Autor Wątek: Problem po kastracji  (Przeczytany 2469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasia777

  • Gość
Problem po kastracji
« dnia: Marzec 06, 2009, 13:03:24 pm »
Witam, jakis miesiąc po kastracjii mojego Puśka pojawił sie dość uciążliwy problem. Wszystko było wporządku aż tu nagle przestał załatwiac sie do kuwety. Pije bardzo duzo wody(duzo wiecej niz wczesniej), a co za tym idzie obficie siusia mi na łóżko i na dywanik. Zrobił sie równiez troche osowiały, woli sobie podrzemac niż biegac. Zaczynam sie o niego już niepokoic. Czy takie problemy zawsze towarzyszą królikom po kastracjii? Zwłaszcza, ze od zabiegu minął ładny miesiąc i do tej pory wszystko było wporządku :( W poniedziałek zamierzam iść do weterynarza, ale to jeszcze 3 dni męki :(

Aneczka

  • Gość
Problem po kastracji
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2009, 13:10:25 pm »
to, że królik nie załatwia się po kastracji do kuwety, to nie jest żaden problem, czasem po operacji trzeba króliczka uczyć tego od nowa.
Natomiast to, że królik ma wzmozone pragnienie i jest osowiały to już zupełnie co innego, na Twoim miejscu pioszłabym do weta, a nie czekała do poniedziałku, z królikami trzeba reagować szybko

kasia777

  • Gość
Problem po kastracji
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2009, 13:16:08 pm »
Tylko, że dr. Piasecki nie przyjmuje w weekendy, a juz sie pare razy sie zawiodlam na innych weterynarzach. Niestety dzisiaj nie dam rady pojechac, ale spróbuje sie do niego dodzwonic żeby przedstawic mu całą sytuację. Mam nadzieje, ze to nic powaznego, bo króliś sie juz w swoim życiu wystarczająco nacierpił :(

Nuna

  • Gość
Problem po kastracji
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2009, 13:31:40 pm »
Zrob badania moczu.

Ferulka

  • Gość
Problem po kastracji
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 16, 2009, 15:41:45 pm »
i jak się czuje Twój króliczek? co powiedział dr Piasecki? też lecze u niego mojego Ptyśka i planuje kastrację.
pozdrawiam

kasia777

  • Gość
Problem po kastracji
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2009, 21:31:27 pm »
Króliczek czuje sie już znacznie lepiej. Pojawiły sie u niego niestety poważne problemy z wątrobą. Naszczęscie zdązyłam z wizytą, bo po jakimś czasie byłoby już za poźno :( . Teraz musi tylko znosić częste wizyty i zastrzyki. Mam nadzieje, że to już jego ostatnia choroba, bo staliśmy sie stałymi bywalcami dr Piaseckiego:)
Pozdrawiam!

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Problem po kastracji
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 27, 2009, 21:43:42 pm »
Razem z Kremikiem trzymamy kciuki by króliczek w pełni był zdrowy  :bukiet  :bukiet  :bukiet  :bukiet  :bukiet