Autor Wątek: Ciągle w kuwiecie :/  (Przeczytany 2472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dorotka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 85
Ciągle w kuwiecie :/
« dnia: Kwiecień 14, 2009, 15:15:28 pm »
Mam problem z moją Tosią. Co prawda ładnie załatwia się do kuwety ale oprócz tego ciągle w tj kuwecie leży i śpi. Nie za bardzo mi się to podoba bo to raczej nie higieniczne, poza tym nie chce żeby była ubrudzona kupkami. Co mam zrobić? Mogę ją jakoś tego oduczyć??

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Ciągle w kuwiecie :/
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 14, 2009, 15:20:22 pm »
a co znajduje się w klatce ?

AdaR_87

  • Gość
Ciągle w kuwiecie :/
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 14, 2009, 15:22:32 pm »
Myślę że raczej jej tego nie oduczysz,albo ciężko będzie.Widocznie królinka tam czuje się bardzo bezpiecznie.Oczywiście możesz spróbować zabierać kuwetę jak się już załatwi i sprawić by znalazła sobie nowe miejsce do wylegiwania.Możesz tez dać jej spokój i częściej sprzątać kuwetę żeby się nie brudziła. Zależy co chcesz osiągnąć i czy aż tak ci to przeszkadza.W jakim ona jest wieku?

Offline Dorotka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 85
Ciągle w kuwiecie :/
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 14, 2009, 15:44:33 pm »
Chodzi o to czym jest klatka wyłożona?? Na spodzie jest dywan. Oprócz tego jest wszystko to co powinno być, sianko, miska z granulatem itp. Kuwety zabierać jej nie będę. Jeżeli czuje się tam bezpieczniej to niech ją ma. No nic jeżeli będzie trzeba to będę jej częściej sprzątać. Tosia ma około 1.5 roku

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Ciągle w kuwiecie :/
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 14, 2009, 15:48:09 pm »
aha .. pytałam się bo może poprostu niemiał żadnego innego dywaniku i poprostu nie się ślizgał . Nie martw się mój Kremik też uwielbia tam przesiadywac ;)

Aneczka

  • Gość
Ciągle w kuwiecie :/
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 14, 2009, 16:04:54 pm »
ten temat już był. A co do królików w kuwecie, to większośc ma takie okresy w swoim zyciu, zwłaszcza, gdy są jeszcze małe, ale to przechodzi - z czasem lub z wiekiem. Nie ma się czym martwić