Autor Wątek: Łaciaczek ma jakiegos guzka...........  (Przeczytany 2606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anowi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
Łaciaczek ma jakiegos guzka...........
« dnia: Grudzień 09, 2008, 13:31:03 pm »
Dzis rano wychodzac do pracy podnioslam Laciaczka a tu... guzek juz z lekka ropiejacy w okolicy prawego sutka  :( boje sie ze to cysta... Po 16 pedzimy do weterynarza. Uszolek zachowuje sie normalnie, czyli je z apetytem, bobikuje, wiec z zachowania nic nie wskazuje na chorobe. Mam wyrzuty ze predzej tego nie zauwazylam, ale nasze uszyska nie lubieja noszenia i podnoszenia wiec zeby ich nie stresowac ograniczylismy to do minimum, ale teraz to juz dla samej profilaktyki beda to musialy znosic niestety...........

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Łaciaczek ma jakiegos guzka...........
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2008, 14:37:38 pm »
Kurcze, może to nic strasznego  :przytul Trzymam kciuki za dobre wieści. I daj znać, co powiedział wet :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline anowi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
Łaciaczek ma jakiegos guzka...........
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 11, 2008, 20:14:37 pm »
Witam, byłam z Łatką u weterynarza okazało się że to ranka na sutku, ale póki co nie wiadomo czy sama sobie to zrobiła np. drapiąc się , czy może ukłucie siankiem, które się zainfekowało i spowodowało ropnego guzka. Łaciaczek dostał zastrzyk i Pani posmarowała jej rankę maścią, już wszystko wraca do normy na szczęście  :lol, ropa się wysączyła i robi się strupek. Jutro wizyta kontrolna i będziemy obserwować czy faktycznie był to tylko uraz mechaniczny.
Łaciak biega i psoci swoim zwyczajem więc z zachowania też wnioskuję, że nic ją nie boli.

rikki165

  • Gość
Łaciaczek ma jakiegos guzka...........
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2008, 18:09:39 pm »
Super ,że wszystko w porządku. Fajnie ,że trafiłaś na dobrego weta....
Wygłaskaj uszaka ode mnie!!!! :bukiet  :DD

Offline anowi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
Łaciaczek ma jakiegos guzka...........
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 15, 2008, 22:46:25 pm »
Ja też się cieszę, że to tylko tak się skończyło  :jupi  choć jak pierwszy raz to zobaczyłam to byłam naprawdę pełna obaw, co to za paskudztwo... W tym tygodniu czeka nas z Łaciakiem jeszce jedna wizyta kontrolna i mam nadzieję że w tym temacie ostatnia  :>  
rikki165 dzięki za głaski  :*

rikki165

  • Gość
Łaciaczek ma jakiegos guzka...........
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 16, 2008, 17:48:30 pm »
Dobrze ,że to tylko wizyta kontrolna...


ps. nie ma za co!!! :*  :bukiet  :*

[ Dodano: Wto Gru 16, 2008 5:48 pm ]
Dobrze ,że to tylko wizyta kontrolna...


ps. nie ma za co!!!