Autor Wątek: MALY ATAK SZALU  (Przeczytany 3213 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alison1628

  • Gość
MALY ATAK SZALU
« dnia: Maj 01, 2009, 11:36:22 am »
Wreszcie z mezem zabezpieczylismy dojscia do kabelkow elek.Gdy Balbinka zrozumiala ze nie ma juz tam dostepu,za wszelka cene chciala sie tam dostac tzn.za telewizor i komputer.Wtedy swoja zlosc bezradnosci chciala wyladowac na obrazie wiszacym na scianie,dostala malego ataku"szalu".Wskoczyla na kanape,pozniej na oparcie i po scianie chciala sie wdrapac w strone obrazu-wisial za wysoko. :/ Byla uparta,prob bylo kilkanascie nieudanych oczywiscie ;( Wreszcie zrezygnowala,ale jestem ciekawa co teraz wymysli :zdenerwowany

AdaR_87

  • Gość
MALY ATAK SZALU
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2009, 12:16:03 pm »
Dobrze że jej się nic nie stało. Ale wybuchowe maleństwo...

alison1628

  • Gość
MALY ATAK SZALU
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 01, 2009, 16:36:59 pm »
Na poczatku bylam w strachu. :wow Takiej jej jeszcze nie widzialam-byla wsciekla kiedy nie mogla dostac sie za komputer. :/ Teraz obrazona caly dzien siedzi za kanapa-wchodzi tylko do klatki na jedzenie i zalatwienie swoich potrzeb.Dobrze ze nie zrobila strajku glodowego. :heej

Aneczka

  • Gość
MALY ATAK SZALU
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 04, 2009, 10:45:48 am »
O, matko, moi chłopcy jak im odetne dostęp w ich ulubione miejsca do niszczenia mi domu, najpierw drapią, potem tupią, a na koniec zaczynają roznosić coś innego

Dorota1000PNS

  • Gość
MALY ATAK SZALU
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 04, 2009, 10:57:41 am »
Heh, mój Bryś, jak zabezpieczyłam kable i wejście za kanape, to pokazał jaki z niego złośnik - zrobił gnój w pokoju, głośno przy tym tupiąc tj. zabobkował większość terenu, zrzucił szklankę, podarł gazetę, zrobił kilka dziur w narzucie i obraził się na dobre 2 godziny...potem siedział na środku pokoju i rozglądał się co by tu jeszcze zmalować...

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
MALY ATAK SZALU
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 04, 2009, 14:42:40 pm »
Dorota1000PNS widzę że z Brysiem lepiej nie zadzierać  :diabelek

alison1628

  • Gość
MALY ATAK SZALU
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 05, 2009, 06:08:07 am »
Moja dwa dni zrobila strajk siedzac za kanapa. :>  Juz jej przeszlo-znow jest kochana brykajaca po pokoju Balbinka. :przytul ,Ale myslalam co nowego wymysli-jak na razie nic jej nowego do glowki nie przyszlo-na szczescie. :jupi

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
MALY ATAK SZALU
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 05, 2009, 07:42:09 am »
Jakie szczęście  :lol

alison1628

  • Gość
MALY ATAK SZALU
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 05, 2009, 07:59:14 am »
Oj tak-dobrze ze sie uspokoila i zauwazylam ze nawet nie podchodzi do tych miejsc gdzie znajdowaly sie kabelki elek.-jak by o nich zupelnie zapomniala. :heej

Dorota1000PNS

  • Gość
MALY ATAK SZALU
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 05, 2009, 11:19:17 am »
roxi7659, oj tak :D mały gnojek jest złośliwy i niezwykle odważny, swoją złość najbardziej lubi wyładować na kołdrze lub narzucie (szarpie to niemiłosiernie) po chwili mu przechodzi, pobryka i dalej idzie rozrabiać  :diabelek