Autor Wątek: Ela i Niunia  (Przeczytany 3471 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nadira

  • Gość
Ela i Niunia
« dnia: Październik 01, 2008, 11:16:31 am »
Witam po długiej nieobecności - w końcu mam Internet i mogę pisać. Dużo się u mnie zmieniło - musieliśmy przeprowadzić się do Wrocławia czyli do mojego rodzinnego miasta. Tu wynajeliśmy mieszkanie. W naszym domu oczywiście mieszka Ela, rybki zostały w Sanoku (ciężko je przetransportować) a do nowych domowników doszła Niunia - biało czarna samiczka baranka. Podarował mi ją mój przyjaciel, kupił swojemu braciszkowi ale okazało się że ten ma alergie. Początkowo obie damy się nie lubiły, ale już nastepnego dnia zamieszkały w jednej klatce i lizaly futerko ( są razem od 4 miesięcy, nie zauważyłam aby któraś dominowała nad druga albo próbowała wymusić uległość). Są jednak różne jak dwie krople wody - Elcia płochliwa, Niunia zaś to pieszczoch, potrafi godzinami lizać nas po rękach i trącać łebkiem kiedy chce być głaskana. Ela bobkuje mi cały dom:) a Niunia załatwia się w klatce.

Piszę własciwie bo mam problem z Niunią. Przez dwa dni zachowywała się jak samiec - molestowała Ele i nasze nogi ale weterynarz stwierdził że to 100 procentowa samica. Co o tym myślicie?

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Ela i Niunia
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2008, 11:29:27 am »
Cytat: "Nadira"
Co o tym myślicie?

Dojrzewa. I hormonki zaczynają buzować  :(
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Nadira

  • Gość
Ela i Niunia
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2008, 11:44:13 am »
czyli to mieści się w "normie" i nie mam się czym przejmować? Bo tak teraz to zachowuje się normalnie. Myślicie że może to się powtarzać?

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Ela i Niunia
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 01, 2008, 12:57:18 pm »
Myślę, że to mieści się w normie i że może sie powtarzać. Na razie bym się nie przejmowała, ale rozważyła sterylizację.
Jesteś absolutnie pewna, że to dwie samiczki?  :P
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Nadira

  • Gość
Ela i Niunia
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 01, 2008, 13:16:49 pm »
No wet powiedział że samiczki, ja sama ją oglądałam i  "jajeczek" nie widziałam  :P No chyba że mogą wyrosnąć później bo ona ma pół roku z tego co mi przyjaciel mówił i była kupowana jako samiczka.

Nuna

  • Gość
Ela i Niunia
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 01, 2008, 13:35:29 pm »
To sie bedzie powtarzac zwlaszcza w okresie rui.

Nadira

  • Gość
Ela i Niunia
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 01, 2008, 13:37:05 pm »
czyli samiczki podczas ruii mogą się zachowywać jak samce?

Nuna

  • Gość
Ela i Niunia
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 01, 2008, 13:58:09 pm »
Tak, moga kopulowac, byc agresywne, obsikiwac sciany, domownikow, przedmioty, partnera :) na pocieszenie, nie wszystkie tak robia.
Moj Hoppelek nie znaczyl niczego, za to probowal molestowac koty :)

Nadira

  • Gość
Ela i Niunia
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 01, 2008, 14:02:59 pm »
Myślałam że samiczki są grzeczniejsze   :co_jest  Mój brat nie mógł się odgonić od amorów Niuńki, chyba miał najbardziej atrakcyjną nogę;)  :diabelek

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Ela i Niunia
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 04, 2008, 18:30:45 pm »
Moja ani nie gwalcila, ani nie sikala(tylko bobkowala). Byla agresywna, ale po sterylce jest kochana.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Nadira

  • Gość
Ela i Niunia
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 04, 2008, 19:33:08 pm »
Ja tam w sumie lubię charakterki swoich panien:) Zew natury bywa bardzo interesujący do obserwacji :P