Autor Wątek: Milo i Odri  (Przeczytany 2823 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emeska

  • Gość
Milo i Odri
« dnia: Sierpień 22, 2008, 20:03:00 pm »
Hej
 Odri mam od 2 miesiecy w domu a Milo od miesiaca , caly czas zyja w oddzielnych klatkach a chcem zeby byly w jednej zagrodzie . Probowalem juz je 3 razy "skumplowac" nie konczy sie to tragicznie poniewaz tak sie boja ze prawie sie nie ruszaja (prysznic, transporter) razem juz jezdzily na 2 szczepienia rowniez. Ostatnio zaczely sie gryzc pod prysznicem i je rozdzielilem , pytanie ile czasu czekac zeby rozdzielac. Nie jest to mocne gryzienie tylko takie jakby podgryzanie sie nawzajem. Milo najczescie prubuje wejsc w takich sytuacjach pod Odri .

[ Dodano: Pią Sie 22, 2008 8:25 pm ]
tak to wyglądało pod prysznicem

[ Dodano: Pią Sie 22, 2008 8:26 pm ]


[ Dodano: Pią Sie 22, 2008 8:28 pm ]

Nuna

  • Gość
Milo i Odri
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2008, 22:23:08 pm »
Jesli tylko tak to wyglada to nie rozdzielaj ich, kroliki sie dogaduja po swojemu, a jesli je rozdzielisz musza zaczynac wszystko od poczatku  i tak w kolo Macieju.
Widac, ze wszystko jest na dobrej drodze, Milo uznal Odri za stojaca wyzej w hierarchi jesli nie bedziesz sie "wtracac" szybciej sie zaprzyjaznia.

emeska

  • Gość
Milo i Odri
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2008, 22:38:10 pm »
dzieki za info - jutro same sie dogadaja;)

Martiff

  • Gość
Milo i Odri
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 23, 2008, 23:28:39 pm »
..Nie no...

zakochałam sie w nich :P

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Milo i Odri
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 24, 2008, 13:10:24 pm »
zdajesz sobie sprawe z tego,ze zaczna sie problemy, jak uchole zaczna dojrzewac :>

wiesz jakiej sa plci?

bedziesz musiala je wykastrowac i zaprzyjazniac od nowa[/b]
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

emeska

  • Gość
Milo i Odri
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 24, 2008, 14:54:21 pm »
sa to samiczki , sterylizacje maja zaplanowana na listopad

[ Dodano: Nie Sie 24, 2008 11:33 pm ]
nie wiem co sie stalo ale odri ostatnio jakos slabiej nam ufa, ucieka i tak jakby sie "stracha" nas , nie bardzo je z reki  i siedzi w domku prawie caly cz\as , malo wychodzi poza klatke a kiedys tylko otworzylem i juz wyskakiwala. moze bc zazdrosna o 2 ?

[ Dodano: Czw Sie 28, 2008 8:53 pm ]
up