Autor Wątek: jak namówić rodziców na królika?  (Przeczytany 15507 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
jak namówić rodziców na królika?
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 04, 2009, 08:06:26 am »
Ale ja mówię o psie ;)

Ja wiem, ze króliki to małe kuleczki, jak sa mlode i to właśnie działa na ich niekorzyść.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
jak namówić rodziców na królika?
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 04, 2009, 08:12:38 am »
A tak ;) Pies z rodowodem i szkolić go będziemy ; ) , nie rozumiem jeszcze czemud ziała to na ich niekorzyść. To , że będą wieelkie ?. Ja już się na to nastawiłam ; )), Może byc nawet taka wielka jak komputer i nawet większa a ja jej i tak nie oddam. Zbytnio ją pokochałam ; ))

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
jak namówić rodziców na królika?
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 04, 2009, 08:19:13 am »
A dlatego, że wchodzi do sklepu 5-letnie dziecko z mamusią, widzi ta małą kuleczke i jest: 'Maaaaaamooooo ja go chce!' I mamusia mu kupuje, a po paru miesiącach okazuje sie, że królik to za duzy problem i trzeba sie go pozbyc... Po prostu one czesto sa kupowane pod wpływem chwili.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Nuna

  • Gość
jak namówić rodziców na królika?
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 04, 2009, 08:20:31 am »
Cytat: "Fallen"
nie rozumiem jeszcze czemud ziała to na ich niekorzyść.

Bo czesto do zoologicznego wchodzi mama z malym dzieckiem i jak zobacza taka slodka kuleczke to tak ich ten widok oczarowuje, ze kupuja nie myslac , ze ta kuleczka bedzie pozniej 2 kg krolikiem , ktory umie strzykac moczem, gryzc tapety i nie daje sie poglaskac. No i rozczarowanie jest duze, pozniej takie 6-9 miesieczne kroliki sa sprzedawane na alegro, na forum terrarium niektore laduja w lesie inne przechodza z rak do rak.

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
jak namówić rodziców na królika?
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 04, 2009, 08:21:52 am »
Niestety. Jedna kobieta dostała poprzez mnie po uszach. I musiała z królikiem zostać ; p

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
jak namówić rodziców na królika?
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 11, 2009, 12:23:36 pm »
Ja swoim rodzica powiedzialam ze bede sie króliczkiem opiekowac ze jestem na tyle dorosla ze moge zadbac o siebie psa i krolika moj brat ma zolwie wiec czemu ja nie moge miec kroliczka a kroliczka mogle poglaska nosic itd. anp takiej rybki czy ptaszka to nei za bardzo i sie zgodzili mam małą  Afrusie ;) Mój pies sie jej boi  :rotfl2
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij