Autor Wątek: Gryzienie klatki.  (Przeczytany 17949 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Gryzienie klatki.
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 22, 2009, 23:26:05 pm »
kup ceramiczna miske to kosztuje okolo 3-5 zl
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij


Nakhmailean

  • Gość
Gryzienie klatki.
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 23, 2009, 00:27:39 am »
Mój potrafi gryźć kraty nad ranem. Tak samo chomiki, cała orkiestra. A ja...mało co lub nic nie słyszę.... Przywykłam do spania w zatyczkach do uszu :D i git. Mojego na noc muszę zamykać, bo by na mnie wskakiwał na łóżko i nie zmrużyłabym oka. On dopiero zaczyna kombinować ok 8mej rano. Zamykam go do klatki gdzieś o 3 nad ranem, czy 4tej. No i wtedy dostaje śniadanie - o świcie.

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Gryzienie klatki.
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 23, 2009, 09:19:08 am »
moja Afrus kiedys tak klatke podniosla ze spadla na ziemie i bylam na dole (bo  ja z Afrus mieszkam na piętrze) i uszlyszalam jakis trzask patrze pies zyje zolwie zyja  to nie wiem co to bylo i po jakiejs godzine czy pol poszlam na gore patrze a tu klatka na ziemi i myslalam ze Afrus mi wyskoczyla z klatki ale na szczescie siedziala grzecznie ;)
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij


Karcia

  • Gość
Gryzienie klatki.
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 23, 2009, 09:36:19 am »
a w zoologicznym ta ceramiczna??

Tolinka

  • Gość
Gryzienie klatki.
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 23, 2009, 09:37:52 am »
Karcia, tak dostaniesz w kazdym zoologicznym taka miseczke ceramiczna

Nuna

  • Gość
Gryzienie klatki.
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 23, 2009, 09:42:15 am »
rokiowca, klatka powinna stac na ziemi zeby krolik mogl swobodnie z niej wychodzic i wchodzic. Poza tym spadajac mogl sobie cos zlamac badz sie potluc.

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Gryzienie klatki.
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 23, 2009, 14:41:58 pm »
Karcia, w Krakowie taka ceramiczna w zoologu (ale z króliczkiem) kosztuje ok 10 zł... ale to może być tez taka zwykła ceramiczna miseczka z jakiej jedzą ludzie...

Karcia

  • Gość
Gryzienie klatki.
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 23, 2009, 20:27:02 pm »
Aha dzieki wielkie!kuplam mu dzis kule smakule ale watpie w to ze bedzie chcial sie nia bawic:(

nuka

  • Gość
Gryzienie klatki.
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 23, 2009, 20:31:56 pm »
To zależy jakie smakołyki dasz do jej środka  :lol

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Gryzienie klatki.
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 23, 2009, 22:21:34 pm »
nom ja mam ceramiczna z takim chomikiem w sordku :D
cos tego typu
widzialam ceramiczne z krolikiem ale tochyba byla wanna dla krolika a nie miska
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij


Tolinka

  • Gość
Gryzienie klatki.
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 23, 2009, 22:22:39 pm »
rokiowca, sweeeet ta miseczka

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Gryzienie klatki.
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 23, 2009, 22:28:09 pm »
ja nie mam miejsca w pokoju zeby krolika dac na ziemie :-/ jak Afrus wypuszczam to klade klatke na ziemei  i ona wtedy wyjdzie a jak na dwor to musze ja wziasc na rece bo chyba ze schodow sama nie zejdzie
z czego moge zrobic krolikowi domek tako do zabaw? chcialam kupic Afruni "nosidelko" takie wiklinowe ale jak moj ojciec zobaczyl cene to omal zawalu nie dostal :| myzle nad zrobieniem takiego drewnaniego ale jakby polaczyc te deseczki bo gwozdziem to moze sobie Afrus kuku zrobic chyba ze karton ale na kartonie zawsze cos tam jest napisane :-/ fajny tunel jest po kartonie jak jest po 6 paku czy 8 paku mleka
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij


Aneczka

  • Gość
Gryzienie klatki.
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 23, 2009, 23:10:28 pm »
rokiowca, ja kupiłam taki transporter wiklinowy coś za 30zł na allegro, taki duży dość, chyba ten koleś oferował 3 rozmiary, to wzięłam środkowy, plus przesyłka. Nie wyszło to nawet 50zł. za zwykły transporter (ferplastowską 20) płaciłam znacznie więcej

Karcia

  • Gość
Gryzienie klatki.
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 24, 2009, 08:17:47 am »
Ja mu daje do tej "kuli smakuli" tylko marchewkę i nawet się nią bawi i próbuje ta marchew wyjąc !:)A jak mu wkładam do klatki ta kule to on mnie atakuje i jest na mnie zły a potem się nią bawi ... ehe ...  :oh:

nuka

  • Gość
Gryzienie klatki.
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 24, 2009, 09:52:50 am »
Karcia,
kula to zabawka na wybieg nie do klatki. Daj do srodka coś co lubi, jakiś przysmak, granulat, kilka rodzynek, suszki. Szybko nauczy się ze trzeba trącać noskiem zeby coś wypadło.
Nie rób nic w klatce jak w środku jest króliś, sprzątanie, podawanie jedzenia - to wszystko rób jak kicajek biega. Klatka to jego terytorium a twoja reka w środku to ingerencja w króliczy azyl

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Gryzienie klatki.
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 24, 2009, 10:53:50 am »
w klatce to ci chate rozwali z ta kula :-/ wsadz mu rodzynke suchego banana widzialam do kuoienia na kg w auchanie suche banany orzechy i bakalie kupilam troche orzechow i Afrusi dam jakies 2 ;)
Powie mi ktos czy moge dac krolikowi na biegunke LEREMID jak tak to jak mu to podac wiem ze to trzeba jakos rozpuscic ale ile wody musze dac do tego i ile tego podac krolikowi
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij


nuka

  • Gość
Gryzienie klatki.
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 24, 2009, 11:00:11 am »
rokiowca,
a musi być laremid? Wetka co prawda pozwala na podanie tego leku ale nigdy nie stosowałam. Króliśki dostają lakcid. Masz jakiś kłopot z kupnem lakcidu?

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Gryzienie klatki.
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 24, 2009, 15:29:13 pm »
Cytat: "kasiek"
Karcia, w Krakowie taka ceramiczna w zoologu (ale z króliczkiem) kosztuje ok 10 zł...

W Poznaniu jak raz byłam w zoologicznym to  ceramiczna miska dla królika kosztowała 20 zł  :wow  Normalnie powariowali ..  :oh:

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Gryzienie klatki.
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 24, 2009, 15:45:14 pm »
Cytat: "roxi7659"
Cytat: "kasiek"
Karcia, w Krakowie taka ceramiczna w zoologu (ale z króliczkiem) kosztuje ok 10 zł...

W Poznaniu jak raz byłam w zoologicznym to  ceramiczna miska dla królika kosztowała 20 zł  :wow  Normalnie powariowali ..  :oh:


niestety, mam to na codzień :P już się cieszę do domu wracam to króle przestaną mnie wreszcie kosztować majątek :D
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Aneczka

  • Gość
Gryzienie klatki.
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 24, 2009, 15:52:27 pm »
Truffle, a skąd jesteś?
Ja za taką miseczkę dla królika, a ma  w domu 4 zapłaciłam za jedną 16 złotych,a le to porządne miseczki, chociaż Bulion potrafi rzucać wszystkim, dla przykładu ostatnio rzuca transporterem (Ferplast 20)