Autor Wątek: ratunku!mój królik potrzebuje pomocy  (Przeczytany 2357 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ola84

  • Gość
ratunku!mój królik potrzebuje pomocy
« dnia: Marzec 28, 2009, 21:31:34 pm »
witam wszystkich!jestem tu pierwszy raz i prosze was o pomoc od razu. ;(  !! mam króliczka samiczke ma 7 lat.wszystko było dobrze do momentu kiedy przestała jeść.widzialam ze sie ślini mlaska i wzielam ja do weterynarza.lekarka musiala pod narkoza zajrzec jej do pyszczka(nie wiem czy to dobrze).okazalo sie ze to ten paskudny ropien.lekarka na tyle na ile mogla usunela tego ropnia no i pysia dostala serie antybiotykow. doszla do siebie wszystko bylo ok.za 3 tyg znowu przestala jesc .brodka mokra,cieknaca slina, i lyse cialko pod broda az na policzek,po tej samej stronie po ktorej byl ropien.babka pow ze ropien jej sie zaczyna przebijac.1-wszy raz poszlam na antybiotyk w pon, dzisaj tj w sobote dostala ostatnia dawke.lekarka pow ze jedynie ratuje mnie wizyta u stomatologa bo to moze wrocic.dziewczynki czy ja trafilam na niekompetentna osobe?czy jest jakies inne wyjscie?ona ma juz 7 lat i boje sie bardzo nie wiem co robic...Pysia jest dla mnie wszystkim bardzo ja kocham i chce jej jakos pomoc.moze zancie jakiegos dobrego fachowca z krakowa? dodam tylko ze kroliczek caly czas je (w tym granulat) i pije duzo wody.nie jest osowiala, zachowuje sie normalnie.tym bardziej nie wiem co robic. :(

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
ratunku!mój królik potrzebuje pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2009, 21:50:17 pm »
bodajze bosniaczek zna weta z Krakowa,napewno sie odezwie lub napisz do niej
trzymam kciuki za ucholka
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

nuka

  • Gość
ratunku!mój królik potrzebuje pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 28, 2009, 21:58:24 pm »
SPK poleca te dwie lecznice w Krakowie:

Klinika Weterynaryjna Arka
dr Przemysław Baran
ul. Chłopska 2a ,
tel: 12/658-83-65

Gabinet Weterynaryjny Alvet
dr Olga Jaworska
ul. Gabrieli Zapolskiej 21
tel.: 0 501 259 254

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
ratunku!mój królik potrzebuje pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 29, 2009, 11:54:38 am »
Ola, zdecydowanie idź do Barana z Arki. Ciężko powiedzieć, czy obecny lekarz jest niekompetentny, ropnie się jednak czasami babrzą i wracają :/
Powodzenia, i daj znać, co powiedział Baran.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

ola84

  • Gość
ratunku!mój królik potrzebuje pomocy
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 29, 2009, 17:32:28 pm »
dziekuje Wam bardzo !! właśnie o to mi chodziło.tak w ogole to jest najciekawsze forum na jakim byłam.o króliczkach dosłownie wszystko.no i ta galeria.Wasze zwierzatka sa takie cudne i kochane.aż radość popatrzeć.dziekuje i pozdrawiam :przytul

Offline Martuu

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 192
ratunku!mój królik potrzebuje pomocy
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 29, 2009, 17:37:06 pm »
Napisz koniecznie co doktor powiedział.

Swoja droga w moim przypadku byłoby ciekawie gdybym mieszkała w Krakowie. Pani Baran u doktora Barana z samymi barankami ;-)