Autor Wątek: Pytanko...  (Przeczytany 2810 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maciek22

  • Gość
Pytanko...
« dnia: Grudzień 02, 2008, 23:09:08 pm »
Czy samiec koniecznie musi znaczyć teren robiąc siku?  :hmmm

Mam 10 miesięczną Trusikę, która według tego czego się dowiedziałem jest samicą.
Sprawdzałem co ma mój króliś pod ogonkiem, ale z książkowego/internetowego opisu wynika, że to Truś, a nie Trusia. Czy jest możliwe, że króliś nie znaczy terenu robiąc siku?Moja/mój sika tylko w kuwecie. Nigdy nie zdarzyło jej się zrobić tego poza klatką.

Anula_un

  • Gość
Pytanko...
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2008, 23:12:41 pm »
hmm... moja Lilu też dziś została chłopcem..:) wet. stwierdził.

Nuna

  • Gość
Pytanko...
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2008, 23:13:38 pm »
Moj Hoppelek byl samcem, ale nie znaczyl terenu, na siku biegl szybko do kociej kuwety :) Niektore wola znaczyc teren pocierajac wszystko swoja brodka, inne jeszcze i leja i brodkuja, co krolik to charakter.

Maciek22

  • Gość
Pytanko...
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2008, 23:25:37 pm »
Dzięki.

Spytam się jeszcze jakiejś bardziej doświadczonej ode mnie osoby :) , albo wet. do którego niedługo pójdę :).

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
Pytanko...
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 03, 2008, 00:08:37 am »
mój uszol tylko na początku znaczył teren,teraz ładnie robi siusiu do kuwetki. wyjątkiem jest pokój w którym jest Fuks (króliczek na DT);tam sika ciągle :zdenerwowany
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

daryja

  • Gość
Pytanko...
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 03, 2008, 03:01:16 am »
Idź koniecznie do Oazy albo innego speca od królików. Poprzednia właścicielka mojej Kicusi poszła z nią do weterynarza, żeby wykastrować, powiedziala, że samiec (tak stwierdził sprzedawca) a weterynarz zorientował się, że to samica dopiero, kiedy kicek był na stole pod narkozą :(. Nie warto króliczka narażać na konowała.

Głaski dla Truśki/Truśka

becia

  • Gość
Pytanko...
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 04, 2009, 21:54:19 pm »
A co daje wykastrowanie króliczka? czy jest wtedy spokojniejszy?