Autor Wątek: Pilnie poszukiwany weterynarz przy Łowiczu!!  (Przeczytany 18760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Pilnie poszukiwany weterynarz przy Łowiczu!!
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 09, 2009, 14:59:01 pm »
Bardzo samolubna postawa. "Królik bedzie sie u mnie męczył" - po prostu brak słów... :nie_powiem
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Pilnie poszukiwany weterynarz przy Łowiczu!!
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 09, 2009, 15:35:44 pm »
Zamiast prowadzić bezsensowną rozmowę, Kaja idż do swojego weta i powiedz ,że chcesz zrobic RTG. Ty płacisz ty wymagasz.
 Zdjęcie pozwoli ocenić co sie dzieje z łapką. Możliwe że po wykazaniu złamania nic sie nie da zrobić (bo królikom nie ma mozliwosci nastwienia łapki i wstawienia do gipsu) ale może sie okazać, że złamanie jest z przemieszczeniem. Bez RTG nic sie nie zrobi .  

Reszcie forumowiczów doradzam spokój, szkoda kochani waszych nerwów nie macie tak naprawdę wpływu na to co sie stanie.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Pilnie poszukiwany weterynarz przy Łowiczu!!
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 09, 2009, 15:41:50 pm »
Chciałabym tylko znowu nawiązac do regulaminu:
Cytat: "REGULAMIN"
15. Zakaz edycji "w złej intencji" postów (zmienianie treści postu po dopisaniu odpowiedzi innych userów) i usuwania postów. Powoduje to zmianę kontekstu i sensu odpowiedzi na dany post.

Edytowałaś swój post jak ja juz odpowiedziałam, zmieniając cały kontekst mojej wypowiedzi. Nie podoba mi sie to, bo robisz ze mnie wariata.

Wczesniej było cos takiego: "Oddanie nie wchodzi w grę. Moze to dziwnie brzmi, ale mój królik bedzie sie u mnie męczył"
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Kaja10014

  • Gość
Pilnie poszukiwany weterynarz przy Łowiczu!!
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 09, 2009, 16:19:50 pm »
Dobra, Ciapusia, nie kłócmy się. Napisane było tak:Nie, oddanie nie wchodzi w grę, napewno. Wiem, wydaje Wam się dziwne,królik będzie się u mnie męczył.
Chodziło mi o to, że Wy Forumowicze pomyslicie, że królik bedzie się u mnie męczył, nie mówiłam że chce go bic i dusić, że na serio się męczy. Zmieniłam po to, abys inaczej to odebrała, tak jak chciałam, nie pragne zrobic z Ciebie wariata, uwierz mi..
@azi - RTG oczywiście zrobię i jak na zdjęciu będą komplikacje pojade do Łodzi

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Pilnie poszukiwany weterynarz przy Łowiczu!!
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 09, 2009, 16:24:06 pm »
No ale przeciez królik sie teraz męczy... Nie chodzi o to, że go bijesz, tylko, że cierpi z powodu łapki..
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Kaja10014

  • Gość
Pilnie poszukiwany weterynarz przy Łowiczu!!
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 09, 2009, 16:25:52 pm »
Wiem, wiem, że Cierpi. :(  ;(
Ciapusia pokój? :P
W środę jadę na RTG, a jak mi nie bedzie chciał zrobić to :bejzbol
Ja pojade z nim do Łodzi, jak mama przejzy na oczy i zobaczy na zdjeciu

nuka

  • Gość
Pilnie poszukiwany weterynarz przy Łowiczu!!
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 13, 2009, 21:56:50 pm »
Kaja10014,
mieszkam w niewielkiej miejscowości. Są tu tylko trzy lecznice wet, oczywiście dla psów i kotów. Z chorym królisiem jechałam PKS ponad 2 godz. w jedną stronę, potem jeszcze MPK, trochę pieszo itd. no i powrót. Cała wyprawa.
Zanim jednak pojechałam porozmawiałam z jednym z lekarzy w mojej miejscowości. Zdecydował się na leczenie malca po zbadaniu go przez specjalistę od królików i według jego zaleceń. Króliś dostawał zastrzyki przez 12 dni, obecnie jest zdrowy. Ponieważ Twoja mama nie ma ochoty na codzienne wycieczki do Łodzi to może skorzystaj z mojego pomysłu.
Trzymam kciuki za Twojego uszatka (on sam nie może z bolącą łapką)

Kaja10014

  • Gość
Pilnie poszukiwany weterynarz przy Łowiczu!!
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 03, 2009, 13:42:20 pm »
nieaktualne, prosze o zamkniecie tematu