienie scen!!  Bo tak to widzę na teraz... Nie po to tu jesteśmy. Tolinka, dobrze napisała- rozejm!! mika2680, Tolinka, Ciapusia wnioskuje jeszcze raz o zapomnienie tego co było, wielki powrót i dalszą wspólna wymianę zdań :D

Offline Tamcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 484
  • Płeć: Kobieta
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 30, 2009, 09:22:03 am »
Z tego forum nie można odejść-to uzależnia  :PP   :rotfl2  Szkoda nerwów i nie czas na pożegnania,wracamy do dalszych codziennych dyskusji,powstrzymujemy sie od dogryzania a w razie potrzeby olewamy nowych agresywnych uzytkowników.Lepiej,zeby oni odeszli pokazując od razu,że brak im kultury niż "starzy" użytkownicy od lat pomagający...
PS.Nie mam żadnych konkretnych osób na myśli pisząc nowi  :DD
Aha,jeszcze jedno...po powrocie do domu z dzidzią chcę widzieć pełny skład i nie przyjmuje odmowy  :bejzbol

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 30, 2009, 09:37:43 am »
No to zostało przyklepane :) nie można robić przykrości młodej mamie :D wiec chyba tego nie zrobicie :D

Tolinka

  • Gość
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 30, 2009, 09:50:29 am »
Ja zapomnialam juz o tym co zle,i mam nadzieje ze bedzie pelen sklad.Za wszystko przepraszam.Wyciagam reke na zgode,

Offline Tamcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 484
  • Płeć: Kobieta
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 30, 2009, 10:05:23 am »
W Muffinkolandii właśnie zapadła nowa ustawa:Każda osoba,której chce się kłócić wpłaca zeta na rzecz zakupu odkurzacza ręcznego dla Koki i Piegusa(ktory jak pisze Kasiula swego czasu bobczył niesamowicie-teraz przestał,ale jest na neutralnym terenie,więc nie musi znaczyć terenu)W połączeniu z Koki,będę miała prawdziwe pole minowe w mieszkaniu  :diabelek

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 30, 2009, 10:11:38 am »
Tamcia - ja Ci obiecuję, że zostaję  :P
a Ty wróć do nas cała i zdrowa i z nowym użytkownikiem(użytkowniczką?) pod pachą :lol
zdrowia :bukiet
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Balb

  • Gość
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 30, 2009, 10:19:58 am »
Jak sie nie uspokoicie to Was wszystkie wywale  :lol

A tak na serio. Zawsze trzeba pamietac o tym, ze nawet jesli kogos bardzo nie lubimy to fakt ze ktos tu pisze swiadczy o tym, ze laczy nas milosc, co prawda nie do siebie nawzajem  :lol , ale do krolikow.
I ze to jest najwazniejsze.

Trudno administratorom sprawdzac wszystkie posty. Jesli jednak Waszym zdaniem ktos narusza netetykiete, atakuje druga osobe, wreszcie narusza zasady dobrego wychowania, zawsze mozna zglosic to adminom, ktorzy moga post skasowac, wyslac ostrzezenie lub wreszcie ostatecznie delikwenta z forum usunac.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 30, 2009, 12:38:21 pm »
Cytat: "kasiek"
Ciapusia wnioskuje jeszcze raz o zapomnienie tego co było, wielki powrót i dalszą wspólna wymianę zdań :D

Wniosek oddalony.

Bez odbioru.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 30, 2009, 12:42:15 pm »
Droga Pani ... Ciapusiu. Bradzo pszepraszamy za to , że czujesz się czarną owcą , że masz własne zdanie { :lol }. Jednak jestes wyjątkowa , nie popuszczasz i uczysz. Nie wiesz nawet ile się od ciebie nauczyłam. Zobaczyłam jak to jest gdy ukochany królik odchodzi.. Jesteś czułą dziewczyną. Bradzo proszę .... Nie odchodz bo będę płakac  ;(

nuka

  • Gość
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 30, 2009, 12:50:17 pm »
Ciapusia,
Ty wiesz, że ja od Ciebie nauczyłam się bardzo wiele. Potrafiłaś mnie przekonać, kiedy nie miałam racji. Tylko Toja determinacja i konsekwencja i "nieowijanie w bawełnę" zmusiło mnie do zastanowienia nad kilkoma sprawami. Gdybyś pisała grzecznie to czego oczekiwałam, nie zwróciłabym uwagi na Twoje posty.
Ciapusia, nie odchodź.
Jeśli nawet tylko jeden opiekun zrozumie tak jak ja, że postępując tak a nie inaczej - krzywdzi swojego zwierzaka - to dla dobra choćby tego jednego króliczka warto dalej radzić innym. Dlatego proszę po raz kolejny - Ciapuś - nie opuszczaj tego forum  :blaga:  :blaga:  :blaga:

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 30, 2009, 17:56:14 pm »
dziewczyny ktore chcecie odejsc-Wasze krytyczne zdanie jest jak najbardziej potrzebne,nieraz przydalby sie niektorym "kopniak"aby zrozumial co trzeba,Ciapusia czasami powie za duzo  i za "ostro"ja tez tak pisze :P  tylko mnie zapewne nikt nie zwroci uwagi bo jestem "stara'wiekiem :oh:

uwazam,ze te osoby,ktore odeszly,to dobrze,ze odeszly :( ,nikt ich nie obrazil,ja tak uwazam,
pamietam poczatki Ciapusi,tez robila wedlug nas wszystko zle robila,zle karmila,zle wychowala itd. ale ona nasze rady przyjmowala,zgadzala sie z nimi,nauczyla sie praw. opieki nad krolikiem
ja mam wrazenie,ze te osoby,ktore odeszly nie chcialy rad,one wiedzialy wszystko lepiej
my swoje i one swoje,wiec dobrze ze ich nie ma,a takie osoby,jak mika czy Ciapusia to skarby dla forum :lol kto bedzie teraz udzielal porad :oh:
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Marley

  • Gość
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 30, 2009, 19:36:23 pm »
Ja też proszę: nie odchodźcie z forum!

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 30, 2009, 19:55:03 pm »
Cytat: "reniaw"
jak mika czy Ciapusia to skarby dla forum :lol kto bedzie teraz udzielal porad :oh:


otóż to  !!

Renia, Ty nie jesteś stara wiekiem, co za kokieteryjne gadanie :P
ale fakt, że dla mnie jesteś ekspertem króliczym, a wiem, że też kiedyś chciałaś odejść z forum (z innych powodów :( )

inna sprawa że wiele fajnych, barwnych postaci które pamiętam z forum sprzed 2 lat już się tu nie udziela...szkoda :(
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline aga.s

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 01, 2009, 13:02:47 pm »
Ciapusia, Mika bardzo prosze ja tez razem z moimi Kicajami NIE ODCHODZCIE!!!
Zadko sie udzielam jak niektóre dziewczyny ale jestem regularnie i dzieki wam rozumiem swoje zwierzaki i wiem jak im pomoc czasem bez weta nawet!!!
Ciapusia kochana 25,26 bede w Bytomiu i normalnie cie wykopie spod ziemi i za uszy przyciagne z powrotem do nas. Ja tez jestem wyszczekana i zanim pomysle to czesto powiem swoje zdanie ale czasem brak mi odwagi, Ty ja masz i nie zabieraj nam tego. Uczysz i pomagasz a mądry czlowiek po krytyce zawsze ochlonie i przyjmie do wiadomosci  :bukiet
Nie zartuje z tym przyjazdem, i mam nadzieje ze katowicka nie jest daleko od ciebie cobym sie nie nalatala :>
Mika, do ciebie co prawda daleko ale od czego mam gps czy jak tam to dziadowstwo sie zwie!!!
Zawsze zagladam w wasze watki jak tylko sie pojawia i nie zabierajcie sie stad prosze, tak zupelnie od serca :heart
I tak jest w zyciu ciezko a bez was bedzie i smutno i ciezko dziewczyny :przytul

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 01, 2009, 17:28:52 pm »
Dziewczyny, to miłe co piszecie. Nie wiem czy powinnam to pisać (mam nadzieje Ewcia-Ciapusia, ze nie bedziesz na mnie zła że to napisalam)  ale to czy odejdę z forum zalezy w duzej mierze od tego czy Ewa-Ciapusia nbędzie pisać normalnie i udzielać się na forum tak jak dawniej.  Rozmowy trwają  :P  
Ewcia......wszystko zależy od Ciebie  :*

Offline **Wiewcia*

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 01, 2009, 18:20:21 pm »
to trzeba jeszcze Ewcie przekabacic;p
dziewczyny tak bez jaj nie róbcie nam tego nam wasza krytyka i pomoc jest bardzo potrzebna!! nooo dziewczyny nie dajcie się prosić!!
bo inaczej trzeba będzie ogłosić żałobę na forum z powodu waszego odejścia ;(  ;(  ;(

sonia

  • Gość
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 02, 2009, 18:01:46 pm »
Cytat: "Jadwinia"
Ludzie!! czyście powariowali? zaczynam się czuć jak w jakiejś telenoweli :oh:

proponuję zastosować taktykę grubej kreski i zapomnieć o tym, co było, a zacząć od teraz tworzyć nowe, lepsze forum. w niezmienionym składzie.




Jestem tego samego zdania !!

Przestancie zachowywac sie jak male dzieci :bejzbol

Zostancie wszyscy na Forum po co zaraz o byle co sie obrazac  :przytul

Nakhmailean

  • Gość
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 03, 2009, 19:48:04 pm »
Nie ma po co odchodzić. Gorąco, upały i szybciej się człowiek denerwuje :) Po prostu zanim napisze się czasami post warto pamiętać o zasadzie (sama nie jestem alfą i omegą, bo może nie tu ale w innych miejscach zapominam o niej) RADZIĆ a nie POUCZAĆ, POMAGAĆ a nie WMUSZAĆ. Z drugiej za to strony, tej która odbiera dane wiadomości - powinna pamiętać aby nie brać wszystkiego jako atak. Niestety branie czegoś jako ataku to największa zmora. Przyznam, że i ja czasami w niektórych kwestiach to tak odbieram w życiu. Dajmy sobie czasami coś powiedzieć, dajmy sobie zmienić własne przekonania dotyczące czegoś. Czytajmy, kształćmy się i bogaćmy wiedzą dotyczącą zwierząt. Jeśli ktoś powie, że robimy coś źle nie traktujmy tego od razu jak atak. Najwięcej walk i wojen powstaje z powodu ego i dumy, a czasami wystarczy podejście do siebie samego z humorem i pamiętanie o tym, że nie powstał jeszcze człowiek który byłby nieomylny. Nawet małe bardzo dzieci, kłócą się szybko, odchodzą z piaskownicy, a potem bawią się już razem jakby nic się nie stało. Może po prostu mają w sobie coś, co my zostawiamy zbyt często gdzieś zapominając o tym.  :przytul Nie ma sensu odchodzić, bo to tak jakby zostawać przy tym, co poróżniło, zamiast to naprawić i zacząć od nowa...jak Dziecko...wrócić do piaskownicy i bawić się od nowa.
Pozdrawiam.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 04, 2009, 19:09:01 pm »
Ja myślę, że Ewa ma taką osobowość, i się nie zmieni.  Pisze co myśli , w prawdzie ,znam, Ją nie tak długo jak inni ale taka postawa też jest cenna , a że czasami kogoś 'ubodzie'.. Szczególnie po ostatnich zdarzeniach myślę, że Ewa ma prawo być zarzenowana, bo jak wiemy nasze życie także się przekłada na ton wypowiedzi w tym wypadku forum.
Jedni są mili, jedni się powstrzymują, Ewa wali prosto z mostu, taka jest i tyle. No i oczywiście każdy ma prawo korzystać z forum - a jesli ktoś przegina  - od tego są administratorzy.
SylwiaG

alison1628

  • Gość
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 22, 2009, 05:13:29 am »
Moze ja sie wypowiem-mialam jakis czas temuspiecia z Ciapusia i tez odeszlam z forum-dostalam nawet ostrzezenie.Balbinka byla moim pierwszym kroliczkiem jakiego mialam w zyciu-praktycznie nic nie wiedzialam o nich tylko tyle co przeczytalam na forum i z postow  ktore pisalam.TERAZ Z REKA NA SERCU-moge stwierdzic ze Ewa to madra i doswiadczona dziewczyna w dziedzinie kroliczkow.Forum stracilo by dobra ekspertke w tej dziedzinie.Takze wielki szcun dla Ewy. :bukiet