Autor Wątek: Trusiek który okazał się Trusią w przechowalni Białystok  (Przeczytany 3136 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Trusiek który okazał się Trusią w przechowalni Białystok
« dnia: Sierpień 13, 2008, 16:09:46 pm »
:P Jest już u mnie Trusia,na początku zaczęła biegac jak szalona chyba jest zadowolona że biega wolno po pokoju,choć jest nieufna jeszcze to dała mi sie podrapać po główce i nosku,a nawet ją pocałowałam w pyszczek,moje dziewczyny nie objawiają agresji przez szczebelki z powodu obecności trzeciej samiczki,a dukat patrzy sie non stop na nową lokatorke bo mają kontakt wzrokowy,jutro będzie u mnie maro,zrobimy jakieś zdjęcia to od razu wkleimy na forum. :lol
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Dominikfue

  • Gość
Trusiek który okazał się Trusią w przechowalni Białystok
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2008, 23:13:46 pm »
: D Bardzo się cieszę. Zrób też koniecznie zdjęcia dla Dukata : ) Nie mogę się doczekac!

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Trusiek który okazał się Trusią w przechowalni Białystok
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2008, 10:37:02 am »
Musze tylko znaleźć program pod mój telefon i kabel usb,dziś juz puściłam Dukata do Trusi,bo zauwazyłam że to ona chciała do niego do klatki,więc teraz jest tak że Trunia leży u niego w kojcu a on jej sianko wyjada:)albo razem jedzą i się bawią,więc dobrze pomyślałam że jednak Dukacik powinien byc z Trunią razem w pokoju,ona ma wesoło i on też. :lol

[ Dodano: Sob Sie 16, 2008 12:26 pm ]
zdjęcia sa zamieszczone w,,zdjęciach"królików :P
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Trusiek który okazał się Trusią w przechowalni Białystok
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 17, 2008, 17:30:43 pm »
Ja również bardzo sie ciesze, ze zarówno Trusia jak i Dukat są akurat u Moniki w przechowalni - bo tak dobrych warunków i tyle miłości z pewnością nie miałyby nigdzie, ale dziewczyny prosiłabym Was - zeby tematy dotyczace kroliczkow ktorym juz w jakis sposob sie poszczescilo, chociazby w taki ze znalazly juz dom tymczasowy nie poruszac juz w tym dziale - bo dajac za kazdym razem post do tego tematu inne wazne tematy przesuwaja sie w dol i są mniej widocznie. A nie watpliwie tematy dotyczace szukania przechowalni w Bydgoszczy, Bielsku-Bialej czy Gdansku są bardzo ważne i pilne i zależy nam zeby zostaly zauwazone przez jak najwieksza ilosc osob. Z góry dzieki za dostosowanie sie do mojej prosby :)