Autor Wątek: Toffi trochę okulał  (Przeczytany 2487 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Akte_Angel

  • Gość
Toffi trochę okulał
« dnia: Lipiec 12, 2009, 11:53:49 am »
Witajcie!
Chciałam się z Wami podzielić moją troską, dziś rano zauważyłam że Toffi lekko kuleje na prawą tylną nóżkę, dokładnie go obserwuję, na ile mogę na tyle zbadałam tę nóżkę - co wcale nie było proste bo Toffi przeżywa dojrzewanie w pełni  :oh:  - i tak: nie ma żadnej rany, czasami staje na tej łapce, normalnie ją wyciąga do czyszczenia, drapie się nią za uszkiem, a jednak nie stawia całej łapki jak więcej i dłużej się porusza :( martwi mnie to
innych objawów nie ma: je bobkuje cały świat wokół i rozrabia tak samo tyle że bez skakania  :oh:
proszę o radę, może przesadzam ale naprawdę się martwię

Aneczka

  • Gość
Toffi trochę okulał
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2009, 12:40:41 pm »
Nie wiem co jest Tofiemu, ale Frotkowi kiedyś wbiło się w tylna łabkę źdźbło, sam je sobie wyrwał, bo mnie nie pozwolił i potem przez dwa dni też lekko kulał, mimo, że nie miał rany, ani nic. Znaczy niby stawiał ta łapkę ale tak ostrożniej. Może sobie czymś podrażnił, albo uderzył. Obserwuj Toffika

Akte_Angel

  • Gość
Toffi trochę okulał
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2009, 09:39:03 am »
Toffi na szczęście dziś czuje się lepiej, co oczywiście w przypadku dojrzewającego króliczka ma swoją mroczną stronę  :oh:  - tata stwierdził że sama jestem sobie winna, bo po co głośno przy uszolu mówiłam katastroficzne zdanie "czas na kastrację"  :DD  no cóż....... kto by pomyślał że Toffi to taki manipulator ;) a poważnie cieszę się, że to nie było nic poważnego, oczywiście nadal go obserwuję, a teraz jest na co patrzeć  :oh:

nuka

  • Gość
Toffi trochę okulał
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2009, 11:12:47 am »
Akte_Angel,
bardzo ci zazdroszczę widoku rozbrykanego wesołego króliczego nastolatka, jego osiuranych popisów zazdroszczę zdecydowanie mniej  :lol
Dla Toffika przysmak!

Akte_Angel

  • Gość
Toffi trochę okulał
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 13, 2009, 12:03:05 pm »
nuka to Cię zaskoczę Toffi oszczędza mi póki co powodzi swoich perfum skupia się na bzyczeniu, szaleństwach w bieganiu skokach - ogólnie na wszystkim co niebezpieczne, i od czasu do czasu chce mnie zdetronizować w tym stadzie - co oznacza próby ataku - na szczęście póki co wychodzę z tych pojedynków bez obrażeń, za to refleksu można mi pozazdrościć  :DD

nuka

  • Gość
Toffi trochę okulał
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 13, 2009, 12:24:42 pm »
Aha, Tofik jeszcze się rozkręca?
Refleksu zazdroszczę