Autor Wątek: weź mnie do domku;razem będzie nam weselej /Pusia z Warszawy  (Przeczytany 2542 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pusiaszukadomu

  • Gość
Cześć. Jestem nieudanym prezentem urodzinowym  :(  dla 5-letniej dziewczynki, która ma dobre serce, ale nie umie się mną jeszcze zajmować.

Obecnie przebywam z jej siostrą, która spodziewa się dziecka, więc mój domek jest tymczasowy. Chciałabym w końcu znaleźć swoje miejsce. Jestem śliczną króliczką - wciąż młodą (ponad rok), lecz troszkę nieokrzesaną (nie jestem wypuszczana, ale chętnie bym sobie pobrykała).

Uwielbiam harce, marchewkę. Jestem zwykłym królikiem o wielkim króliczym sercu. Weźmie mnie ktoś do siebie? (możliwość transportu na terenie Warszawy)

Piszcie,
odpiszę na każdego maila i odpowiem na każdy telefon:
stewardessa82@wp.pl, 505709545, 513068412


PS. Jestem koloru szaro-rudo-białego (kiepsko mnie widać na forumowych zdjęciach, dlatego dla zainteresowanych możliwość przesłania zdjęć o lepszej jakości na maila)

Koperek_wawa

  • Gość
weź mnie do domku;razem będzie nam weselej /Pusia z Warszawy
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2009, 00:07:55 am »
Hej, wejdź na stronę http://adopcje.kroliki.net/ i napisz do kogoś z Grupy Adopcyjnej z Warszawy z SPK. Wtedy króliczek będzie miał większą szansę na znalezienie nowego domku. Powodzenia

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
weź mnie do domku;razem będzie nam weselej /Pusia z Warszawy
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2009, 19:50:59 pm »
pusiaszukadomu zajmuję się adopcjami królików, więc mogę pomóc Ci w znalezieniu uszatemu nowego domu. Ważne jest dokładane sprawdzenie nowego opiekuna, żeby czasem królik nie trafił jako zabawka dla dziecka lub pokarm dla węża. Mamy odpowiednie formularze, które pozwalają nam lepiej poznać taką osobę a także umowy adopcyjne, które są ważnym zabezpieczeniem gdyby (odpukać) coś było nie tak już po adopcji.
Tak więc jakby co skontaktuj się ze mną:

Magda Gralak
magda_gralak@kroliki.net
nr tel - **********
nr gg - 3476261

edit by magda24: usunięto nr telefonu na prośbę użytkownika
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2015, 19:08:08 pm wysłana przez magda24 »