Autor Wątek: Zaatakowal mnie!  (Przeczytany 3405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Patrycja121997

  • Gość
Zaatakowal mnie!
« dnia: Styczeń 17, 2009, 09:54:06 am »
Dzisiaj rano bawilam sie z moim Tuptusiem. Zawsze robie mu tak ręką pod noskiem i mowie ,,A ty Tuptusiu". I nagle zaatakowal mi trzeci palec u lewej ręki :oh:  a potem u drugiej reki palec mi tez ugryzl. Nakrzyczalam troche na Niego, poniewaz bardzo sie zdenewowalam i mnie to bolalo.  Jestem pogryziona do krwi. Czy moglo to spowodowac, poniewaz jestem  :chory moze czul ode mnie tabletki?

Nuna

  • Gość
Zaatakowal mnie!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2009, 10:20:08 am »
Moze faktycznie poczul inny zapach. W jakim wieku jest Tuptus ?

Anula_un

  • Gość
Zaatakowal mnie!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2009, 11:01:01 am »
Mój Lilu gryzie tez od samego początku, jak sie zdenerwuje, jak mu czegoś nie wolno... :bejzbol

Patrycja121997

  • Gość
Zaatakowal mnie!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2009, 11:05:14 am »
Chyba urodzil sie w sierpniu...

Nuna

  • Gość
Zaatakowal mnie!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 17, 2009, 11:54:19 am »
To wlasnie dojrzewa, charakter mu sie zmienia, probuje swoich sil, moze chec dominowania wychodzi na wierzch . Musisz wyrobic sobie refleks :) , zwracaj uwage na jego mowe ciala i sytuacje, w ktorych moze dojsc do pogryzienia np. przy wkladaniu rak do klatki, sprzataniu kuwety czy uzupelnianiu jedzenia.

Akte_Angel

  • Gość
Zaatakowal mnie!
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 17, 2009, 11:57:53 am »
Zgadzam się z Nuną ja już przeżyłam kilka takich ataków póki co odbyło się bez rozlewy krwi :) i wiem że to jest związane z dojrzewaniem i tak jak pisze Nuna mój refleks jest teraz bez zarzutu :D

film_lady

  • Gość
Zaatakowal mnie!
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 17, 2009, 20:18:17 pm »
Matyśka gryzie mnie czasami, jak sprzątam klatkę, ale to bardzo delikatnie, nigdy do krwi. Ale rozumiem ją, ma prawo być zła, kiedy ruszam jej domek i coś w nim robię :)

esculap

  • Gość
Zaatakowal mnie!
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 17, 2009, 21:12:58 pm »
Krzyki nic nie pomogą. Za kilka tygodni wykastruj króliczka, może mu przejdzie - chociaz niekoniecznie.

kajtek

  • Gość
Zaatakowal mnie!
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 18, 2009, 14:29:20 pm »
moja od jakiegos czasu atakuje mnie jak tylko chce jej dac cos do jedzenia :bejzbol  a do miesczki to wogole zblizyc sie nie da mały  :diabelek  dlatego wszystko w klatce musze robic tylko wtedy kiedy ona jest poza nia bo inaczej to ojojojojoj

Patrycja121997

  • Gość
Zaatakowal mnie!
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 18, 2009, 14:48:16 pm »
Tuptuś zrobil to pierwszy i ostatni raz.  Poprostu moze przez te tabletki...

lulame

  • Gość
Zaatakowal mnie!
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 18, 2009, 20:30:28 pm »
Cytat: "Patrycja121997"
Tuptuś zrobil to pierwszy i ostatni raz.  Poprostu moze przez te tabletki...


Czy ostatni tego jeszcze nie wiesz ;) ale oby więcej takich incydentów nie było. Musisz wyczuwać jego nastrój. Mój Grafi jeszcze mnie nie ugryzł, ale czasami jak mu się nie podoba i coś jest nie po jego myśli, najczęściej jak mu nie pozwalam gryźć poduszki to mnie podszczypuje po czym  ostentacyjnie wypina się do mnie pupą  :oh:

weronika_10

  • Gość
Zaatakowal mnie!
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 25, 2009, 20:27:49 pm »
mók królik też mnie gryzie i drapie jak chce go pogłaskać w okolicy noska

[ Dodano: Nie Sty 25, 2009 8:30 pm ]
mój królik mnie gryzie i drapie jak chce mu zabrać miskę, włożyć siana i jak go głaszcze w okolicy noska. :co_jest

lulame

  • Gość
Zaatakowal mnie!
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 25, 2009, 20:53:20 pm »
Cytat: "weronika_10"
mók królik też mnie gryzie i drapie jak chce go pogłaskać w okolicy noska

[ Dodano: Nie Sty 25, 2009 8:30 pm ]
mój królik mnie gryzie i drapie jak chce mu zabrać miskę, włożyć siana i jak go głaszcze w okolicy noska. :co_jest


Czy to samiec?