Autor Wątek: Półka - dobre rozwiązanie?  (Przeczytany 3400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kinguchna

  • Gość
Półka - dobre rozwiązanie?
« dnia: Czerwiec 29, 2009, 12:47:00 pm »
Chciałabym do klatki dać półkę(20 cm od ziemi... w tym przypadku ściółki ;)), ale bez drabinki itp. czy jakbym dała tam kuwete i sianko, króliczkowi chciałoby się tamw chodzić by się załatwić?

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Półka - dobre rozwiązanie?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 29, 2009, 13:16:36 pm »
a jakie wymiary ma klatka? w duzej klatce możliwe, że półka zdałaby egzamin, chociaż ja osobiscie kuwetę zostawiłabym na parterze. wiele kicoli natomiast lubi wskakiwać na podwyższenie i tam sobie kontemplować :lol moja Miszka jak jeszcze miała swoją klatkę, to miała tam wstawiony transporter i lubiła przesiadywać zarówno w środku, jak i wylegiwać się na "dachu" .
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

kinguchna

  • Gość
Półka - dobre rozwiązanie?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 29, 2009, 14:37:13 pm »
No właśnie, bo ja mam troszke mneijssza klatke, ale starczy, by królik mógł się 'rozciągać', czy polecec. :) Dlatego na tej polce chce dac picie, miske, sianko i kuwete. :) Dzieki. ^^ :)

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Półka - dobre rozwiązanie?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 29, 2009, 14:57:04 pm »
to teraz piszesz, że o chomika chodzi?
no nie mogę :hahaha
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

kinguchna

  • Gość
Półka - dobre rozwiązanie?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 29, 2009, 15:06:24 pm »
O rety, ale ze mnie gapa :oh: miałam chomika mojego na ręce i jakoś wyszło, że napisałam 'chomik'  :oh: sorry :lol

nuka

  • Gość
Półka - dobre rozwiązanie?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 29, 2009, 16:13:05 pm »
Pozwoliłam sobie przekopiować z forum KazioRa. Autorka zdjęć nie ma nic przeciwko wykorzystaniu pomysłu.
http://www.krliki.fora.pl/galeria-futrzakow,8/zuzia-mala-ksiezniczka,3347.html

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Półka - dobre rozwiązanie?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 29, 2009, 17:53:08 pm »
nuka, fajny pomysł (chociaż moje w życiu by na hamak nie wskoczyły, wolą stabilny grunt pod nogami) tylko tak jak pisałam, wszelkie półki jest sens montować w klatce minimum 80 cm, w mniejszej wyjdzie graciarnia :oh:
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

nuka

  • Gość
Półka - dobre rozwiązanie?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 29, 2009, 18:14:31 pm »
Ja poświęcę porciaki i taki hamaczek malym zrobię... w zagrodzie, czyli ok. połowy września a i to pod warunkiem, że łobuzy przestaną się między sobą gryźć

kinguchna

  • Gość
Półka - dobre rozwiązanie?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 29, 2009, 18:41:37 pm »
Pomysłowy ten hamak. ddd; Fajny, bo naciągnięty, a jakby nie był, całyby latał to chyba niezbyt, a z resztą niektore kroliczki lubia.  :bukiet

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Półka - dobre rozwiązanie?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 29, 2009, 19:49:18 pm »
No moje to raczej tak średnio polubiły by hamaczek , już bardziej wolały pułki ;)

Gina

  • Gość
Półka - dobre rozwiązanie?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 29, 2009, 22:49:47 pm »
Cytat: "nuka"
Ja poświęcę porciaki i taki hamaczek malym zrobię... w zagrodzie, czyli ok. połowy września a i to pod warunkiem, że łobuzy przestaną się między sobą gryźć

Tylko nie zapomnij wtedy nad hamakiem zrobić zadaszenia, bo inaczej maluchy zagrodę opuszczą jednym zwinnym skokiem :icon_8P

nuka

  • Gość
Półka - dobre rozwiązanie?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 30, 2009, 11:59:54 am »
Gina,
zadaszenie będzie, jeszcze jest w fazie planowania ale do września coś wykombinuję, a może macie już jakieś konkretne rozwiązania na daszek zagrody pokojowej?
Kupiłam 4 elementy 104 cm dł i 81 cm wys i to będą dwa boki, pozostałe dwa to będą ściany pokoju. Układ 3 - 1 lub 2-2, jeszcze nie jest to do końca ustalone.

Offline vocativus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 101
Półka - dobre rozwiązanie?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 30, 2009, 22:42:20 pm »
Co to pewnego rodzaju półki - na dachu klatki Sraluchowi zrobiłem coś takiego i tam sobie wskakuje. Wystarczy kawałek starego ręcznika i jakiś jeden kawałek kartonu na spód. I albo położyć jakiś ciężarek żeby się nie przesuwało, albo opaskami zaciskowymi rogi ręcznika poprzyczepiać do klatki. No tylko płotek u mnie ma 100cm wysokości...