Autor Wątek: Co sądzicie o wapniach?  (Przeczytany 2726 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

karola

  • Gość
Co sądzicie o wapniach?
« dnia: Maj 25, 2009, 19:28:20 pm »
Czy wy dajecie  swojemu królikowi jakieś minerały,wapnia czy witaminiy.Ja nigdy nie daje,a ostatnio sie zastaniawaiałam czy Basi nie dać.Prosze napiszcie co o tym sądzicie.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Co sądzicie o wapniach?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2009, 19:38:25 pm »
Nie dubluj tematów, bylo o tym mnóstwo na forum, wystarczy się wysilić.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Tolinka

  • Gość
Co sądzicie o wapniach?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2009, 22:38:13 pm »
Ciapusia, ma racje wystarczy troszke poszukac.

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Co sądzicie o wapniach?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 26, 2009, 15:18:34 pm »
Moja ma vapienko ale sobie nim zciera paznokietki ^^

Aneczka

  • Gość
Co sądzicie o wapniach?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 26, 2009, 16:17:44 pm »
Fallen, wyrzuć wapienko, do ścierania ani ząbków, ani pazurków nie ejst potrzebne, a może zakłócać prace nerek

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Co sądzicie o wapniach?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 26, 2009, 17:39:48 pm »
Dzięki , teraz wiem , że baba w kakadu  nie jest zbyt inteligentna jeśli chodzi o zajęczaki :)

Aneczka

  • Gość
Co sądzicie o wapniach?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 26, 2009, 17:44:05 pm »
Fallen, właściwie, jeżeli chodzi o sprzedawców w zoologicznych, to w większości nie są zbyt zorientowani, a częśc z nich ma, że tak powiem, swoja "działkę", czyli np terrarystyka, czy akwarystyka i na tym się zna. Najwięcej wiedzą o zwierzakach, które sami trzymają w domu, a zwykle sa to psy i koty.

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Co sądzicie o wapniach?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 29, 2009, 12:30:37 pm »
Niestety wiem. Moja koleżanka ma swojego Marcelka. Ogromna klatka , największa w polsce. I trociny :/ Bo jej pani w zoologicznym tak powiedziała. Pobiegałam do kakadu i kupiłam jej inną podściółkę która wszystko wchłania. Nic dziwnego , że są tacy niezorientowani w zoologu  :oh: . Niestety pani która mnie obsługiwała miała króliczka i te inne duperele. Wapienka kolby i inne gówna. Niestety ja aż taka niepojęta nie jestem i przed zzakupem króliczka czytałam bardzoo dużo stron internetowych . Jak czytałam to nawet tu zarejestrowana nie byłam  :lol . Moja mama kupiła dla Caprii 8 kolb :/ I co ja mam z tym czymś zrobić ?? . jak wyrzucę to będzie tak jakbym wyrzuciła 50 zł do śmietnika ...  :( A caprii tego nie dam , bo tylko przeszkadza to w trawieniu i zapycha jelita [?] :oh:

Aneczka

  • Gość
Co sądzicie o wapniach?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 29, 2009, 12:35:19 pm »
jak się zrobi zimniej to na balkon, albo na parapet, ptaszki chętnie się poczęstują