Autor Wątek: BILANS STRAT :)  (Przeczytany 256432 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #540 dnia: Kwiecień 28, 2013, 22:00:47 pm »
Asigo - właśnie sie tez zastanawiam czemu ta elektronika tak dziala na uszate... Moze faktycznie jakies zle fale?
F4rba - czyli moze i ja mam poszukac ubytkow mebli i lozek?;)

Zdecydowanie coś jest w tych kabelkach poniewaz u mnie ucierpiały kabelek zasilacza od lapka, dwie ładowareczki do telefonu, kabelek od odkurzacza, od lampki nocnej :P
A jeśli chodzi o ubytki mebli to jak najbardziej szukaj :P U mnie moje łóżko zostało torturowane i materiał puścił :P
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline Ania89

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
    • Misio
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #541 dnia: Kwiecień 28, 2013, 22:10:54 pm »
Bbutterly nie strasz;)

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #542 dnia: Kwiecień 28, 2013, 22:14:39 pm »
E tam, jak podbiegnie do mnie żeby mnie polizać  to wynagradza te wszystkie szkody :)
Z królikiem tak jak z bobasem - trzeba mieć na oku  :>
No i nabrać pewnych przyzwyczajeń typu "Kabelek od lapka na stół" :D
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline Ania89

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
    • Misio
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #543 dnia: Kwiecień 28, 2013, 23:51:54 pm »
Moje wszystkie kabelki leza wysoko ponad Pyskiem;) przezornie;)
Zapomnialas jeszcze dodac ze oprocz posiadania go na oku to trzeba dodatkowo przewidywac i wyprzedzac jego ruchy;)
Ale co prawda to prawda - kazdy mily gest z jego strony wynagradza wszelkie szkody.

Offline barbieri

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 272
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #544 dnia: Kwiecień 29, 2013, 00:33:17 am »
królika mam od października zeszłego roku. wielkich strat nie poniosłam, ale co nie co uległo zniszczeniu ; ).
ładowarka została pocięta na kilkucentymetrowe kawałeczki. poza tym pogryzione zostały paski od dwóch torebek, ich jest mi akurat bardzo szkoda, jedna z nich była serio świetna ; <. ostatnio królik zauważył linoleum pod zagrodą i poobgryzał brzegi. na razie zakryłam je obłożeniami operacyjnymi, mam nadzieję, że znów zapomni o istnieniu linoleum : D. królik objadł mi także kilka zeszytów i książek, ale to akurat jest dość śmieszne, zawsze gdy wyciągałam w szkole pomoce naukowe robiło mi się wesoło na myśl o moim "rządnym wiedzy" zwierzaku : D.

Offline szprotka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 215
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #545 dnia: Kwiecień 29, 2013, 13:25:20 pm »
mój pierwszy zwierz się zaczytywał w "zbrodni i karze". żadna inna książka go tak nie pochłonęła jak ta :P

Offline barbieri

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 272
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #546 dnia: Kwiecień 29, 2013, 13:28:55 pm »
mój niestety w przeciwieństwie do mnie jest humanistą, interesuje go głównie historia i język polski.

Offline Ania89

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
    • Misio
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #547 dnia: Kwiecień 29, 2013, 14:16:26 pm »
Moj sie na szczescie bierze tylko za kartki, nic 'ciezszego' go nie interesuje;) przynajmniej do tej pory, bo z nim nigdy nic niewiadomo:)

Offline F4rba

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 724
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Mefka
  • Za TM: Fred
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #548 dnia: Kwiecień 29, 2013, 15:52:08 pm »
My to zauważyliśmy przy przeprowadzce... normalnie stała przy ścianie więc nie było widać... chlopaki podnoszą wersalkę a tam wszystko lata...ale wyjaśniła się zagadka dziwnych kawałków materiału latające po całym domu :P

Offline barbieri

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 272
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #549 dnia: Kwiecień 29, 2013, 15:56:41 pm »
ah no tak, mój królik wyjadał watę z kanapy.

Offline aleksandra91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Inowrocław
  • Moje króliki: Lola, miniaturka
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #550 dnia: Sierpień 14, 2014, 16:32:15 pm »
Moje kochane maleństwo załatwiło mi 3 kable od ładowarki, ozdobne poduszki na kanapie i trochę tynku ze ściany :) grube kable, na przykład od laptopa czy telewizora wcale a wcale jej nie interesują :) Ah i oczywiście obgryziony koszyk od roweru i 3/4 kartonowych pudełek w domu :)

Offline martan

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2179
  • Płeć: Kobieta
  • Pośrednik adopcyjny FPK
    • Uszy Reporterów
  • Lokalizacja: Highlands, Szkocja
  • Moje króliki: Rybka, Ączek, Dżuni
  • Pozostałe zwierzaki: Myszoskoczek Zygzak
  • Za TM: Norek (31.08.2004), Crowley (13.11.2014), Myszołak (29.07.2016), Ragnar (31.01.2018)
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #551 dnia: Sierpień 18, 2014, 18:10:23 pm »
Nasz Crowley na początku stronił od kabli. Do czasu. Teraz szwankuje mi wieża podłączona do komputera (działa tylko na jeden głośnik, bo królik nadgryzł kabel). A tak poza tym największy problem mamy z oznaczaniem terenu - oba łóżka są osikane. Crowley nie jest zapalonym czytelnikiem, ale czasem lubi skubnąć nowy numer "Werandy". Norek, królik, którym opiekowałam się w dzieciństwie, rozniósł mi cały pokój. Również fascynował się szkolnymi podręcznikami. Pamiętam minę nauczycielki od angielskiego, jak zobaczyła mój zeszyt ćwiczeń... :D Ale kabli nie przegryzał, całe szczęście.

Crowley ma za to zapędy do remontów - nie podoba mu się tapeta i powoli próbuje ją zedrzeć, żeby położyć nową. Cóż, czekamy na efekty. :)

Offline anebie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pintko
  • Za TM: Wafel,Puchacz, Kicek
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #552 dnia: Listopad 09, 2014, 00:01:01 am »
Mam swoją 2.5 roku.
Kilka ciuchów, obgryzła moją torebkę z Kazara, wiele kabli. Wydrapała już nawet dziurke w swojej klatce(i zawsze robi to na noc ;/)
Ledwo odremontowane mieszkanie i pogryzione narożniki. krzesło i stół.

Offline Solaris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 417
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Cezar i Kamala
  • Pozostałe zwierzaki: 1 kot
  • Za TM: Solaris
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #553 dnia: Listopad 09, 2014, 01:06:25 am »
Mi poszły 2 pary spodki i kilka koszulek, jak maleństwo wskoczyło do kosza na pranie. Do tego torebka i 2 kable, lekko też podziurawił koc i pościel, poszewkę na poduszkę i kawałek tapety, który zerwał jednym pociągnięciem. Większy królas za to nic nigdy nawet nie próbował ząbkami 
:D

Offline aleksandra91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Inowrocław
  • Moje króliki: Lola, miniaturka
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #554 dnia: Listopad 10, 2014, 00:57:13 am »
Nie wspominając już o osikanych bluzkach, kołdrach, narożniku i pogryzionych poduszkach :) Ale wszystkie grzechy wybaczone, gdy spojrzy na mnie z miną niewiniątka albo zacznie lizać :D

Offline frau magda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 617
  • Płeć: Kobieta
  • evil prevails when good men fail to act
  • Lokalizacja: za Odrą
  • Moje króliki: Doha i Olaf
  • Na DT: Edward
  • Za TM: Mysza
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #555 dnia: Czerwiec 30, 2015, 13:22:42 pm »
O, temat dla nas :D cóż, póki co rozrabia głównie Olaf, mamy go od 10 miesięcy. W tym czasie pozywil się dwoma kablami do iPhone, zjadł 3 ladowarki do laptopa pod napięciem i jedną nadgryzl. Udało mu się spalić tym mężowi laptopa, musieliśmy kupić nowy, bo nie dali rady naprawić w serwisie. Zjedzony został również kabel od pedału do keyboardu (klawisze elektryczne), ale mąż zlutowal. Lampka w pokoju przeżyła tylko dzięki grubemu, okraglemu, plastikowemu ochraniaczowi do kabli jaki Ammar na niej zamontował. W tym miesiącu zezarta została również narzuta lozkowa - przegryziona i wydrapana na wylot. O obsikanych rzeczach nawet nie wspominam. Oto nasz ukochany Olaf  :bis: :bis: nasza kochana zniszczycielska słodkość  :zakochany:

EDIT: umknęły mi jeszcze obgryzione krzesła, listwy i drzwi w domu  :icon_lol

Offline Dizapkeł

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Polska
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #556 dnia: Sierpień 20, 2015, 18:55:12 pm »
Mój ostatnio nadgryzł żelazko (nowe 250zł) i prostownicę siostry (150 zł) około 400 złotych chyba nie jest tak źle  :jupi
Ale mama jak to zauważyła to się wściekła (sam nie zauważyłem) miała ochotę przerobić go na pasztet  :PP

Offline shameeka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Trójmiasto / Katowice
  • Moje króliki: Norman
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #557 dnia: Sierpień 29, 2015, 15:26:21 pm »
U nas została zjedzona ładowarka do telefonu i nadgryziony scroll od myszki.
Do tego absolutny hit - zasnęłam na kanapie, a w tym czasie Norman postanowił pobawić się we fryzjera i skrócił mi kilka pasm włosów  :bunny:

Offline martan

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2179
  • Płeć: Kobieta
  • Pośrednik adopcyjny FPK
    • Uszy Reporterów
  • Lokalizacja: Highlands, Szkocja
  • Moje króliki: Rybka, Ączek, Dżuni
  • Pozostałe zwierzaki: Myszoskoczek Zygzak
  • Za TM: Norek (31.08.2004), Crowley (13.11.2014), Myszołak (29.07.2016), Ragnar (31.01.2018)
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #558 dnia: Sierpień 31, 2015, 18:35:23 pm »
Króliczy fryzjer? No, to widzę, że wśród królików nie tylko krawcy są :D

Offline czarnaskrzynka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Chrupuś vel Czaki, Kofi
  • Za TM: Mizia vel Cykoria [*]
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #559 dnia: Październik 27, 2015, 23:09:56 pm »
z 10 kabli micro usb (teraz ładowarki mam w 2 częściach - tegesik do kontaktu i osobny kabelek jako że to część często wymieniana :P), pokrowiec od gitary, 2 koce, 2 kable od ładowarki laptopowej, kabel od wentylatora, kabel od lampy, ze 2 poduszki, kilka ekspresów w bluzach, niezliczona ilość koszulek, kosz majtek, dziurki w nogawkach spodni, kilka książek, notatników i pokrowiec na telefon, paski od torebki, plecak i prześcieradło :D to na pewno nie wszystko ale powiedźmy że ostatnie pół roku :P