Autor Wątek: niesforność + Dziwne zachowanie  (Przeczytany 7995 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline oliwja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
niesforność + Dziwne zachowanie
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 01, 2009, 18:53:33 pm »
no tak, ale można powiedzieć, że serce mnie boli jak widze jak mój królik mnie olewa. ; p może faktycznie sama do tego doprowadziłam, bo był jakis okres czasu kiedy poświęcałam jej mniej uwagi...

Aurinko

  • Gość
niesforność + Dziwne zachowanie
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 01, 2009, 19:32:44 pm »
Moj pusiek w tym wieku tez byl takim 'dzikim' indywidualista.O zadnym glaskaniu nie bylo mowy.Gryzl wszystich, ja jedyna w domu nie balam sie dawac mu jesc...To trwalo rok, moze troche dluzej.A pozniej....Potem bylimsy jak papuzki nierozlaczki.Caly czas za mna kical,jak go wolalam to przychodzil,jak tylko wyjezdzalam to w domu bali sie,ze zdechnie bo ani jesc ani pic.Bylismy ze soba bardzo,bardzo zwiazani.Jego smierc byla dla mnie najgorsza rzecza, jaka mi sie w zyciu przytrafila.

Offline oliwja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
niesforność + Dziwne zachowanie
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 01, 2009, 19:41:42 pm »
Przykro mi. Ja kiedyś miałam tak ze świnką morską. Była dla mnie najważniejsza. Uwielbiałam ją. Niestety, zachorowała, a po 3 latach życia umarła mi na rękach.


Udało mi się.: D Po kilku próbach wskoczyła mi na kolana i dała się głaskać, co jeszcze niedawno graniczyło z cudem, choć nadal jest bardzo płochliwa siedziała tak przez 30 min. ; ) Teraz będę jej poświęcać więcej czasu niż dotychczas.; >

lulame

  • Gość
niesforność + Dziwne zachowanie
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 01, 2009, 20:26:11 pm »
Cytat: "oliwja"

Udało mi się.: D Po kilku próbach wskoczyła mi na kolana i dała się głaskać, co jeszcze niedawno graniczyło z cudem, choć nadal jest bardzo płochliwa siedziała tak przez 30 min. ; ) Teraz będę jej poświęcać więcej czasu niż dotychczas.; >


Gratuluję postępu, o każdy związek, nawet ze zwierzątkiem, a może w szczególności, trzeba dbać :) warto o tym pamiętać, bo zwierzaczkowi trudno wytłumaczyć, że nie mamy dla niego czasu ;)

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
niesforność + Dziwne zachowanie
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 01, 2009, 20:35:41 pm »
troche czasu uplynelo zanim krolis mi zaufal..pol roku chyba..wiec uzbrój sie w cierpliwsc :DD
SylwiaG

Offline oliwja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
niesforność + Dziwne zachowanie
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 01, 2009, 20:53:47 pm »
tak, ale moja mniej więcej rok temu zaczęła się agresywnie zachowywać, ale pracuję nad nią.; )) miejmy nadzieję, że efekt będzie pozytywny. :DD

Kasia z Edzią

  • Gość
niesforność + Dziwne zachowanie
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 02, 2009, 12:57:09 pm »
Moja Edka nie jest agresywna(no,czasem fuknie na mojego M),ale kopie z takim zapałem :oh:  i to wszystko jedno czy podłoga klatki,przedpokój nasz czy parapet.
Ostatnio ustawiła się tyłem do pokoju i kopie na parapecie,przesuwała się do rantu i tu...kic...kuperkowi miejsca zabrakło,dobrze,że stół jest obok,mogłaby sobie krzywdę zrobić...pozbierała się zdziwiona...ale kopie dalej.Niekiedy wracając z pracy nie wiem za co się wziąć...kuweta na środku klatki(zahaczana i zawiązywana drucikiem-narożna) ile siły jest w tych małych łapkach :wow  
Teraz jestem chora,2 tyg leżenia w łóżku,wiadomo,królik biega,ale kiedy siedzę z laptopem na kolanach ona czuje się odsunięta i...sik na kołdrę...piorę i piorę,złośliwiec(kuweta nr 2 stoi w tym pokoju).Zaczęły ją interesować boczki roletek okiennych...słyszę...chrup,chrup...i wystarczy ,że powiem"Eduś co tam robisz",lub tylko"Edka!!" od razu ...siedzi z miną"a co ty ode mnie chcesz ,to nie ja.."

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
niesforność + Dziwne zachowanie
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 02, 2009, 13:04:36 pm »
Cytat: "Kasia z Edzią"
i wystarczy ,że powiem"Eduś co tam robisz",lub tylko"Edka!!" od razu ...siedzi z miną"a co ty ode mnie chcesz ,to nie ja.."

Hmm ciekawe skąd ja to znam :hmmm  :P
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
niesforność + Dziwne zachowanie
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 04, 2009, 14:09:04 pm »
Cytat: "oliwja"
siedziałam pół godziny na podłodze a królisia podeszła do mnie tylko 2 razy jak wyciągałam do niej rękę, żeby mnie obwąchała. za pierwszym razem mnie obwąchała i wskoczyła mi na kolana po czym wystraszyła się [sama nie wiem czego] i uciekła. za drugim razem podeszła, obwąchała mnie, podrapała i również uciekła. : ( :zdenerwowany to chyba będzie wymagało więcej czasu niż myslałam...


ej, moim zdaniem i tak jest nieźle - wskoczyła Ci na kolana :jupi
z każdym dniem powinno być lepiej, tylko nic na siłę. no i zachęcaj ją przysmakami, najlepiej trzymać coś mocno dwoma palcami, pokazać jej a jak podejdzie i będzie próbowała wyrwać, to pozwalać jej odgryzać po kawałeczku a drugą ręką delikatnie smyrać po nosku i całym łebku.
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline oliwja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
niesforność + Dziwne zachowanie
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 04, 2009, 18:40:48 pm »
Taak, sama już widzę duże postępy po tak krótkim czasie. : )

lulame

  • Gość
niesforność + Dziwne zachowanie
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 04, 2009, 23:25:23 pm »
Cytat: "oliwja"
Taak, sama już widzę duże postępy po tak krótkim czasie. : )


Podziel się swoimi postępami :) czy już w Waszej relacji jest lepiej?

Offline Kania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 268
niesforność + Dziwne zachowanie
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 05, 2009, 20:01:14 pm »
No i jak tam ?? Polecam terz przekupstwo jakimś owocem lub suszkami  ;)
Kochanie tak bardzo mi Ciebie brak..
''Cover my eyes
 Cover my ears
 Tell me these words are a lie
 It can't be true
 That I'm losing you
 The sun cannot fall from the sky
 Can you hear heaven cry
 Tears of an angel''

Offline oliwja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
niesforność + Dziwne zachowanie
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 05, 2009, 21:23:56 pm »
Coraz lepiej.; ) Gdy ją wołam, to przylatuje i jak ją zaczynam głaskać to się tak wyciąga i zamyka oczy. A przekupstwa również działają chociaż czasami podbiega, wyrywa z ręki smakołyk i rzuca go na podłogę.; >

Offline Kania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 268
niesforność + Dziwne zachowanie
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 06, 2009, 10:04:45 am »
no to supcio !! A to ci nie miła żeby tak jedzenie na podłogę  :>
Kochanie tak bardzo mi Ciebie brak..
''Cover my eyes
 Cover my ears
 Tell me these words are a lie
 It can't be true
 That I'm losing you
 The sun cannot fall from the sky
 Can you hear heaven cry
 Tears of an angel''

Offline oliwja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
niesforność + Dziwne zachowanie
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 07, 2009, 16:30:07 pm »
ma mała charakterek.; > ciekawe po kim. ; p