Autor Wątek: drugi królik, jaka płeć?  (Przeczytany 13926 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Moli

  • Gość
drugi królik, jaka płeć?
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 18, 2006, 14:36:51 pm »
To powiedz swoim rodzicom,że króliczek jeste sam i mu smutno ja też tak robiłam i coś tam poszło i  teraz mam znaczy się od dawna dwa królaski.Ja tylko tyle mogę powiedzieć bo więcej niewiem,ale myślę,że dobre i tyle :D .

Magdi

  • Gość
drugi królik, jaka płeć?
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 18, 2006, 14:39:55 pm »
?Mojej mamie tyle nie wystarczy  ;(  ;(  ;(  ;(  ;(  Ja musze miec konkretne powarzne za

Moli

  • Gość
drugi królik, jaka płeć?
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 18, 2006, 14:47:29 pm »
Noto może jak ktoś zna jakiś sposób to zechce się wypowiedzieć:).

Hania

  • Gość
drugi królik, jaka płeć?
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 18, 2006, 17:25:04 pm »
Moli: a co robisz z kroliczkami jak wyjezdzasz?  :>  Moja mama wlasnie tego argumentu uzywa  gdy ja pytam o towarzysza dla Pudzianka :(

Katasza

  • Gość
drugi królik, jaka płeć?
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 18, 2006, 17:43:21 pm »
jesli mam sienie zgadza to widocznie ma jakis powod, ot co. jedynie szczera rozmowa. drugi kroliczek to dwa razy tyle pieniedzy, karmy itp. trzeba wszystko rozwazyc, a nie podjac decyzje pochopnie, bo ja chce i juz.

anUSZka

  • Gość
drugi królik, jaka płeć?
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 18, 2006, 21:40:09 pm »
Jak sie mama nie zdadza, to potem tylko klopoty bedziesz miala....
Wiesz, zawsze mozesz wiecej czasu spedzac ze swoim krolikiem, to Ty bedziesz jego kolezanka :D

Moli

  • Gość
drugi królik, jaka płeć?
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 18, 2006, 22:22:57 pm »
Kiedy wyjeżdżam np.na tydzień to moja mama daje klucze cioci i ciocia przychodzi normalnie do nas do domu i karmi trusiaki :D .Albo trusie jadą z nami do babci oczywiście tylko w lato mogą z nami jechać :D .

Hania

  • Gość
drugi królik, jaka płeć?
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 19, 2006, 19:54:18 pm »
no racja wydaje mi sie ze uszaty jest do mnie przywiazany i moze traktuje mnie jak kolezanke. mamie chyba tez przeszkadza to, ze w moim pokoju nigdy nie jest czysto :D  tzn. zawsze leza jakies obgryzione galazki,  sinko wywleczone z kuwety, albo wysypany granulat. wczesniej tego nie bylo. ale chyba taka jest cena za posiadanie kochanego zwierzaka. ;)

Martulkaa

  • Gość
drugi królik, jaka płeć?
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 03, 2006, 14:32:47 pm »
AnuSzko a pamietasz jak ze mna bylo ? :) wystarczylo mame zabrac na królicze
spotkanie. Wszyscy oczywiście praktycznie mieli po dwa króliki w domu, każdy dodał coś od siebie i w końcu się zgodziła bez problemu :D.
Miałam takie szczeście, że łobuzy się zaprzyjaźniły i dla mnie wcale dwa króliki nie sprawiają  większego problemu.
Może jedzonka idzie więcej, ale to jest normalne.

moskirz

  • Gość
drugi królik, jaka płeć?
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 08, 2006, 21:17:42 pm »
ja nie miałam problemu z zaprzyjaźnianiem niuni i tabsa.. wrecz od razu była komitywa...

teraz się obawiam wprowadzenia drugiego króla do domu...

niunia ma juz 3 lata.. jest  do wzięcia niewykastrowany samiec - baranek ze szczecina.. niunia tez nie sterylizowana więc nowego trzeba bedzie odjajczyć.. jest mniej więcej w wieku niuni.. ma 2,5 roku..

terytorium niuni jest cale mieszkanie.. obawiam się,ze może nie pójść mi tak łatwo z 2 jak kiedys..

poza tym oddałam klatkę tabsia kapi żeby służyła awaryjnie do adopcji.. niunia też juz bezklatkowa więc od samego poczatku siedziałyby bez klatek w kuchni..  :co_jest