Autor Wątek: W Krakowie Help  (Przeczytany 8911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Patoka

  • Gość
W Krakowie Help
« dnia: Wrzesień 23, 2007, 20:42:09 pm »
Co myslicie o lecznicy dla zwierząt ,,Help" na ul. Gdyńskiej 11a w krakowie ? podobno jest tam świetny dr. Diarra .

Offline brrunia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 350
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Borys, Franciszka, Benio
W Krakowie Help
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2007, 14:36:18 pm »
Ja kiedyś chodziłam do tego weta z kotem, jak jeszcze miał gabinet na azorach... ja nie narzekałam, ale później słyszałam różne opienie o tym doktorze - nie zawsze pochlebne. Jesli szukasz specjalisty od królików to w tym temacie na forum o tym było: http://forum.kroliki.net/viewtopic.php?p=31237&highlight=#31237

Ja osobiście polecam weterynarzy (weterynarki - czy to się jakoś odmienia ;) ) z Alvetu.
Jak byś się zdecydowała tam iść (bo to mniej więcej ten sam rejon krakowa co gdyńska) to z tego co wiem to lecznica jest już czynna od 10 a nie od 12 ale warto sie upewnić :)

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
W Krakowie Help
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2008, 18:40:43 pm »
ile kosztuje szczepienie w Alvecie? z tych polecenych wetów tam chyba moje zające będą miały najbliżej...
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline brrunia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 350
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Borys, Franciszka, Benio
W Krakowie Help
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2008, 21:09:32 pm »
Nie pamiętam ile płaciłam za szczepienie w alvecie, ale ceny raczej standardowe. Za pierwszą wizytę niewiem czy się więcej nie płaci, ale jak ja byłąm I raz to przynajmniej królik został dokładnie obejrzany. Tam też kastrowałam Benka. :)

Nutka

  • Gość
W Krakowie Help
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2008, 18:20:23 pm »
Ja z całego serca polecam doktora Barana w klinice ARKA, na ulicy Chłopskiej. Jest to specjalista od gryzoni i zwierząt egzotycznych. Uratował życie moim dwóm prosiaczkom i szynszylce.

RatuS

  • Gość
W Krakowie Help
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 26, 2008, 12:35:30 pm »
Polecam przychodnie na ul. Bajecznej 1.

Ja chodzę do dr Bartosza Stawowskiego

Przystępne ceny, miło, kompetentnie, fachowo.

tel 012 414 33 33

Kicuś od 4 lat jest pacjentem pana doktora i jest bardzo zadowolony, ja też.
Za szczepienie na myxo i pomór było po 15zł.

lenka

  • Gość
W Krakowie Help
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 26, 2008, 13:25:50 pm »
My chodzimy na Zapolskiej do doktor Sabiny Galganek. Jest tam jeszcze dr Jaworska, była już tu polecana. Dr Gałganek ma trochę mniej pacjentów (wydaje mi się że jest młodsza), ale ma świetne podejście do królików (sama jednego ma), podchodzi bardzo holistycznie do króliczych problemów i traktuje je bardzo indywidualnie (no i  po leczeniu sama przysyła smsy żeby się dowiedzięc "Jak dziewczyny"- uważam że to bardzo dobrze świadczy).
Ceny spadają z kolejnymi wizytami (a miałyśmy ich wiele).


Poprawiłam imie i nazwisko .Azi