Autor Wątek: Nuda  (Przeczytany 6469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elzbietonka

  • Gość
Nuda
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 27, 2009, 20:40:56 pm »
Cytat: "Aneczka"
Elzbietonka, masz dwa niekastrowane samce??

Tak :D
Miałam kiedyś kastrować, ale bardziej z tego powodu, ze Toś zaczynał na mnie zęby wystawiać, ale trwało to krótko i zanim jednak ostatecznie się odważyłam na zabieg, doszłam do wniosku, że nie jest potrzebny, bo króliczek się uspokoił :)
Cytat: "Aneczka"
W jakim wieku??

No kicole mają już prawie 2 latka.
Cytat: "Aneczka"
W jakim wieku były połączone??

Tosiek miał ok. 5 miesięcy jak dołączyłam Tupciacha.

Głupio się przyznawać, ale szczerze mówiąc kicole nie były łączone...
Rodzice powiedzieli, żeby wsadzić małego do klatki Tośka i tak właśnie zrobiłam. Mój samczyk mile go powitał i do dziś są przyjaciółmi.
Czasami skoczy na Tupciacha, ale bardziej po to, by go zdominować, a dzieje się to na prawdę bardzo rzadko.
Króliki się nie gryzą, nie warczą na siebie...
Razem śpią wtulone, razem jedzą (nawet jak specjalnie dam im dwa kawałki np. marchewki, to i tak najpierw wspólnie zjadają pierwszy, a dopiero później biorą się za drugi).

Króliczki na początku, a szczególnie Toś, były trochę agresywne w stosunku do mnie, ale nigdy do siebie, co mnie bardzo cieszy.
W tygodniu mam mało wolnego czasu i jestem wręcz przeszczęśliwa, że moje "kochania" się nie nudzą, bo wspólnie zapełniają sobie czas ;)

Aneczka

  • Gość
Nuda
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 27, 2009, 20:50:50 pm »
Elzbietonka, moje póki co na odległość, jeszcze się nie widziały, ale nie zachowują się agresywnie czy terytorialnie, ale boje sie połączyć dwa niekastrowane samce... Czasem niewiedza daje całkiem udane rozwiązania :DD  Wygłaszcz chłopaków

Elzbietonka

  • Gość
Nuda
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 27, 2009, 22:10:21 pm »
Cytat: "Aneczka"
Czasem niewiedza daje całkiem udane rozwiązania :DD

Oj tak...
Teraz nie "łączyłabym" tak chłopców, ale patrząc na ich przypadek- na złe im takie "łączenie" nie wyszło ;)