Autor Wątek: Najlepsze zabawy i zabawki dla królisia?  (Przeczytany 4331 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

karola

  • Gość
Najlepsze zabawy i zabawki dla królisia?
« dnia: Czerwiec 09, 2009, 20:16:52 pm »
Szukałam,ale tylko jeden temat znalazłam który i tak mało mi powiedział.Niedawno kupiłam Basi coś podobnego do tegohttp://animalia.pl/produkt,3070,663,Trixie_Piłka_snackball_dla_królika.html.No i się głowie jak nauczyć Basie jak ma się bawić tą piłką.No i wogule jak  i w co się bawic z pupilkiem.


Z góry dziękuje z odpowiedzi.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Najlepsze zabawy i zabawki dla królisia?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 09, 2009, 21:09:30 pm »
Link nie działa.

Tolinka

  • Gość
Najlepsze zabawy i zabawki dla królisia?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2009, 22:25:10 pm »
Tocha, ma racje nie dziala ten link i nie mozna zobaczyc co kupilas swojej krolince.Pozdrawiam :*

Offline **Wiewcia*

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
Najlepsze zabawy i zabawki dla królisia?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 09, 2009, 22:29:44 pm »
dziewczyny link działa tylko na początku adresu osuńcie sobie słowo "tego" i będzie działać
http://animalia.pl/produkt,3070,663,Trixie_Pi%C5%82ka_snackball_dla_kr%C3%B3lika.html.No      
proszę o to ten link:)  :*  :*

Tolinka

  • Gość
Najlepsze zabawy i zabawki dla królisia?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 09, 2009, 22:34:41 pm »
**Wiewcia*, jak podalas ten link to dziala,ja tam nie widze zadnej rewelacji,i prawde muwiac nie wiem jak ma nauczyc swoja Basie sie tym bawic  :*

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Najlepsze zabawy i zabawki dla królisia?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 09, 2009, 22:46:02 pm »
Wsypać do środka coś pysznego i poturlać z królisiem - jak zobaczy, że smakołyki wylatują ze środka, to może sam będzie sobie toczył :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Najlepsze zabawy i zabawki dla królisia?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 09, 2009, 22:55:02 pm »
Dokładnie :) Łakome króliki mają niezła zabawę. Ja sypałam do kuli granulat i suszone warzywa z zuzali. Oj, ale się zawsze Tosisko nabiegało. A jak zębiskami łapała za brzeg i podrzucała do góry. Żeby tylko coś wypadło i żeby nie musiała turlać ;) Bez jedzenia kula leżała bezużyteczna. Radzę chować kulę w nocy, bo Tośka kiedyś zaczęła podrzucać o 2 w nocy. No i niefajnie jest jeszcze nadepnąć kulę przez przypadek, bo można sobie coś skręcić :diabelek

Aneczka

  • Gość
Najlepsze zabawy i zabawki dla królisia?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 10, 2009, 15:00:39 pm »
Mój Bulion potrafi sie kula bawić, on sobie za nią biega w szalńczym tempie i generalnie prześmieszne to jest, a dopiero po zabawie zbiera to co z kuli wypadło. Oczywiście na pusta też nawet nie spojrzy. A Frotek łapie za otwór i wytrząsa zawartośc, on się nie lubi przemeczać, jeżeli chodzi o "obiad"

miaa

  • Gość
Najlepsze zabawy i zabawki dla królisia?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 04, 2009, 20:18:12 pm »
ja mam taką samą kulę, tylko moja chyba nie działa ;| jak wrzucę granulat (np cuni complete) to w ogóle nie wylatuje, trzeba nim potrząsnąć, dopiero wtedy. Kika tacza kulę ale muszę jej wysypywać z niej sama co jakiś czas bo inaczej się zniechęca  :/  Z tego co patrzyłam to wejście którym się wsypuje jedzonko ma za długie brzegi w środku i dlatego nie wylatuje. Czy Wasze tez tak miały?

Blondi

  • Gość
Najlepsze zabawy i zabawki dla królisia?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 04, 2009, 20:39:34 pm »
Z mojej wylatuje bez problemu, można ustawic otworek na odpowiednie "rozwarcie" ;)

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Najlepsze zabawy i zabawki dla królisia?
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 04, 2009, 20:47:09 pm »
A moze udaloby sie te brzegi jakos zlamac? Tylko, ze wtedy mogloby popekac... :/  Ja mialam kule smakule z trixie i dobrze wypadal granulat.

miaa

  • Gość
Najlepsze zabawy i zabawki dla królisia?
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 04, 2009, 21:05:45 pm »
no własnie tu nie chodzi o wielkość otworu tylko o wystające do środka brzegi. może jakaś trefna kula mi się trafiła :( a szkoda, bo mogłaby się fajnie bawić, jak to dużo osób opisuje.

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Najlepsze zabawy i zabawki dla królisia?
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 05, 2009, 13:37:26 pm »
Możesz zrobić zdjęcie otworku z brzegami? Bo za bardzo nie wiem jak pomóc, ponieważ nie widzę tej kulleczki  :lol
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3