Autor Wątek: Coś się stało z...  (Przeczytany 2403 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cookiess

  • Gość
Coś się stało z...
« dnia: Październik 13, 2008, 19:21:53 pm »
Witam. wlasciwie to nie wiem co jej dolega.
Otóz wczoraj zauwazylam, że jakby to powiedzieć...pochwa, u Kusi zrobiŁa się większa. Jakby była opuchnięta. Czy to moze byc objaw rujki? Bo siusia i bobkuje normalnie, je i pije też, i robi sprinty. Nie wiem czy to cos powaznego... Troche sie martwie... a wiem, że nigdy takiej nie miała. Smierdzi tez od niej troszkę ...

prosze powiedzcie mi bo sie bardzo niepokoje...

edit:
dodam, że stala sie torszke agresywniejsza - poloze reke na podlodze to podbiega i atakuje.

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Coś się stało z...
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2008, 20:46:45 pm »
no wiesz,jak sie martwisz to powinnas isc do weta,my za bardzo to przez forum Ci nie pomozemy
obrzek zewn. narzadow plciowych nie jest obj.rujki,piszesz ,ze kroliczka brzydko pachnie,a moze ona ma obrzek spowodowany odparzeniem,nie widac przy kuperku posklejanych bobkow,moze ma problemy z odd. moczu,?
troche malo napisalas,oprocz wiekszych narz, brzydki zapach,a wyglad?czy nie ma tam np. zaczerwienienia?

nie mam samiczki,wiec moze inne dziewczyny Ci  odp.moze narzady sa obrzekniete w czasie rujki i sie myle :/




spr. czy w Twojej okolicy jest jakis kroliczy wet. i wybierz sie do niego
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Cookiess

  • Gość
Coś się stało z...
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 13, 2008, 20:59:34 pm »
No właśnie planuje wizyte wczoraj była niedziela więc pozamykane. Nie jest to czerwone ani nic, nie ma bobków poprzyklejanych... Moja mama pytała się jakiejś kobiety co ma też królika i mówiła, że to normalne przy rujce...A i z niczym problemów nie ma... Tylko że jest mały problem... Nie ma u nas dobrych wetów. Nie ma żadnego specjalisty od królików. Była jedna ale już jej nie ma...

Nuna

  • Gość
Coś się stało z...
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 13, 2008, 22:02:03 pm »
Tak, to moze byc objaw ruji, a bobki nie pachna intensywniej, mala nie bzyczy zataczajac osemki miedzy Twoimi nogami, nie wypina szlachetnej czesci ciala gdy ja glaszczesz, nie rozsiewa wszedzie bobow  ?

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Coś się stało z...
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 14, 2008, 10:40:17 am »
zapewne kroliczce nic nie jest,skoro Nunato jeszcze potwierdzila :P

obserwuj uchola,a w miedzy czasie szukaj weta,na niektorych forach sa polecani lub niedaleko Twojej miejscowowsci,niektorzy z nas jada do weta nawet100 km lub dalej

jak uda mi sie znalesc to napisze

link do wetow ze strony kaziora,mozesz znajdziesz weta blisko Twojej miejscowosci,weci sa tez na Uszatej stronie

http://www.kazior5.com/lekarze.htm#Z
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Cookiess

  • Gość
Coś się stało z...
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 14, 2008, 14:56:55 pm »
Tak - zatacza ósemki, gwalci mi noge, robi "hymmmp,hymmmp"..
Mam nadzieje ze nic jej nie jest... Dziękuję za odpowiedzi  :bukiet

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Coś się stało z...
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 14, 2008, 15:02:06 pm »
nic jej nie jest :oh:
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein