Autor Wątek: Odkurzacz...  (Przeczytany 7955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Odkurzacz...
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 22, 2008, 19:46:55 pm »
Cytat: "Martiff"
Hehe...

Ja sprzątam kiedy rodziców nie ma w domu... a, ze nie posiada worka.. tylko taki pojemniczek.. to si e go tylko opróżnia :P

A dużym raczej bym nie odkurzyła.... bo to taki wieeelki [taki co jest wielkim pojemnikiem na wodę...] :P


no ja wlasnie takim wielkim wodnym odkurzaczem sprzatam :D a frajda dla precla, bo moze sobie na nim pojezdzic z racji gabarytow maszyny ;)
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Martiff

  • Gość
Odkurzacz...
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 22, 2008, 19:48:02 pm »
Haha...

A ja myślałam, że taki zwykły... :P
Przynajmniej cichy jest :)

Monika

  • Gość
Odkurzacz...
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 23, 2008, 01:31:01 am »
Mój królas jak usłyszał pierwszy raz odkurzacz (a mam niezłego wyjca), to uciekł za łóżko przerażony. Teraz jak odkurzam to wynoszę go do drugiego pokoju na czas porządków.

Rabbitka

  • Gość
Odkurzacz...
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 25, 2008, 17:08:26 pm »
Mój udaje,że odkurzacza się nie boi,ale po kilku sekundach przerażony ucieka do swojej kryjówki :>

MagdalenaZ

  • Gość
Odkurzacz...
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 12, 2008, 01:18:39 am »
Ja tez odkurzam królikowi w klatce, a pokój codziennie lub raz na dwa dni. Mleko w ogóle się nie boi. Sama podchodzi do odkurzacza, obwąchuje go, a czasem bawi się - podbiega "pod szczotkę" a następnie przed nią ucieka (i tak kilka razy).

Cinnamon

  • Gość
Odkurzacz...
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 29, 2008, 13:35:24 pm »
Mój się boi, ale już mniej niż na początku teraz po prostu siedzi w kącie i czeka aż skończę :) A w klatce i zgrodzie też odkurzam- tam jest najbrudniej  :>

kick_back

  • Gość
Odkurzacz...
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 10, 2008, 21:29:47 pm »
Mój jest chyba najbardziej zwariowany. Kiedy tylko wyciągam odkurzacz wielkim susem przyskakuje koło niego, po czym wskakuje na szczotkę i siedzi dopóki go nie zrzucę ;D;D :co_jest