Autor Wątek: Czyzby sie udalo?  (Przeczytany 2332 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Iras

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Kobieta
Czyzby sie udalo?
« dnia: Grudzień 15, 2008, 09:32:39 am »
Turysta ma cos okolo 8 lat, Ishtar - okolo trzech. On - kastrowany samiec, ona - niesterylizowana samica (ulegla)

Ishtar trafila do mnie jakis rok temu - od tamtej pory staralam sie ich zaprzyjaznic. Wojen nie bylo - choc milosci od pierwszego wejrzenia tez nie. Wspolne bieganie, osobne klatki.

Pare dni temu pojawila sie perspektywa kolejnego krolika i wraz z nia problem - gdzie go umiescic? 6 klatek to juz tlok, a siodmej prawde mowiac nie mialabym nawet gdzie wpasowac...  Myslalam, myslalam, az w pewnym momencie stwierdzilam - zaryzykuje... najwyzej kroliki straca po odrobinie futra.

Uzbrojona w spryskiwacz zaczelam wprowadzac moj plan w zycie - hesus trafil do klatki ishtar, a ishtar razem z turysta - do klatki hesusa - dla turysty ta klatka to teren wroga, dla ishtar - niezbyt lubianego kompana.

W sumie nie sodziewalam sie takiego efektu - przede wszystkim - bojek brak, obskakiwania brak, chwilami z rzadka zdarzy sie jakastam gonitwa - ale panuje ogolny spokoj. Turysta nawet zaczal  samodzielne proby zaprzyjazniania sie lizac ishtar po uszach i ryjku. Spia przy sobie -nie jest to jakies super przytulenie (ishtar wciaz niezbyt chetnie do tego podchodzi) ale jednak - turysta stara sie przytulac.

Taki stan rzeczy trwa od dwoch dni... Czyzby wreszcie udalo mi sie tego dokonac i zaprzyjaznic dwa kroliki?
Jesli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu zwierząt bez rodowodu - obejrzyj

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Czyzby sie udalo?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2008, 11:20:16 am »
Tak, właśnie tak  :balet: Jeszcze się mogą chwilami przeganiać, ale już można gratulować sukcesu  :lol
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Iras

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Kobieta
Czyzby sie udalo?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2008, 11:34:53 am »


Prosba o nie przerazanie sie stanem wnetrza katki i podlogi wokol - zamiast sprzatania bylo pelne strachu (mojego) polaczenie krolikow...

Cytuj
ale już można gratulować sukcesu :lol


jesli to juz bedzie sukces to wielce sie ciesze :D  - tym bardziej, ze nie bedzie on przerwany dojrzewaniem plciowym (niewatpliwa zaleta doroslych krolikow...)
Jesli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu zwierząt bez rodowodu - obejrzyj

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Czyzby sie udalo?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 15, 2008, 13:28:45 pm »
Nowy kicaj będzie, gratulacje. :) Na zdjęciu tak grzecznie wyglądają. :P
Oby się nie pochlały. ;)